Şimdi Ara

Tasarim Konusunda Kandiriliyoruz Sanirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone 5 simsiyah rengiyle cok sevildi. Sonra 5s uzay grisi cikti, 5 in yuzune bakan kalmadi. Cunku 5s arkasi ve yanlarindaki metal rengi ile simsiyah 5 e gore daha cekiciydi.
    Sonra 6 cikti ayni sekilde cerceveler metal.
    Sonra 7 serisi ile simsiyaha donuldu.
    Bi baktik megerse herkes aslinda simsiyah seviyormus!
    Ornegin 6 serisi simsiyah olup, 7 serisi ayni 6 gibi ciksaydi, kesinlikle arkasinin ve yanlarin metal rengi olmasinin cihaza ne kadar ayri bir hava kattigi ve cok daha yakistigi konusulacakti.
    Mesela kamera sacmasapan kocaman 2 goz yerine daha kucuk sekilde yani 6 serilerindeki gibi olsaydi "abi adamlar kamerayi kucultup seklini duzeltmis, yapiyo adamlar yaa'' olacakti.
    Simdi 8 serisinde 4s gibi arkayi cam yapmislar. Agizlarin suyu akmaya baslamis. Oysaki 5 serisi ile camin yerini alan metal tasarima herkes bayiliyordu.
    Neyse cok uzattim, yazinin ozeti; Ne verirlerse yiyoruz. ve bunun adini 'adamlar yapiyo abi ya' koyuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukbulut -- 17 Eylül 2017; 22:8:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dediğiniz gibi Apple'dan beklenmedik çok hareket gördük bu yıl. Renklere ben de ilgiliyim. Bugüne en beğendiğim tasarım ve renk iPhone 4S ve şuan kullanmakta olduğum Jet Black rengi oldu. 4S tasarımı zaten tarihe geçen bir tasarım o yüzden onu konuşmaya gerek yok. Jet Black ise bence bugüne kadar ki en şık ve bütünlük sağlayan renk. X ya da iPhone 8 alacağım. X alırsam kasa bütünlüğü açısından siyah,
    iPhone 8 alırsam Apple'ın da çok sevdiğim silver alırım. 8'de içime sinen tek renk silver. 4S deki gibi full beyaz oluşu etkiledi beni.

İkisi arasından hangisini seçeceğim bunu cihazlar çıkınca netleştiririm. Tavsiye verirseniz sevinirim.

Esenlikle
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    merhabalar hocam bende ip7 alacağım da simsiyahla mat siyah arasında kaldım simsiyah çiziliy parmak izi tutuyo falan diyolar ne önerirsiniz??
  • Zamanında iphone 4 ler çok şıkdı

O şıklığı 5sl gold ların touch id çevresinde ve arkasında tekrar yakaladım

İphone 6 da space gray e vuruldum ( arka metal yüzeyime )

Sonra zaten hep aynı tasarım gitti .. apple a bi yenilik gerekiyor

• FatihTeriminDili kullanıcısına yanıt
    Titiz ve dikkatli kullanacaksan kesinlikle tercihin Jet Black olsun. iPhone 7 ilk çıktığında aldım ve o günden beri sıfır korumayla kullanıyorum. Rengi gerçekten sevdiğim için hem özen gösteriyorum hem de kullanırken zevk alıyorum. Yeter ki cihazını iyi koru. Gönül rahatlığıyla Jet Black alabilirsin. Şunu da söyliyeyim bu cihazı alan rengi için aldığından koruma olmadan kullanması gerek. Yoksa bi' esprisi kalmaz. Keşke iPhone 8 ve X cihazlarında da olsaydı bu renk. Bir de silver rengini de düşünebilirsiniz o renkte hem Apple'ın hem kullanıcıları sevdiği renk. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ben iPhone 8 silver ile X space grey arasındayım arkadaşlar. Hangisini önerirsiniz?
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    hocam jet black alırsam önlü arkalı jelatin düşünüyorum ama tabii çok iyi bakacağımı düşünüyorum yeterli olur mu korumak için titiz davranırım ben tabii sizin sorunuza gelirsek bence x space gray alın ip7 ile 8 arasında pek bi fark yok tasarımda arkanın cam olması için bence o kadar para vermeyin x space gray alın bence
  • Kanmayın sizde o zaman. Olay cam olmuş, metal olmuş, orası burası küçülmüş büyümüş meselesi değil ki. İos bu tuğlanın içinede koysa alıcaz mecbur. Gidipde android kullanıcak halim yok heralde.

• Apple kullanmam ben donanima para veririm F\P tercih ederim.

Mesela 6 1 gb ram 6S cikaralim Rami 1.5 yapalim batarya 1700 mah di bunda 1800 yapalim.Space Black di önceki Bunada Piano Black diyelim apple in kafasi bu bunlar Arge ye parada harcamiyorlardir

Geçen erdinin huawei genel merkezine yaptigi ziyaret vardi adamlar sirf argeye deli yatirim yapmişlar helal olsun.

• Iphone kullanan kitlenin iq değeri 2 haneli sayıları geçemediği için normal hocam dedikleriniz.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Androidinkiler 5 haneli sürekli sistem,stabilite sorunu ile uğraşmaktan gelişiyor sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 20 Eylül 2017; 16:52:1 >
  • Bunu düşünmeye vakit ayırıp, bununla da yetinmeyip konu açarak tepkini dile getiriyorsun... Allah başka dert vermesin kardeşim. Aynı senin zihniyetindeki çoluk çocuk da toplanmış yine buralara. Hepinizde o kadar aylak vakit var ki; yok mesut çeviğin videolarını takip edip, kullanmadığınız bir telefonun konusuna girip, kullanmadığınız/kullanamadığınız telefon kullanıcılarına bazen aleni bazen de gizliden hakaret edip kendinizi tatmin ediyorsunuz. Sanıyor musunuz ki ciddiye alınıyorsunuz? Emin olun ki gülüp geçiliyorsunuz. Hani bir laf vardır; tavşan dağa küsmüş ama dağın haberi bile olmamış. Aynı misal..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kandirilmiyoruz aslinda. Apple yarin ucgen seklinde telefon yapip "boylece ustune oturabiliyorsunuz cebinizde tasimaniza gerek kalmiyor" dese ortalik "ağbi elma yapmis yha tasarim harikasi" diyecek milyonlarca mal dolu.

Kimsenin tasarimdan anladigi filan yok(evet ben de) sadece "x yapmissa iyi yapmistir" diyoruz o kadar.

Samsung ilk note serisi telefon cikardiginda direk gittim note 1 aldim herkes bu ne lan yarim ekmek mi? Diye dalga geciyordu, tel masada dururken ustune kahve koyup tepsi diye kullanip zuhhaaha guluyorlardi. Simdi bakiyorum onu yapanlarin hepsi 43 numara ayakkabi boyunda telefon kullaniyorlar.

Aynisini telefondaki fiziksel tuslarin gereksizligi konusunda da soyledim ve fiziksel tus kullanmayan sony'ye gectim. Herkes "abi tussuz telefon mu olur?
    Hem ekrani kucultuyor cok sacma" diyordu. Simdi samsung ve apple fiziksel tusu kaldirinca bi anda bu tasarim asrin icadi oldu.

Kendi fikrimiz zikrimiz yok baskalarinin fikirlerini dogru kabul ediyoruz o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 20 Eylül 2017; 18:29:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Androidinkiler 5 haneli sürekli sistem,stabilite sorunu ile uğraşmaktan gelişiyor sanırsam

İşte 2 haneli olmasa androiddeki stabilite sorununun fi tarihinden kalma olduğunu farkederlerdi mesela

• Iphone kullananların %90'ı özenti %10'u da zenginlikten kullanmıyorsa ben de bir şey bilmiyorum.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    saçmalamayın lütfen %90ymış 10ymuş siz alamıyorsanız aldığınız adama niye laf söylüyorsunuz. he yokmudur vardır tabi insan insandır iphoneu samsungu olmaz. kusura bakmayın ozaman siz çok zekiisiniz kesinlikle iphone almayın sizden kazanmasınlar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

saçmalamayın lütfen %90ymış 10ymuş siz alamıyorsanız aldığınız adama niye laf söylüyorsunuz. he yokmudur vardır tabi insan insandır iphoneu samsungu olmaz. kusura bakmayın ozaman siz çok zekiisiniz kesinlikle iphone almayın sizden kazanmasınlar zaten.

Babanızın şirketi galiba? Bu ne hiddet?

Aklım olduğu için Xiaomi aldım zaten. Markaya para verecek kadar akılsız değilim.
  • Daha hiç tipi için telefon almadım o yüzden isterlerse plastikten olsun ama kaliteli plastik olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

Babanızın şirketi galiba? Bu ne hiddet?

Aklım olduğu için Xiaomi aldım zaten. Markaya para verecek kadar akılsız değilim.

hiddetlendiğim yok kardeş genelleme yapıyorsun yanlış oluyor yapma. iphoneu olan adam rahatlığı sıkıntısız oluşu stabil çalışabildiği için alıyor

• Hala androiddeki stabilite sorunu yazanlar var ya

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Dostum androidin sorunu ilk aldığında ortaya çıkmıyor. Zamanla açık kaynak kodundan dolayı tel süpriz yumurta gibi oluyor. Açık kaynak özgürlüktür tamam bu çok güzel ama aynı zamanda stabilite sorunlarınıda getiriyor.

Android marketten programları yükleyip silmeye başladığında telinde fiyatı yavaş yavaş düşer.

Son olarak fi tarihi demişsin ama geçen seni android telim vardı

2 + 2 = 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 21 Eylül 2017; 19:25:0 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.