Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tarkan - Duydum ki Unutmuşsun Mükemmel Bir yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tarkan - Duydum ki Unutmuşsun Mükemmel Bir yorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2801 Mesaj
    |
    |
    |
    |

sonra açılan ekranın en altında 60-80 sn arası bi zaman beklemen gerek sonra download linki çıkacaktır...
    |
    |

Orjinalden alıntı: çinli

nasi yükleyeceğimizi söylermisin?

Sayfayı aç en altta FREE yazıyor ona tıkla bir süre bekle(uzun sürebilir,telaşlanacak birşey yok),daha sonra şarkı adı yazacak tıkla yüklenir
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Teğmen
    164 Mesaj
    cok tşk ederimm
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: çinli

gercekten cok güzel yorumlamiş da hülya avşar arada kaynamış bozmuş sarkıyı.

Evet çok güzel bir yorum.Hülya Avşar da araya bet sesiyle girmese daha iyi olacakmış...Ben müsaade ederseniz bunu SİNEMA-MÜZİK bölümüne taşıyacağım
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,550
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.