Şimdi Ara

Tasarı Senato’dan geçti: ABD, Türkiye’ye F-35 satışını durduruyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ne diyelim dediğin gibi olsun. Bazı insanlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor. Keşke insanımız kafasındaki şu önyargıları bir kırabilse. Doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilse memleket ne güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alparslan46

Ne diyelim dediğin gibi olsun. Bazı insanlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor. Keşke insanımız kafasındaki şu önyargıları bir kırabilse. Doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilse memleket ne güzel olur
    Saygılar hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

O para Türkiye 'den çıkıyorsa ve bu paranın karşılığında alınanları ödemezse birileri yani abd kalkar sözleşmeyi fes eder artı sözleşmedeki şartları yerine getirip bedelini öder.. 25 vereceksek 30 35 50 alırız geri.. Herhalde bunu düşünebilecek biri olmalısınız..

Alıntıları Göster
    Ne oldu? 13 yaş trollü alıp 20 yaş trollü mü oturttunuz hesabın başına?

Neyse ne!

Salak salak konuşuyordun cevap veresim geldi. Ortalığa saçmalamadan önce biraz beyninizi kullanın.

Bıktık bu trollerin sürekli anlamlı anlamsız ortalığı bulandırmasından ama yönetim de sizi seviyor galiba pek bulaşmıyor...

• Henüz bir şeyin gelip gittiği yok. Tören yapıldı lakin uçaklar ülkemize teker koymadan almış sayılmayız.

• Adamlar anlaşmayı kim yaptı derdine düşmüş bir de...

Aileniz yüzyılın komikleri yarışmasına mı yolladı sizi arkadaş?

Hepinizden şahane performanslar görüyoruz.

Konu kim sayesinde F 35 anlaşmasına imza attık konusu değil.

Konu kim sayesinde senato ha bire bu anlaşmayı iptal etmeye çalışıyor, veya edecek?

Ha kandırılma aldatılma konusunda bir sen ben kaldık zaten kazık atmayan.

Engin Civan, Çilleri dolandırdığında ülke ayağa kalkmıştı aylarca, bunlara saplamayan kalmadı.

Ama maşallah kimsenin sesi de çıkmıyor..

F 35 konusunda bu kadar darlamalarının sebebini bir üye çok net yazmış.

İki rakip bloğun askeri ürünlerini alıp aynı düzlemde kullanmaya kalkıyorsun. Doğal olarak adamlar teknolojilerini bu kadar riske atmak istemezler.

5 koyunu ancak güdebilen bir çoban, sizin çomarlığınızın yanında ordinaryus profesör gibi kalıyor yemin ederim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adminia

Kandrılma nerede ? Ayrıca 'Siz' kim ? Ben bir gözlemimi aktarıyorum. AKP ile bağdaşacak bir şey değil bu.

F-35 ler Nato harici düşmanlar için kullanacağımız yeni nesil savaş uçakları olacak. Beğenin beğenmeyin. (Kendimiz yapana kadar) Bunu "abd senatosu ambargo kararı aldı oley" kutlamak gerçek bir hainliktir.

Ayrıca 'İstikbal Göklerdedir' diyen M.K.ATATÜRK'ün partisinin Türkiyenin ilk havacılarına (Nuri DEMİRAĞ, Vecihi HÜRKUŞ,Kirkor DİVARCI ....) neler yaptığını bilmemek aptallıktan değilse tercihli cehalet örneğidir.

Yani diyeceğim özetle şu; muhalefet, yapılmayan ama yapılması gereken işleri veya yapılan işlerin eksiklerini yapıcı bir dille kamuoyuna ve devleti yöneten hükümetlere gösteren bir yapı olmalı. Terör sempatizanları ile iş tutup yabancı ülkelerin gizli/açık ambargo , siyasi/ekonomik baskılarına zil takıp oynamak MUHALAFET olmak değil. HAİNliktir.
    Kandırılma şurada. Ortak uçak üretiyorsun ama alamıyorsun :D Vermiyorlar.
    Üstelik reis demişti ki : Biz ABD'nin büyük ortadoğu projesinin EŞ BAŞKANLARINDAN BİRİSİYİZ.
    Yani amerika iş veren Reyiz işçisi.

Gelelim bana attığın iftiraya ve hakarete.
    Asıl vatan haini arıyorsan bu gün vatan haini dediklerinizle dün kucak kucağa oturuyordunuz.
    Ben ne zaman "abd senatosu ambargo kararı aldı oley" demişim? Senin okuma yazman yok bana iftira atıyorsun.
    Yalan dolanla beni alt edeceğine dürüstlükle alt et beni elini öpeyim.

Her fırsatta ATATÜRK'e çamur atmak için çırpınan siz ve sizin gibilerin asıl amacını biliyoruz. Nuri DEMİRAĞ, Vecihi HÜRKUŞ, Kirkor DİVARCI olaylarını size anlatan YANDAŞ çakma tarihçilerin ağzından dinlerseniz yalanlarla aldanmış olursunuz.

Sen git ABD'ye F35 için tonla para aktar, sonra vermiyoruz deyince kandırılmadık de.
    Bizde yav kardeşim neden adam gibi anlaşmadınız?
    Bu halkın parasını neden çöpe atıyorsunuz?
    Adamlar sizi kandırdı! deyince vatan haini muhalefet mi oluyoruz?
    Asıl vatan hainleri kafirlerle dost olanlardır !
    Asıl vatan hainleri halkın parasını çarçur edenlerdir!
    Asıl vatan hainleri halkın parasını çarçur edenleri savunanlardır!

• quote:

Orijinalden alıntı: Son Hata Bükücü

Ne oldu? 13 yaş trollü alıp 20 yaş trollü mü oturttunuz hesabın başına?

Neyse ne!

Salak salak konuşuyordun cevap veresim geldi. Ortalığa saçmalamadan önce biraz beyninizi kullanın.

Bıktık bu trollerin sürekli anlamlı anlamsız ortalığı bulandırmasından ama yönetim de sizi seviyor galiba pek bulaşmıyor...

Alıntıları Göster
    Aahahahhh kafa yapısına bak, çaresizlik bu hale mi düşürüyor insanı ahahaahaha.. 2 saat 28 dakika kaldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Aahahahhh kafa yapısına bak, çaresizlik bu hale mi düşürüyor insanı ahahaahaha.. 2 saat 28 dakika kaldı..

Alıntıları Göster
    Geldi yine 13 yaş.

Abisi ne yazdığınızı bile bilmeden saçmalıyorsunuz.

Daha giden para kimin parası haberiniz yok. E tabi kafa yok varsa da içi boş tabi ki normal böyle şeyler.

Hadi ilerle şöyle kirletme havayı.
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Seçim sonuçları size gerçekleri anlatıyor ama anlarsınız. Güle güle.
  • Teslimatlar yapildi. Haber basligini duzeltin

• Sonradan vazgeçtiler. Yani vazgeçtiler derken, uçağı vermeye karar verdiler ama 1 hafta da ne değişti anlamış değilim. O nedenle bu işte bir bit yeniği var diyorum. Bu uçakları kullanmadan önce detaylıca incelememiz gerek bence.

• Siyaset yasaklansın şu forumda ya da bir alanda sınırlandırılsın. Trollerden saçmalayanlara bir sürü saçma şey ama hiçbir faydası yok!

• Ucaklar için teslim töreni yapıldı ama uçaklar 2019 kasım a kadar deneme ve pilotlarıımızın eğitimi için amerikada kalacak. Türkiye'ye gönderileceği zaman ki durum ne olacak o önemli.
    Uçaklar eğer gelirse Türk uçağı olacak ne akp ne de chp uçağı değil. parasını da veren Türk halkı. ne akp verdi ne chp.
    bir işi bir parti başlatır, zaman içinde başkası bitirir. kimsenin biz yaptık o bozdu diye söylenmesine gerek yok. Bu alemde gelip geçici şeyler için birbirimizi yemenin de anlamı yok. 50lerde chp-ap, 70 lerde shp-milli selamet, 80 lerde dyp-anap falan filan hep birbirimizi yedik zaten. elimize ne geçti? biz birbirimizi kırdık birileri keyif sürüp zengin oldu. azıcık gözünüzü açın siyaset halkları kandırma oyunudur. sahnedekiler birbirini yer görünür ama amaçları seyircinin parasını almaktır her zaman.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.