Şimdi Ara

TAŞ PLAK ZEKİ MÜREN İMZALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TAŞ PLAK ZÜKİ MÜREN ORJİNAL VE KUTUSUNDA TEMİZ İMZALI FİYAT TEKLİFLERİNİZİ PM OLARAK YAPABİLİRSİNİZ

• Kim söylüyo ?

Şarkının adı ney ?

Plak şirketi ney..?

Üzerinde damga pulu warmı..?
  • ilerde resmini ve tam özelliklerini vereceğim plak sinop daki evde olduğu için bakıyorum fiyat iyi olursa getirip satacağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: sunucum

ilerde resmini ve tam özelliklerini vereceğim plak sinop daki evde olduğu için bakıyorum fiyat iyi olursa getirip satacağım

Böyle satamazsın. Tüm detayları wermen lasım.

Ayrıca, çok daa ii bi fiyat alabileceğini sanmam.

İstanbulda seyyar eskici/işportacılar satıyorlar onları.

Ama, bi elli yıl sora belki daa ii bi fiyat edebilir.

• ne yapalım 50 yıl bekleriz sadece fiyat öğrenmek istiyorum tabi aşağı yukarı kaç eder
  • yerinde olsam satmazdım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: griswold

yerinde olsam satmazdım...

neden açıklarmısın
  • hocam geçti artik o devir gel sana mp3 lerini satayim
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilmycry

hocam geçti artik o devir gel sana mp3 lerini satayim

hocam yorumunu kendine sakla her şeyin bir zevki vardır mp3 istersen ben sana bedava vereyim anlamıyorsun bari yorum yapma
  • Gerçekten de arşiwin kendine has bir durumu wardır lakin işin içine arşiw girdiği zaman inanılmaz detayların bilinmesi gerekir. Sadece zeki mürenin imzalı plağı diyerek fiyat değil fiyat aralığı bile almanız zor. (2 ytl ile 2000 ytl arasında edebilir deseler elinize ne geçecek ki _?)
  • Bencede tüm detayları vermelisin ayrıca alıcı olanlar mutlak gördükten sonra fiyat vermek isteyeceklerdir.
  • ZOR BULUNAN NADİR PLAKLARINDAN BİRİYSE 3-5 MİLYAR EDER
  • pek piyasasını bilmem ama ucuza gitmemesi lazım bence. ama plak sesini hiçbişeye değişmem. en kaliteli sesi plak çıkartır.
    mp3çülere sewgilerle
  • saoll kardeş sonunda plaktan anlayan biri çıktı yani manevi değerini mp3 falan başka hepsinin yeri fark lı ben hala 45 plak dinliyorum ne var bunda müzik aşkı
  • bab ben alabilirim ancak fotoyu yolla ama buraya deil mailime yolla birde kendince fiyat ver olmazmı bende bir fiyat verrim ortayı buluruz ucurum olursa zaten biraz zor bence
    mailim cihan09@isnet.net.tr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.