Şimdi Ara

Tartarini İle İlgili Bilmek İstedikleriniz!!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
210.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAMLAR İSTANBUL'DA TARTARİNİ SİSTEMİNİ TAKTIRABİLECEĞİNİZ EN PROFÖSYENEL SERVİS OKCAN OTOGAZ DIR.ADRES SİLİVRİKAPI CAD. 54/1 KOCAMUSTAFAPAŞA İST.TEL:0212 6325585 AYRICA RUHSAT İŞLEMLERİNİ YAPTIRMADAN SİSTEMİ TAKTIRINKİ TEKRAR ÜCRET ÖDEMEYİN NOTER SATIŞINIZLA PROJELERİ ALIP SIRASI İLE,SIZDIRMAZLIK,MUAYENE VE TESCİL İŞLEMLERİNİ YAPTIRIYORSUNUZ TARTARİNİ SEÇİMİNİZDEN DOLAYI SİZİ TEBRİK EDER,TASARRUFLU GÜNLER DİLERİM....
    quote:

Orjinalden alıntı: levent2828

2001 Fiat Brava otomatik vites araba aldım yeni.Yakıt malüm anlatmama gerek yok(Kitapcığında sehir içi 12.8 lt/100 km).Tartarini sistem taktırmayı düşünüyorum.Bana ücret,garantili taktırabileceğim yer konusunda yardımınızı bekliyorum.Su an sadece noter satısını yaptım ruhsat ıslemını yapmadan lpg taktırmamın bır zararı olurmu yoksa aynı ıslemı 2 defamı yaptırmam lazım tavsıyelerınız acıl beklıyorum.Şimdiden tesekkurler.İstanbuldayım bu arada

• EVET DOĞRUDUR ANKARA'DA TARTARİNİ YETKİLİ SERVİSİ SADECE ULUDAĞ OTOGAZDIR,KENDİLERİ ESKİ VE TECRÜBELİ BİR SERVİSTİR GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ARACINIZI TESLİM EDEBİLİRSİNİZ ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN....
    quote:

Orjinalden alıntı: EN.ES

Tşkler Ünal bey. ben ankaradayım araştırmalarıma göre Ankara da tartarini lpg dönüşümü yapan Uludağ Otomotiv var başka var mı bilmiyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: unalgedik

OPELLERİN HEPSİ LPG YE ÇOK UYUMLU ARAÇLARDIR,BEN SİZE TARTARİNİDEN BAŞKA MARKA TAVSİYE ETMEM EĞER TASARRUF,PERFORMANS VE SÜRÜŞ KEYFİNİ BİRARADA YAŞAMAK İSTİYORSANIZ,MUTLAKA TARTARİNİ TAKTIRIN DERİM.200 YTL CİVARINDA RUHSAT İŞLEMLERİNİZ TUTAR,AYRICA HANGİ İLDE OLDUĞUNUZU YAZARSANIZ SİZE YARDIMCI OLURUM AYRINTILI BİLGİ İÇİN:antalyaokcan@hotmail.com ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN....
    quote:

Orjinalden alıntı: EN.ES

1997 yada 1998 model Opel Astra 1.4 GL Sedan almayı düşünüyorum ve alınca hemen LPG dönüşümü yaptırmak istiyorum. LPG dönüşümü ve ruhsata işletme masrafları dahil kaç paraya malolur? Ayrıca bu model bi araçta LPG nasıl bir performans gösterir? Bilgi veririseniz sevinirim tşkler

• SEVGİLİ ARKADAŞLAR BENİM KONU BAŞLIĞIMA BENZER BİR KONU BAŞLIĞI VAR LÜTFEN YANILMAYALIM...TASARRUFLU GÜNLER.....
  • marea aracıma tartarini sıralı taktırdım 1.5 sene evvel , 20000 km yaptım , herhangi bir bakım temizlik filtre değişimi mutlaka gereklimi , yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler ayrıca aracı stop ettirince gaz göstergesi düğmeden 2-3 kez dıt dıt sinyal sesi geliyor , eskiden böyle bişi yoktu acaba sistem hata sinyali filanmı veriyor,( tartarini sıralı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doenitz -- 28 Ocak 2007; 12:46:04 >
  • ya bu tartariniler çalışmıo
  • SELAMLAR KONTAĞI KAPATTIKTAN SONRA GELEN DIT DIT SESİ SİZİN BAKIM SİNYALİNİZDİR ENDİŞELENMENİZİ GEREKTİREN BİR DURUM SÖZKONUSU DEĞİLDİR YAPMANIZ GEREKEN ŞEY SERVİSİNİZE GİDEREK ARACINIZA BAKIM YAPTIRMANIZ VE 350 SAAT YOL BAKIMI YAPILIR VE BU SAAT SIFIRLANIR. TASARRUFLU GÜNLER....
    quote:

Orjinalden alıntı: doenitz

marea aracıma tartarini sıralı taktırdım 1.5 sene evvel , 20000 km yaptım , herhangi bir bakım temizlik filtre değişimi mutlaka gereklimi , yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler ayrıca aracı stop ettirince gaz göstergesi düğmeden 2-3 kez dıt dıt sinyal sesi geliyor , eskiden böyle bişi yoktu acaba sistem hata sinyali filanmı veriyor,( tartarini sıralı )

• ÇALIŞMAYAN ŞEY NEDİR ARACINIZ NE NEREDE TAKTIRDINIZ AYRINTILI BİLGİ VERİRSENİZ YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞALIM.....
    quote:

Orjinalden alıntı: Mother North

ya bu tartariniler çalışmıo
  • Lpg dönüşümleri ile ilgili forumlardaki bütün yazıları okudum.Sıralı sistem hakkında bilgim yok ancak şunu diyebilirim size Tartarini marka karbüratörlü aracıma LPG montaj ettirmiştim 2 yıl kullandım bir kere ne ayar yapıldı ne de anahtar vurdurdum o buz gibi havalarda bir marşta üzerindeydi hemen.Markacı değilim sadece izlenimlerimi yazıyorum.Hiç yolda kalmadım.Herkes 1 lira verip Lpg taktırdığı zamanlarda ben 3 Lira verdim ama kesinlikle pişman olmadım.Tartarini de en küçük bir sorun yaşamadım.Düz yolda 180 kadranı rahat görüyordum hatta bir usta aracımın Lpg li olduğuna şaşırmıştı.Benzinli araçlardan tek farkı çok az rampalarda bayılması ee o kadarda olsun.
  • SAYIN ÜNAL GEDİK,
    ARACIMA LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM FAKAT ARACIM TEK NOKTA ENJEKSİYONLU ESKİ SİSTEM TAKILACAK SANIRIM. TARTARINI MARKA TEK NOKTA SİSTEM MEVCUTMU? YA DA O KALİTEDE NE TAKIYORSUNUZ? AYRICA PEŞİN FİYATINI DA ÖĞRENMEK İSTERİM. (PROJE VE MONTAJ DAHİL)
    -ARABA: 96 CLİO 1.4 RT- YARDIMLARIN İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyyyyy -- 30 Ocak 2007; 19:41:53 >
  • teşekkürler ünal gedik ustam
  • slm ünal usta benim 2004 yeni kasa lagunam var 2.0 lpg taktıracagım bu aracın elektronik aksamı fazla olduğu için sıkınti olurmu daha önce bu araca hiç uyguladınızmı birde lpg taktırırsan motoru öldürüyo falan diyorlar ne dersiniz ikilemde kaldım doğrusu
  • bu foruma kimse bakmıyormu arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: baltacı77

bu foruma kimse bakmıyormu arkadaşlar

çok noktadan enjektörlü bütün araçların elektronik aksamları yeterince fazladır çünkü multipoint motorlar sayısı 25'e yakın sensör (örneğin rakım ölcen sensör dahi bulunmaktadır) vasıtasıyla max verim + min yakıt tüketimi + olası bir arıza halinde yolda bırakmama servise kadar aracı çalışır tutma prensibiyle programlanmış elektronik kontrol ünütesi tarafından yönetilir , , sizin aracınızın extra bir elektrik aksam fazlalığı yok , bu konuda endişelenmeyin dolayısıyla lpg konusunda forumda araştırma yaparsanız diğer sorunuza cevap bulabilirsiniz....
  • ÜNAL USTANIN CEBİ VE MSN SİNİ BİLEN VARMI
  • SELAMLAR BEN ANTALYA BAYİİ OLARAK SİZE TARTARİNİ DEN BAŞKA MARKA TAKTIRMANIZI TAVSİYE ETMEM HANGİ İLDE OLDUĞUNUZU YAZARSANIZ SİZE DAHA AYRINTILI YARDIMCI OLURUM ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN TASARRUFLU GÜNLER....
    quote:

Orjinalden alıntı: mustyyyyy

SAYIN ÜNAL GEDİK,
    ARACIMA LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM FAKAT ARACIM TEK NOKTA ENJEKSİYONLU ESKİ SİSTEM TAKILACAK SANIRIM. TARTARINI MARKA TEK NOKTA SİSTEM MEVCUTMU? YA DA O KALİTEDE NE TAKIYORSUNUZ? AYRICA PEŞİN FİYATINI DA ÖĞRENMEK İSTERİM. (PROJE VE MONTAJ DAHİL)
    -ARABA: 96 CLİO 1.4 RT- YARDIMLARIN İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• SELAMLAR LAGUNALAR TARTARİNİ İLE SON DERECE UYUMLU ARAÇLARDIR HİÇ BİR SORUN YAŞAMAZSSINIZ BMW VE MERCEDES GİBİ DAHA FAZLA ELEKTRONİK AKSAMLARI OLAN ARAÇLARDA DAHİ SORUN OLMUYOR HANGİ İLDE OLDUĞUNUZU YAZIN SİZİ YÖNLENDİREYİM AYRICA BAYİİ TOPLANTIMIZ VARDI 10 GÜNLÜK BİR KÜBA SEYAHATİ YAPTIK SİZLERE BU YÜZDEN UZUN SÜRE YAZAMADIM ÜZGÜNÜM.....
    quote:

bu foruma kimse bakmıyormu arkadaşlar

• quote:

ÜNAL USTANIN CEBİ VE MSN SİNİ BİLEN VARMI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalgedik -- 14 Mart 2007; 19:09:10 >
  • SELAM ARKADAŞLAR KISA BİR TATİL SONRASI TEKRAR FORUMDAYIM HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ SORUNLARINIZI YAZARSANIZ YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM HEPİNİZE TASARRUFLU GÜNLER......
  • Slm,

Burada bulunan başka bir sayfada LANDİ RENZO nun sıralı sistemler içinde 1 numara olduğu BRC, Tartarini ve Zavoli markaların aynı olduğu ve aynı malzemelrden üretildiğinden bahsetmiş. Daha doğrusu meydanı boş bulup sallamış.
    Ben çahsen güldüm ama burayı bir çok insan takip ediyor ve bu yazılanlara inanabilirler.

Sizin ürünleriniz BRC ve Zavoli ile aynımı? Açıklık getirirseniz yanlış yönlendirmeninde önüne geçebilsiniz diye düşünüyorum.
  • SEVGİLİ ARKADAŞIM KİMSE YOĞURDUM EKŞİ DERMİ TABİKİ ODA KENDİ SATTIĞI EKMEK YEDİĞİ MARKAYI ÖVECEK O MARKAYI TAKARKEN TARTARİNİ EN İYİSİ DERMİ BEN BU FORUMDA TARTARİNİ MARKASI DIŞINDA HİÇ BİR MARKA ÜZERİNE YORUM YAPMADIM YAPMAMDA ETİK OLMAZ BIRAK İNSANLAR NE KONUŞURSA KONUŞSUN SEN VATANDAŞIN YANİ KULLANICININ SÖZLERİNE KULAK VER TASARRUFLU GÜNLER......
    quote:

Orjinalden alıntı: qumbara

Slm,

Burada bulunan başka bir sayfada LANDİ RENZO nun sıralı sistemler içinde 1 numara olduğu BRC, Tartarini ve Zavoli markaların aynı olduğu ve aynı malzemelrden üretildiğinden bahsetmiş. Daha doğrusu meydanı boş bulup sallamış.
    Ben çahsen güldüm ama burayı bir çok insan takip ediyor ve bu yazılanlara inanabilirler.

Sizin ürünleriniz BRC ve Zavoli ile aynımı? Açıklık getirirseniz yanlış yönlendirmeninde önüne geçebilsiniz diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.