Şimdi Ara

Tarih video hoca tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
38.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yeni nesil soru sadece 1 tane grafik sorusu vardı diyebilirim diğerleri tamamen eski tip sorular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Peki, teşekkür ederim bilgi için

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Ben Ramazan Yetgin ile çalıştım 23 4 yaptım bu sene lisansta.Yanlış yaptığım soruların 4ü de tamamen benim dikkatsizliğimden kaynaklı.Ramazan hoca ile çalışıp da sınavda hata yapmayan bir kişi en az 23 24 yapar çünkü anlatmadığı veya eksik anlattığı bir yer yok.

Hocam ben 3.sınıftayım sizce tüm noktaları ezberlemek mi yoksa en az 100 deneme ve her dersten en az iki soru bankası mı? Hani yapamadığım soruları aralıklı tekrar şeklinde tekrar etmeyi düşünüyorum flash kart şeklinde Anki diye bir programda. Yani soruları mı tekrar etmeliyim yoksa mesela Tarih için söylüyorum açıp tarihteki anlatılan bilmediğim noktaları ki çok fazlaa var böyle bunları mı flash kart şeklinde yazmalıyım Ramazan Yetgin aylık tekrar et 4 e böl osmanlıya kadar osmanlı inkılap ve çağdaş şeklinde her ay o şekilde yap diyor size göre nasıl

• koloby0223 kullanıcısına yanıt

Hocam bence en güzeli şu.Ramazan yetginden videolari izleyip 3 soru bankasindan cozuceksin.20 günde bir tekrar ediceksin çalıştığın konuları.Bu tekrar tamamen sana kalmış ister soru çöz,ister kart falan hazırla ama mutlaka yapmalısın.Deneme olarak da zaten son 2 ayda falan istemediğin kadar deneme cozuceksin.Ben 100 tane falan çözmüştüm branş denemesi tarihten.

• quote:

Hocam bence en güzeli şu.Ramazan yetginden videolari izleyip 3 soru bankasindan cozuceksin.20 günde bir tekrar ediceksin çalıştığın konuları.Bu tekrar tamamen sana kalmış ister soru çöz,ister kart falan hazırla ama mutlaka yapmalısın.Deneme olarak da zaten son 2 ayda falan istemediğin kadar deneme cozuceksin.Ben 100 tane falan çözmüştüm branş denemesi tarihten.

Hocam öyle bir anlatıyorsun ki sanki başka ders yok. Alan dersleri dahil 25 tane ders var . Hemen hemen en çok canımı sıkan tarih , Ramazan hoca 10 numara anlatıyor fakat ne kadar aklımda kalıyor bilmiyorum . Not tutacak zamanım yok .pratik bir yöntem var mı onerebilecegin ?

• elLbufFer kullanıcısına yanıt

Hocam alan falan varsa iş değişir tabi 3 tane cozmeyeceksiniz 2 tane cozeceksin örneğin.Benim alan yoktu sadece gk gy eğitim vardı.Sınav da 24d 3y yaptım.

Hocam bende not tutmadım ki önümde video ders notu oturup videoları izledim sorumu çözdüm akıl da kaldı baya.

• quote:

Hocam alan falan varsa iş değişir tabi 3 tane cozmeyeceksiniz 2 tane cozeceksin örneğin.Benim alan yoktu sadece gk gy eğitim vardı.Sınav da 24d 3y yaptım.

Hocam bende not tutmadım ki önümde video ders notu oturup videoları izledim sorumu çözdüm akıl da kaldı baya.

Videoları kaç tekrar ettin

Birde kaç kaynak bitirdin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elLbufFer -- 25 Ocak 2021; 18:13:23 >

109 Luk video serisini 1 kere izledim sadece.Sınava 1 ay kala tekrar videoları çekmişti 13 14 tane 1 saatlik onları izledim birde.3 tane soru bankası çözdüm ve sayısız deneme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Chesterfield -- 25 Ocak 2021; 18:17:24 >
  • quote:

109 Luk video serisini 1 kere izledim sadece.Sınava 1 ay kala tekrar videoları çekmişti 13 14 tane 1 saatlik onları izledim birde.3 tane soru bankası çözdüm ve sayısız deneme.

Sende hafıza iyi demek ki

Gözünde büyütüyosun.Ben 109 luk seriyi izledim ama kitaptan çalışan arkadaşlarımdan da benzer netleri yapan var.Biraz da şans işi mesela 2 şık arasında kaldığım 4 soru da doğru çıktı yoksa patlamıştım.

• Aydın Yüce'yi tavsiye ederim.

• Değerli arkadaşlarım merhaba; matematik öğretmeniyim. kanalım 5 yıllık . mesai saatlerinden dolayı çok video yükleyememiştim. Şimdilerde video sayısını artırmaya çalışıyorum. Bu videolar ders esnasında kayıt altına alınmıştır. Youtube için değildir . Doğal olması daha iyi olur diye düşündüm. O yüzden giriş seremonisi yok kusura bakmayın. Direkt derse başlıyorum. İstek üzerine soru ya da konu videoları atabilirim. Destek olursanız memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.