Şimdi Ara

Tartarini İle İlgili Bilmek İstedikleriniz!!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
210.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAMLAR ÜNAL BEY VALLA KİM NE DERSE DESİN AMCAMIN ARACIDA BENİM ARACIMDA PALLİO WEEKEND BENGİTTİM 150 MİLYONUN HESABINI YAPTIM VE ZAVOLLİ TAKTIRDIM HERALDE SÖKTÜRECEM 2 GÜN OLDU SERVİSTEN ÇIKAMADIM BEN RANDIMAN ALAMADIM DİYE AMCAM ZAVOLLİ TAKTIRMAKTAN VAZGEÇTİ VE PARAYA KIYIP TARTARİNİ TAKTIRDI ÇOK MEMNUN BEN NAAPACAM ŞİMDİ BANA BİR YOL GÖSTERİRSENİZ SEVİNİRİM SİZE ZAVOLLİYİ VERSEM ÜSTE KAÇPARA VERMEM LAZIM TARTARİNİ İÇİN BÖYLE BİŞEY MÜMKÜNMÜ BEN AFYONDAYIM SİZ NEREDESİNİZ....
  • uğur atacan afyon lumusun?
  • EVET SİZ?
  • ARKADAŞLAR ARTIK TARTARİNİDE SORUNLU ARAÇ DİYE BİŞEY YOK, HEPSİ ÇÖZÜLDÜ FSI MOTORLAR DIŞINDA HER TÜRLÜ ARACA LPG MONTAJI YAPTIK VE BU ARAÇLARIN MONTAJ FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİK, MERAK EDEN VE GÖRMEK İSTEYEN HERKES (MSN DEN) TEĞMİN EDEBİLİR.BEN BU KONU BAŞLIĞINI AÇARKEN SADECE İSTANBUL ŞUBELERİMİZ VE ANTALYA ŞUBEMİZDE YAPILAN TARTARİNİ MONTAJLARI DEĞİL, TÜM TÜRKİYEDE YAPILAN VE YAPILACAK OLAN TARTARİNİ MONTAJLARININ ARKASINDA DURMAYA ÇALIŞIYORUM .TÜM TÜRKİYEDEKİ TARTARİNİ (VARSA)MARKA SORUNLU ARACI OLANLARA YARDIMCI OLMAYA VE SORUNLARINI GİDERMEYE ÇALIŞIYORUM. BİZ BUGÜNE KADAR TARTARİNİ DIŞINDA HİÇBİR MARKAİLE ÇALIŞMADIK NEDENİNE GELİNCE BUNU DAHA ÖNCEKİ YAZILARIMDA DA BAHSETTİĞİM GİBİ TARTARİNİNİN ARKASINDA DURAN VE TÜM MAĞDUR MÜŞTERİLERİNE KULAK VEREN (VARSA)BİR DİSTRİBÜTÖRÜ VAR VE BU TEK DİSTRİBÜTÖR YANİ TARTARİNİYİ İTALYADAN GETİREN TEK BİR FİRMA, ODA ALTINDAĞ A.Ş.NEDEN TEK MARKA ÇÜNKÜ TARTARİNİDE MEMNUN MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜ YAKALADIK . BİZİM YAPTIĞIMIZ TEK REKLAM KULLANICI ,ZATEN MARKA MEMNUN MÜŞTERİDEN DOLAYI KENDİ KENDİNİ SATIYOR.HER MEMNUN MÜŞTERİ 3-5 GÜN SONRA BİRİLERİNİ YÖNLENDİRİYOR.DİĞER FİRMALAR NEDEN 5-6 TANE MARKA İLE ÇALIŞIYOR BUNLARIN HEPSİMİ İYİ İÇLERİNDE HİÇBİRİMİ PROBLEM ÇIKARMIYOR, PEKİ HEPSİ İYİ İSE NEDEN FİYATLARI FARKLI ,BUNLARIN YAPTIKLARI MÜŞTERİNİN ARACINA GÖRE MONTAJ DEĞİL KESESİNE GÖRE MONTAJ OLMUYORMU?BEN ARTIK MÜŞTERİME, BENİM MALIM ŞÖYLE GÜZEL ,BÖYLE GÜZEL DERKEN UTANIYORUM, ÇÜNKÜ HERKES AYNI ŞEKİLDE MALINI TANITIYOR KISACASI KİMSE YOĞURDUM EKŞİ DEMİYOR.......SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalgedik -- 13 Şubat 2009; 9:22:35 >

• SELAMLAR GERÇEKTEN DURUMUNUZA ÜZÜLDÜM BEN ANTALYADAYIM FAKAT AFYON DADA OLSAM ZAVOLLİYİ SİZDEN ALIP ÜSTE PARA ALARAK SİZE TARTARİNİ MONTAJI YAPAMAM İNŞALLAH ZAVOLLİYİ TAKAN ARKADAŞLAR SİZE YARDIMCI OLABİLİRLER AMCANIZIN KARARINDAN ÖTÜRÜ TEBRİKLER...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurcatan

EVET SİZ?

afyon lu değilim de afyonda bulunuyorum bir süredir.
  • KONUYA DÖNELİMMİ BEYLER...
  • nasıl isterseniz hemen şöyle başlıyalım dün messengerdan lpg li pejo resimleri istemiştim cevap gelmemişti. saygılar

zaten msn nize de benim adresimi eklelememişsiniz. doğal olarak ben sizi eklediğimde sizinde beni kabul etmeniz gerkidi 1 haftadır eklemediniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 9 Ocak 2007; 20:19:25 >
  • AFYONUN NERESİNDE BULUNUYOSUNUZ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcatan -- 10 Ocak 2007; 9:42:29 >
  • ARKADAŞLAR BIRAKIN AFYONU DENİZLİYİDE MSN DEN BANA ULAŞIRSANIZ PEGOUET ARAÇ MONTAJ RESİMLERİNİ HEMEN GÖNDERİRİM KUSURA BAKMAYIN FARKINDA DEĞİLİM...
  • merhaba bütün yazılanları okuyamadım belki sorumun cevabı vardır ama yine de soruyorum:
    2003-04 Focus yada Corolla almayı ve lpg takmayı düşünüyorum, bu araçların sahibi olup lpg takan kullanan var mı, memnun mu? hangi marka önerirsiniz, fiyatı ne kadar? tartarini sanırım az sorunlu bir marka, bunu ankara da kimler takıyor?
    saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurcatan

AFYONUN NERESİNDE BULUNUYOSUNUZ?

merkezz
  • SELAMLAR BİZ BURADA BANGIR BANGIR BAĞIRIYORUZ TARTARİNİ İLE İLGİLİ SORUNUNUZMU VAR BİZİ ARAYIN ÇÖZELİM DİYE SİZ TARTARİNİ AZ SORUNLU MARKA DİYOSUNUZ NE SORUNU VARSA SÖYLEYİN ÇÖZELİM.....
    quote:

Orjinalden alıntı: burak__y

merhaba bütün yazılanları okuyamadım belki sorumun cevabı vardır ama yine de soruyorum:
    2003-04 Focus yada Corolla almayı ve lpg takmayı düşünüyorum, bu araçların sahibi olup lpg takan kullanan var mı, memnun mu? hangi marka önerirsiniz, fiyatı ne kadar? tartarini sanırım az sorunlu bir marka, bunu ankara da kimler takıyor?
    saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: unalgedik

SELAMLAR BİZ BURADA BANGIR BANGIR BAĞIRIYORUZ TARTARİNİ İLE İLGİLİ SORUNUNUZMU VAR BİZİ ARAYIN ÇÖZELİM DİYE SİZ TARTARİNİ AZ SORUNLU MARKA DİYOSUNUZ NE SORUNU VARSA SÖYLEYİN ÇÖZELİM.....

sorunsuz yada sorunlu demek istemedim çünkü aracım vede lpg yok, duyduğum kadarı ile diyorum, belki yanlış kelime seçtim ama sorunsuz diyebilecek kadar çok kişiye de sormadım!
    tartarini ile brc arasında kaldım, ikisini kıyaslayabilir misiniz?
  • SEVGİLİ ARKADAŞIM BENİM BURADA DİĞER MARKALARA KARŞI BİR YORUM YAPMAM ETİK OLMAZ ÇÜNKÜ BEN FORUMA KULLANICI OLARAK DEĞİL SEKTÖRDEN BİRİ OLARAK KATILDIM AYRICA KONU BAŞLIĞIMDA DA BELİRTTİĞİM GİBİ YANLIZ KENDİ MONTAJLARIM DEĞİL TÜRKİYEDEKİ TÜM TARTARİNİ KULLANICILARINA YARDIMCI OLMAK ADINA BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUM BEN BURADAN SİZE ANCAK ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM TÜRKİYEDE TAKTIRABİLECEĞİNİZ EN İYİ MARKA VE EN UYGUN FİYAT TARTARİNİDİR SAYGILARIMLA.......AYRINTILI BİLGİ:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalgedik -- 14 Mart 2007; 18:21:59 >
  • ARKADAŞLAR YOKMU SORUNLU ARAÇ VEYA MERAK ETTİKLERİNİZ YARDIMCI OLAYIMM.....
  • Seat toledo aracıma salı günü tartarini sıralı sistem taktırdım.Benzinden gaza geçişte biraz sarsıntı oluyor.Ayrıca 1. ve 2. viteslerde düşük devirlerde stop edecek gibi oluyor ve bazen stop ediyor.Alışkanlık olmadığı için mi acaba?Yoksa bir ayarsızlık mı söz konusu.Bu sabahta hava sıcaklığı -5 derece iken aracı çalıştırıp 1 km. yol aldıktan sonra aracım dururken relantide gaza geçmesini bekledim.Geçtiği anda araç stop etti.Bu normal midir?
  • selamlar daha önce seat toledo ya taktık sorunsuz çalışıyor.nerede taktırdınız yazarsanız sevinirim tekrar görüşelim lütfen...
  • SAYIN SET SİZ FORUM KONUSUNDA TECRÜBELİSİNİZ SİZDEN RİCAAM FORUMDA BİRDEN FAZLA KONU AÇMAMDA BİR SAKINCA VARMI AÇAN ARKADAŞLARA MÜDAHALEDE BULUNULUYOMU TEŞEKÜRLER SAYGILAR....
  • quote:

Orjinalden alıntı: unalgedik

SEVGİLİ ARKADAŞIM BENİM BURADA DİĞER MARKALARA KARŞI BİR YORUM YAPMAM ETİK OLMAZ ÇÜNKÜ BEN FORUMA KULLANICI OLARAK DEĞİL SEKTÖRDEN BİRİ OLARAK KATILDIM AYRICA KONU BAŞLIĞIMDA DA BELİRTTİĞİM GİBİ YANLIZ KENDİ MONTAJLARIM DEĞİL TÜRKİYEDEKİ TÜM TARTARİNİ KULLANICILARINA YARDIMCI OLMAK ADINA BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUM BEN BURADAN SİZE ANCAK ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM TÜRKİYEDE TAKTIRABİLECEĞİNİZ EN İYİ MARKA VE EN UYGUN FİYAT TARTARİNİDİR SAYGILARIMLA.......AYRINTILI BİLGİ:antalyaokcan@hotmail.com (msn den)

arkadaşım şuan sivas ilinde geçici ikamet ediyorum,burada demal isminde tartarini servisi var ama 2000 ytlden aşağı sıralı sistem takılmaz diyorlar,çünkü sivasta taktıran az insanmış,parçalar kendilerine onun için pahalı geliyormuş vs...benim internetten araştırdığım kadarı ile 1500-1600 ytl arası kredi kartına peşin fiyatına takılıyormuş,bana yakın kayseri ili var,orayamı gitsem diye düşünüyorum,yoksa sivastaki demal gerçek tartarini servisi degilmi? verdiği fiyat uyğunmu,bilmek istiyorum teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okifi -- 11 Ocak 2007; 20:19:59 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.