Şimdi Ara

Tarsus'ta olanlar neden gündemde değil? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
12
Favori
31.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
285 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    barnabas çıktıda ne oldu TSK elinde bekliyor öylece
  • şöyle bir durumda var ahid sandığını bulsalar ahid sandığını bulduk mu diyecekler kutsal kaseyi bulsalar kutsal kaseyi bulduk mu diyecekler dünya dışı materyal bulsalar onu bulduk mu diyecekler ayrıca o tür şeyler çıksa bile bu ülkede falan kalmaz, dünyada öyle şeyler var ki Irak savaşında olay oldu yerli halkın söyledikleri, amerikan askerinin koruduğu kazı alanları varmış ne arıyorlardı oralarda saddamı mı ben eminim ki insanlığın öğrenmesinde sakınca gördükleri şeyleri arıyorlar ve çok da merak ediyorum ulan ne bulmuş olabilirsiniz ki bilmemizden korkuyorsunuz, JİT'te çalışmış bir büyüğümün dediği gibi bazıları 15 yıl sonranın teknolojisini bugün kullanıyor bizde 15 yıl sonra sanıyoruz bu buluş yeni ortaya çıktı
  • Anıtlar kurulundan görüştüğüm arkeologlar kazıların bu denli muhafazaya alınmasının sebebinin adli olduğunu, FETÖ soruşturmalarıyla ilgili bir kazı olduğunu söyledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süleyman peygamberin yüzüğü, ahit sandığı, eşyalar vs vs, bulunsada hiç bir işlevi olmayacak, marifet maddede değildi, Allahın hükmü o zaman öyleydi, bu zamanda çalışmaz, Yahudiler bunun peşindeler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyalar arası,aynı Star Gate filmindeki gibi, bir geçit/kapı bulunsa ne müthiş bir şey olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quard -- 8 Ağustos 2017; 14:49:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

O videoyu bende izlemiştim fakat bazı tahminler mantıklı geldi bana. Devletin bir hazine için bu kadar gizlilikle ve korumayla uğraşacağını pek sanmıyorum. Bulunan ne ise dünya dışı bir madde ya da farklı bir şey var.

Aslında benim bir tahminim daha var, komik gelebilir. Bence ABD'nin bulunan şeyden haberi var, bizim hükümetimiz ile anlaşma yaptılar. Anlaşma bulunan şeyi bize verin(bulunan şeyin dünya dışı bir madde olduğunu varsayıyorum), bizde bunun karşılığında fethullah güleni iade edelim. Nasıl fikir ama? Devletimiz gülenin iadesi için yapmayacağı şey yok. Biraz uçmuş olabilirim, kusura bakmayın

Harbi uçuk bi teori ama mantıksız da değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü tarsusta olan tarsusta kalır dostğm

• Define işi ile yakından ilgilenen bir arkadaşım anlatmıştı. Özel harekatın yada jandarmanın büyük define zamanında çevre korumasını sağladığını. Çıkartan Aziz Yıldırımmis bu olayda

• quote:

Orijinalden alıntı: Quard

Dünyalar arası,aynı Star Gate filmindeki gibi, bir geçit/kapı bulunsa ne müthiş bir şey olur.

dilbilimciyi nerden bulucaz ülkede
  • Ayrıca kazı çalışmaları yapan firmalar ihaleler bu yükümlülüğü alan firma bakanlık bunlar detaylı denetimde olmalı. (denetimi kin yapacak o ayrı ) ülke iyiye gitmiyor malesef

• Hep başkalarının esrarengiz olaylarını dinlerdik, şimdi kendi esrarengiz olayımız oldu. Asın bayrakları. Enteresan

Bu işin zevki olayı bilmemekte zaten. Üstüne binbir teori yazmadıktan sonra ne zevki kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 8 Ağustos 2017; 16:10:9 >
  • Ronon Dex kullanıcısına yanıt
    Buluruz buluruz;kıyıda köşede "ah! O gün gelse de" diye bekleyen bir tane insanımız vardır Bulamazsak devşirme ithal ederiz.
  • Tarsusta bir süredir köylüler tarafından papaz olarak isimlendirilen yabancı uyruklu birisinin bulunan her türlü tarihi eseri kaçak olarak parayla aldığı söyleniyor. Dediklerine göre gerçekten adam din görevlisiymiş. Buradan da bir çeşit gnostik incil bulunma olasılığı ve vatikan tarafından bu adamın eserleri kaçırmakla görevlendirildiğini varsayabiliriz. Diğer yandan gece kondu semtinde yaşayan bir ailenin evin altında kazı yaparak çok büyük bir define keşfettiği ve devletin bunu fark ederek el koyduğu halk tarafından söyleniyor. Video yu izleyemedim iş yerinde olduğum için, ama bahsi geçen gece kondu semtindeki yerse, oraya yaklaşmanın bile yasak olduğunu kendi gözlerimle gördüm.
  • Kutsal damacana varmış beyler, kesin bilgi yayalım.

• Tr de para disinda hicbir seye deger verilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk

quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Çoktan badem bıyıklı dayılar hacılamıştır zaten maddi bir şey varsa eğer.

Badem bıyık modeli Gülen cemaati mensupları için kullanılıyordu. Bu saatten sonra hâlâ iktidara badem bıyık demek büyük cahillik.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WmGMD -- 8 Ağustos 2017; 17:27:22 >
  • Eğer dunya dışı yani bir şeyler varsa büyük ihtimalle su diyolog olmustur

Abd : Ufo falan sizi bozar siz ne yapacaksınız alın size su kadar para bize kimseye çaktırmadan verin

Türkiye: Tm

• Altin olsaydi chp ve stklari simdiye kadar toplanırdi ,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dinler ile alakalı bir obje olabilir. Ortalık fena karışacak gibi.

• Şu ortalık bir karışsada bütün ülkelerin yöneticileri birbirini yese bizde oturup izlesek ne zevkli olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.