Şimdi Ara

TARİH SINAVINDA HOCANIN 'KOPYA' GİRMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mart ayının 28 inde Tarih dersi sınavı olduk.Sınavdan normalde 84 aldım zaten dersin en başarılısıyım, neyse hoca yanımdaki ile beni arada çağırdı kağıtlarınızın 1.sorusu neredeyse aynı kopya çekmişsiniz dedi 20 vereceğim ikinizede dedi tamam dedik şaka falan yapmamış cidden 20 girmiş dilekçe yazdım bu seferde "K" girdi yani kopya.147yi arayıp dilekçe yazdırdım sınav esnasında yoktu yakalanmadım kağıdımda işaret yok kağıtlar a lı b li nasıl böyle bir kanıya varıyor bu hak hukuk nereden geliyor? sonuç ne olur sizce? bu arada arkadaşım bakmış birkaç cümle geçirmiş ama onun aldığı not 55 60 benimki 80 85 her yeri farklı kağıtlar sadece 1.soruları aynı

• Bimer e sikayet et ama biraz gec cevap veririler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınav esnasında yakalamadıysa, kesin kanıtlar yoksa, sana K girmesi imkanı yok. K girdiyse disiplin kuruluna sevk etmesi gerekir. kendi başına K giremez. Ortaöğretim kurumları Yönetmeliğine göre Kopya veya teşebbüsü KINAMA cezası gerektiren suçtur. Okul müdür yardımcına bu şekilde "güzelce" anlat durumu. K girildi bunun yanlış olduğunu kopya çekmediğini belirt.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.