Şimdi Ara

TARİH ROMANI SEVERLERE ! ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhabalar arkadaşlar ,

Öncelikle bir yıl önce roman yazmayı planlıyordum . Çok şükür şu anda yazmaya da başladım. Sizden kitabıma göz atmanızı istemeden önce , kitabı tanıtacağım.

TEMA : TÜRKLER.
    KONU : Orta Asya Türklerinin Yeniden Toplanması.

Kitabım , öncelikle internet ortamına yazılmıştır. Düzenli bir şekilde bölüm bölüm yazıyorum. Romanı , kahraman bakış açısı ile yazıyorum.
    Senaryo ise hızlı gelişmekte. Gelişen senaryoda sıkıcı unsurları devre dışı bıraktım. ( Her duygu - Her hissi yazmadım )
    Okursanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLue38

ROMAN İÇİN - TIKLA

Merhabalar arkadaşlar ,

Öncelikle bir yıl önce roman yazmayı planlıyordum . Çok şükür şu anda yazmaya da başladım. Sizden kitabıma göz atmanızı istemeden önce , kitabı tanıtacağım.

Kitabım , öncelikle internet ortamına yazılmıştır. Düzenli bir şekilde bölüm bölüm yazıyorum. Romanı , kahraman bakış açısı ile yazıyorum.
    Senaryo ise hızlı gelişmekte. Gelişen senaryoda sıkıcı unsurları devre dışı bıraktım. ( Her duygu - Her hissi yazmadım )
    Okursanız çok sevinirim.

Nedense bana Ertuğrul-Diriliş dizisini hatırlattı

• quote:

Orijinalden alıntı: BengiDönüş

quote:

ROMAN İÇİN - TIKLA

Merhabalar arkadaşlar ,

Okursanız çok sevinirim.

Hocam malesef çoğu kişide bunu söylüyor :) . Amma velakin Romanın yayınlandığı ve 5 bölümünün yayın tarihini kontrol etmiyorlar :). Bende Diriliş Ertuğrul çıktığında sevinmiştim doğrusu. tepkimde şu oldu

-aha la valla benim romanın filmi çıkmış . Annneeeeğğğğ

Hatta kahramanımın ismini bile değiştirmeyi düşündüm . Hala düşünüyorum doğrusu.

Genede ilginiz için Teşekkürler :).

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BengiDönüş

quote:

ROMAN İÇİN - TIKLA

Merhabalar arkadaşlar ,

Okursanız çok sevinirim.

Hocam malesef çoğu kişide bunu söylüyor :) . Amma velakin Romanın yayınlandığı ve 5 bölümünün yayın tarihini kontrol etmiyorlar :). Bende Diriliş Ertuğrul çıktığında sevinmiştim doğrusu. tepkimde şu oldu

-aha la valla benim romanın filmi çıkmış . Annneeeeğğğğ

Hatta kahramanımın ismini bile değiştirmeyi düşündüm . Hala düşünüyorum doğrusu.

Genede ilginiz için Teşekkürler :).

Dostum yanlış anlama komiğime gitti ondan yazdım yoksa seni herhangi bir şey ile itham etmiyorum
    Ama ne yalan söyleyeyim hala gülüyorum
    Ayrıca başarılar umarım beklediğin gibi bir iş ortaya koyabilirsin

• Hocam galiba ilk yazışınız. Bazı hatalar var ama güzel. Size önerim yayınlamadan önce bol bol yazmanız. Kitap öyle canım sıkıldı bir kitap yazııp yayınlayayım diyerekten yazılmaz. Biraz daha bekleyin daha çok kitap okuyun daha çok olgunlaşın. Bende yazıyorum. İsterseniz size bir site göstereyim hikaye yarışmaları var yardımcı olur yazarlık için.
    http://www.cemcemii.com/
    bu sitedeki yarışmalara bakın.
  • Resimi kim yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milan Kundera

Hocam galiba ilk yazışınız. Bazı hatalar var ama güzel. Size önerim yayınlamadan önce bol bol yazmanız. Kitap öyle canım sıkıldı bir kitap yazııp yayınlayayım diyerekten yazılmaz. Biraz daha bekleyin daha çok kitap okuyun daha çok olgunlaşın. Bende yazıyorum. İsterseniz size bir site göstereyim hikaye yarışmaları var yardımcı olur yazarlık için.
    http://www.cemcemii.com/
    bu sitedeki yarışmalara bakın.

Çok teşekkür ederim. Tavsiyeniz için sağ olun.
  • Kardeşim resmi deviantart sitesinden buldum . Çizen arakdaşla irtibata geçmeye çalışıyorum . Hayırlısı inş. Kendi çizdiğim resimler daha güzeller , direk karakteri çizdim ama bilgisayar ortamına aktaramıyorum.
  • quote:

Kardeşim resmi deviantart sitesinden buldum . Çizen arakdaşla irtibata geçmeye çalışıyorum . Hayırlısı inş. Kendi çizdiğim resimler daha güzeller , direk karakteri çizdim ama bilgisayar ortamına aktaramıyorum.

Eğer çizebiliyorsan güzel resim direk bilgisayar ortaında çiz grafik tabletiyle 2 katı daha güzel şeyler çizersin programlarla
  • Keşke Wattpad'dan başka kitap paylaşma siteleri de olsa. Hiçbir ilgiyi hak etmeyen birçok kitap var. Zaten genelde orada ilgi gören kitaplar aşk, zombi,doğaüstü güç, vampir, kurt hikayeleri falan. Daha çok senin yazdığın eserler vb. ilgi çekmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle sevdiğim bir tür bu konuda Samet Aksakal'ın Shaman kitabını okumanızı öneririm. Genel olarak iyi ancak anlatım biraz abartılı geldi ve görülen geçmiş zamanlı anlatım bir süre sonra sıkıyor, biraz daha detaylı olsa sanırım daha güzel olur pek bir olaydan olaya atlar gibi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoloTURKSS

quote:

Kardeşim resmi deviantart sitesinden buldum . Çizen arakdaşla irtibata geçmeye çalışıyorum . Hayırlısı inş. Kendi çizdiğim resimler daha güzeller , direk karakteri çizdim ama bilgisayar ortamına aktaramıyorum.

Eğer çizebiliyorsan güzel resim direk bilgisayar ortaında çiz grafik tabletiyle 2 katı daha güzel şeyler çizersin programlarla

Teşekkür ederim. Grafik tabletini bende düşünmüştüm lakin fiyatları bana biraz fazla gibi geldi. Kiralamak gibi bir olayda olmaz sanırım .

• quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Keşke Wattpad'dan başka kitap paylaşma siteleri de olsa. Hiçbir ilgiyi hak etmeyen birçok kitap var. Zaten genelde orada ilgi gören kitaplar aşk, zombi,doğaüstü güç, vampir, kurt hikayeleri falan. Daha çok senin yazdığın eserler vb. ilgi çekmeli.

Teşekkür ederim :) . Bir kişinin bile ilgisini çekebildiysem ne mutlu bana :) .
  • quote:

Orijinalden alıntı: HBB47

Kesinlikle sevdiğim bir tür bu konuda Samet Aksakal'ın Shaman kitabını okumanızı öneririm. Genel olarak iyi ancak anlatım biraz abartılı geldi ve görülen geçmiş zamanlı anlatım bir süre sonra sıkıyor, biraz daha detaylı olsa sanırım daha güzel olur pek bir olaydan olaya atlar gibi olmuş.

Evet arkadaşım genelde o tarz yapmayı kendim istemiştim . Okuduğum tüm tarihi romanlarda olayların biraz daha detaylı hatta aşırıya kaçması bile kitabı yarıda kapatıp başka bir arkadaşa vermeme sebep oldu . Fazla detaylı anlatımdan pek hoşlanmıyorum lakin yorumunuzu gözden geçirip detaylı yazacağım. Olaydan olaya atlamamdaki sebep , olayların okuyucunun kafasında kurulmasını sağlamaktı. Okuyucunun aradaki olayları biraz daha kendi kafasında kurup , kendi hayal ettiği bozkır düzeninde , kendi hayal ettiği olayları yaşatmaktı.
    Destekleriniz için teşekkür ederim . Bunlara harbiden , ihtiyacım vardı . En azından romanımı dikkate alan veya gözden geçirip bana tavsiye veren arkadaşların olması gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLue38 -- 30 Ocak 2015; 21:57:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SoloTURKSS

quote:

Teşekkür ederim. Grafik tabletini bende düşünmüştüm lakin fiyatları bana biraz fazla gibi geldi. Kiralamak gibi bir olayda olmaz sanırım .

Bütçenız nedir eğer 300 lira uygunsahttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/uc-logic-lapazz-ha61s-iki-kalemli-grafik-tablet-138255301 ben dusuk modelını kullandım bence bı bakın

• Benim gördüklerim bu fiyatın kat kat pahalılarıydı. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Allah izin verirse almayı düşünüyorum :)
  • quote:

Benim gördüklerim bu fiyatın kat kat pahalılarıydı. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Allah izin verirse almayı düşünüyorum :)

Şimdiden hayırlı olsun :D keçke benimde yeteneğim olsa daha ıyısını alırdım
  • Yetenek varda para yok
  • İlgimi çekmedi değil doğrusu :) En kısa zamanda göz atacağım
    Eline emeğine sağlık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fazla noktalama yanlışı var. Ayrica anlatiminiz cok kotu. Genel olarak bi bütünlük yok. Bence yazmayi birakip, okumaya ögrenmeye devam edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.