Şimdi Ara

Tarikat lar kapatılmalı!!! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
3
Favori
16.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
353 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnsanın günahı açılmaz roumirez. Gerçekten meksikalımısın.?Merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boşver işte latince ye türkçe diyosun sende takılma böyle şeylere insan hata yapar hatanı bilip gerekeni yapmaya gayret etmeyi istemek güzel olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: killerofthefail

Boşver işte latince ye türkçe diyosun sende takılma böyle şeylere insan hata yapar hatanı bilip gerekeni yapmaya gayret etmeyi istemek güzel olan.

Sen Türk değilsin. Türkçeyi de bilmiyorsun.

Kimsin, memleketin nedir?

Uyruğun nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Bu mesaj silindi.

Türk değil o kardeşim. arap köpeklerinden biri.

ciddiye alma

• quote:

Orijinalden alıntı: sarasen

Türk değil o kardeşim. arap köpeklerinden biri.

ciddiye alma

Alıntıları Göster

Burayı karıştırmaya gelmiş belli. Burada benim atama hakaret ediyor. Nereliymiş bilmek istedim. Buna cevap vermek niyetinde de degilim zaten. Ciddiye almaya gerek yok.

• Tanımadığın insanların şu veya bu olduğunu varsaymamanı tavsiye ederim. Türkçe zayıf galiba senin. Dediğin şeyler doğru olsa peygamber döneminde olmasa da peygamberin vefatından sonra sahabede görülürdü. Sizin bu kafa sallamalı şeyhin kulu köpeği olmalı şirk soslu tarikat kafaları peygamber döneminden 300 sene sonra falan başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Burayı karıştırmaya gelmiş belli. Burada benim atama hakaret ediyor. Nereliymiş bilmek istedim. Buna cevap vermek niyetinde de degilim zaten. Ciddiye almaya gerek yok.

Alıntıları Göster

bu deyyusun niyeti belli zaten ama forum yönetiminin "Türk askerini polisini katledeceğiz, sizi öldüreceğiz" diye salyalarını saçan bu köpeği forumdan atmaması da ilginç.

• killerofthefail kullanıcısına yanıt

alfabe veya elifba ile dil arasındaki farkı anlayamayacak kadar dünyadan bihaber insanların sağda solda atıp tutmaya utanması lazım bence. Eskiden utanırlardı en azından. Yazık.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Sen varsın ya şeyh nasıl yok. Bu kadar gayret ettiniz dergaları tekkeleri zaviyelerikl kaldırmak için insanlar nefisleri ile cihadı terk erttiler şimdi hepsi sizin fabrikalarınızda işçi köle bile değiller . yaşamakniçin size ödemek zorundalar bu kadar cami yıktınız şimdide müslümanlar zikir ehli olurlarsa yiyeceğiniz sopa ürkütmüş sizi dininizi yaşayın .Müşrik diyor müslümanlar size .Bizim nazarımızda bundan fazla ederiniz fasık yolunuz açık olsun ortamı laf kalabalığıyla çirkinlestirmeyin .
    Selamünaleyküm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerofthefail -- 6 Eylül 2020; 18:45:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

alfabe veya elifba ile dil arasındaki farkı anlayamayacak kadar dünyadan bihaber insanların sağda solda atıp tutmaya utanması lazım bence. Eskiden utanırlardı en azından. Yazık.

Hocam bu eleman büyük ihtimalle multeci bir arap. Bilmiyor yarım yamalak öğrenmiş Türkçe yi.

Burada bizim atalarımıza laf saydırıyor. Bizim Cumhuriyetimize laf ediyor. Az önce Atatürk e hakaret etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarasen

bu deyyusun niyeti belli zaten ama forum yönetiminin "Türk askerini polisini katledeceğiz, sizi öldüreceğiz" diye salyalarını saçan bu köpeği forumdan atmaması da ilginç.

Alıntıları Göster

Şikâyet kaydı oluşturun hocam. Ben bir tane oluşturdum.

Başka memleketten gelmişte benim düzenimi, devletimi, dilimi, alfabemi eleştiriyor. Dinimi eleştiriyor.

Hamgi ülkeden geldiyse gidip orada yapsın istediklerini.

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Neden dünyanın neresinde sorsan harf yasağı soykırım .Niye haklı görüne bilmek için cehalet isnat ediyorsun.Kabul edersen müslüman sın etmezsen değilsin.Sorun nedir.Başka türlü Haklımı çıkamıyorsunuz.

Hacı yeni vahiy geldi.

Atatürk'ü sevmeyen direk cehenneme gidecekmis.

Zebaniler emcükleyecekmiş sizi bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roumiruez -- 6 Eylül 2020; 19:12:9 >

harf yasağı nasıl soykırım oluyor deaşçı kardeş?

• Roumiruez kullanıcısına yanıt
    Savaşmak isteyen savaşır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BDFFB04D

başka kapıya

kişiselleştirme

Alıntıları Göster

Yalan söylüyorsun. Niyetin o kadar belliki.

Sen İngiliz mısın

girdiğin konular çokomelli. Türkiye'de bazı konuları konuştuğunda içeri alıyorlar, bahsettiğin konular bu cinsten. Şayet burada değilsen sorun yok ama Türkiye'de ikamet eden biri bu konuları internette konuşamaz. VPN de çözüm değil bu arada haberin olsun.

Kur'an ayetlerini bağlam dışına çıkarıp kendi tarikat şirkinizi legalize etmeye çalışıyorsunuz. Bahsettiğin diğer konuyla tarikatçılığın birbiriyle alakası yok, hoş zaten Türkçe de bilmiyorsun. Bilmeyebilirsin tabi yasak değil Türkçe bilmemek.

We could continue in English if it'd be easier for you.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.