Şimdi Ara

Tartarini İle İlgili Bilmek İstedikleriniz!!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
210.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ünal bey ne demek size elbette cok tesekkur ederım memnunıyetımı baskalarına bıldırmek daha uygun olur dıye dusunmustum.Cok sukur su an hıc bır sorunum yok.Bu arada küba gezısı nasıl gectı umarım oktay beyınde saglık durumu ıyıdır onada selamlar.Kendınıze ıyı bakın.
  • ünal abi bir de bana yardımcı olur musun? afyonda bayiniz var mı kime taktırabilirim? fiat albea 2004 model. ne kadar?
  • yok mu kimse? nerdesin ünal bey????
  • Selam.Bende daha yeni 97 Broadway RN aldım.arabayı üstüme almadan tüp taktırcam ve tartarini olucak inş.Ünal ustam Eskişehirdeki bayii biliomusun tanıdık varsa yardımcı olsunlar bana tartarini artık lpg de güven vermiş bi marka bende ondan tercih edicem. ee devir ekonomi devri. bendende tasarruflu günler.
  • selamlar afyon yetkili bayiimiz dilek otogazdır 2. küçük san. sit.9. ada2. blk.no:31 tel:0272 223 10 25 hakan bey var selam söylersen yardımcı olur ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN TASARRUFLU GÜNLER.....
    quote:

Orjinalden alıntı: gokismail

ünal abi bir de bana yardımcı olur musun? afyonda bayiniz var mı kime taktırabilirim? fiat albea 2004 model. ne kadar?
  • TEŞEKÜRLER KARDEŞ AYRICA TARTARİNİ TERCİHİNİZDEN ÖTÜRÜ TEBRİKLER ESKİŞEHİR YETKİLİ SERVİSİMİZ MOR GAZDIR ADRES:SAN. ÇARŞISI ERGİN SK. NO:8 TEL:0222 217 16 17 ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN YİNE TASARRUFLU GÜNLER DİLEĞİYLE......
    quote:

Orjinalden alıntı: esesemre

Selam.Bende daha yeni 97 Broadway RN aldım.arabayı üstüme almadan tüp taktırcam ve tartarini olucak inş.Ünal ustam Eskişehirdeki bayii biliomusun tanıdık varsa yardımcı olsunlar bana tartarini artık lpg de güven vermiş bi marka bende ondan tercih edicem. ee devir ekonomi devri. bendende tasarruflu günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalgedik -- 13 Şubat 2007; 16:23:06 >

• eh bakalım ünal abi sana güvenerek bugün dediğin yere gittim ve bugün öğleyin arabamı teslim ettim. akşam 6 gibi alacağım telefon edecek hakan bey. bir sorun çıkarsa başının etini yerim burada. selamlar teşekkürler.
  • tartarini markayı ilk defa burada ünal gedik beyden duydum. inşallah memnun oluruz. sanırım o markanın da size çok teşekkürü olmalı ünal bey...
  • SENİN İÇİN ÖZEL ARADIM VE KONUŞTUM AFYON DAN HAKAN BEYLE GÖNLÜN RAHAT OLSUN......
    quote:

Orjinalden alıntı: gokismail

eh bakalım ünal abi sana güvenerek bugün dediğin yere gittim ve bugün öğleyin arabamı teslim ettim. akşam 6 gibi alacağım telefon edecek hakan bey. bir sorun çıkarsa başının etini yerim burada. selamlar teşekkürler.
  • ARKADAŞLAR MERHABA;

BENİM ADIM MUSTAFA BEN SAMSUN DA YAŞIYORUM
    2004 MODEL VECTRA ARACIM VAR BU ARACA LPG SIRALI SİSTEM TAKILMA KONUSU İLE İLGİLİ ÜNALBEY DEN BİLGİ ALMIŞTIM SAĞ OLSUN ÜNALBEY SAYESİNDE TARTARİNİ MARKASI İLE TANIŞTIM VE BU MARKA İLE KISA BİR ARAŞTIRMA YAPTIKTAN SONRA
    ARACIMA YAKLAŞIK 4-5 GÜN ÖNCE TARTARİNİ MARKA LPG SİSTEM TAKILDI
    ŞUANA KADAR SORUNSUZ VE GAYET MEMNUNUM
    İLK OLARAK DEPOMU 65 YTL E FULL LEMİŞTİM
    ŞU ANDA TEK ÇİZGİYE DÜŞTÜ SANIRIM YAKLAŞIK 80-90KM DAHA YAPAR
    ŞU AN DA DA ARABAM 330 KM DE VE ÇOK MEMNUNUM

ÜNALBEY E BU FORM ARACILIĞI İLE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM.

TEŞEKKÜRLER TARTARİNİ
    TEŞEKKÜRLER ÜNAL BEY.....

SAYGILAR
  • SELAMLAR MUSTAFACIM YAZMIŞ OLDUĞUN İLTİFATLARDAN ÖTÜRÜ SANA TEŞEKÜR EDER LPG SİSTEMİNİN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDERİM BENİM BU FORUMDAKİ TEK VE TEK BEKLENTİM İŞTE SİZİN GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ SEVGİ AMACIMSA SİZLERE MAĞDUR OLMAYACAĞINIZ VE SONDERECE KALİTELİ OLAN TARTARİNİYİ TANITMAK GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE TAKTIRAN ARKADAŞLARDAN TEŞEKÜRDEN BAŞKA BİRŞEY ALMIYORUZ BURADAN FORUMDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKÜR EDER ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM HEPİNİZE TASARRUFLU GÜNLER.........
    quote:

Orjinalden alıntı: mstbas

ARKADAŞLAR MERHABA;

BENİM ADIM MUSTAFA BEN SAMSUN DA YAŞIYORUM
    2004 MODEL VECTRA ARACIM VAR BU ARACA LPG SIRALI SİSTEM TAKILMA KONUSU İLE İLGİLİ ÜNALBEY DEN BİLGİ ALMIŞTIM SAĞ OLSUN ÜNALBEY SAYESİNDE TARTARİNİ MARKASI İLE TANIŞTIM VE BU MARKA İLE KISA BİR ARAŞTIRMA YAPTIKTAN SONRA
    ARACIMA YAKLAŞIK 4-5 GÜN ÖNCE TARTARİNİ MARKA LPG SİSTEM TAKILDI
    ŞUANA KADAR SORUNSUZ VE GAYET MEMNUNUM
    İLK OLARAK DEPOMU 65 YTL E FULL LEMİŞTİM
    ŞU ANDA TEK ÇİZGİYE DÜŞTÜ SANIRIM YAKLAŞIK 80-90KM DAHA YAPAR
    ŞU AN DA DA ARABAM 330 KM DE VE ÇOK MEMNUNUM

ÜNALBEY E BU FORM ARACILIĞI İLE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM.

TEŞEKKÜRLER TARTARİNİ
    TEŞEKKÜRLER ÜNAL BEY.....

SAYGILAR

• ünal abi samsun a mutlaka bekliyorum....
  • İNŞALLAH
    quote:

Orjinalden alıntı: mstbas

ünal abi samsun a mutlaka bekliyorum....

• Lpg takılınca, birkaç depo kullandıktan sonra yakıt tüketimi ilk takıldığı zamana göre biraz daha düşer diyorlar aslı var mı bunun?
  • SELAMLAR BENCE DÜŞER SEBEBİNE GELİNCE REGÜLATÖRÜN İÇİNDEKİ DİYAFRAMLAR SICAK SU VE SOĞUK GAZ GİRİŞ VE ÇIKIŞINDAN ÖTÜRÜ NORMAL HALİNİ ALIR VE YAKIT TÜKETİMİ AZDA OLSA DÜŞER....
    quote:

Orjinalden alıntı: avdr

Lpg takılınca, birkaç depo kullandıktan sonra yakıt tüketimi ilk takıldığı zamana göre biraz daha düşer diyorlar aslı var mı bunun?
  • Ünal Bey kolay gelsin. bende 2004 model fiat stilo var 1600 cc 16v 103 hp. bu araclarda lpg donusumunde bi problem var mı? ayrıca ankara daki uludağ gaz bu işin ustasımıdır? ben biraz pimpirikliyimdir. yaz tatiline antalyaya gelmeyi dusunuyorum zaten eger ankarada bu iş düzgün olmazsa gelip sizde yaptırayım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • ünal bey benim size sormak istediğim plastik olan manivoltu ilk montajda deldiler bir süre bindim daha sonra sorun olunca orayı civata ile bir yapıştırıcıydı galiba o delikleri civataya yapıştırıcıyı sürerek vidalayıp kapattılar.Tekrar manifoltun başka bir yerinden delerek montajı yaparak sorun giderildi.size sormak istediğim o önceki delikler manifoltta basınç olduğu için bize sorun yaratırmı bilgilendirirseniz sevinirim selamlar
  • SELAMLAR EĞER AÇILAN DELİKLER İYİ KAPATILDIYSA SORUN ÇIKMAZ BUNU ÖĞRENMENİN EN GÜZEL YOLU ARACI ÇALIŞTIRIN VE MANİFOLTA SU DÖKÜN EĞER BİR EMME SÖZKONUSU İSE DELİKLER İYİ KAPATILMAMIŞ DEMEKTİR DEĞİLSE HİÇ BİR SORUN OLMAZ....
    quote:

Orjinalden alıntı: aliezgi

ünal bey benim size sormak istediğim plastik olan manivoltu ilk montajda deldiler bir süre bindim daha sonra sorun olunca orayı civata ile bir yapıştırıcıydı galiba o delikleri civataya yapıştırıcıyı sürerek vidalayıp kapattılar.Tekrar manifoltun başka bir yerinden delerek montajı yaparak sorun giderildi.size sormak istediğim o önceki delikler manifoltta basınç olduğu için bize sorun yaratırmı bilgilendirirseniz sevinirim selamlar

• SELAMLAR ARACINIZ TARTARİNİ İLE GAYET UYUM İÇİNDE ÇALIŞAN Bİ ARAÇ ULUDAĞ OTOGAZ İSE TARTARİNİ YETKİLİ SERVİSLER ARASINDA EN ESKİLERDENDİR ARACINIZI GÖNÜL RAHATLIĞI İLE BIRAKABİLİRSİNİZ.....
    quote:

Orjinalden alıntı: TheTURK

Ünal Bey kolay gelsin. bende 2004 model fiat stilo var 1600 cc 16v 103 hp. bu araclarda lpg donusumunde bi problem var mı? ayrıca ankara daki uludağ gaz bu işin ustasımıdır? ben biraz pimpirikliyimdir. yaz tatiline antalyaya gelmeyi dusunuyorum zaten eger ankarada bu iş düzgün olmazsa gelip sizde yaptırayım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • slm ünal bey benim 2000 model renault megan 1.6 aracım var bende tartarini sıralı sistem lpg taktırmak istiyorum diyarbakırda bulunan bayinin adresini ve telefonunu alabilirmiyim birde ortalama fiyatı ne kadar acaba ögrenebilirmiyim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.