Şimdi Ara

tarih okumak istiyorum ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> tarih okumak istiyorum ama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    60 Mesaj
    arkadaşlar ben lise son sınıf öğrencisiyim üniversitede tarih okumak istiyorum ama ailem/çevrem hukuk psikoloji okumamı tavsiye ediyor. ben tarih okuyup üniversitede kalmak orada eğitim görevlisi olmak istiyorum fakat masraflı oluyormuş galiba bu yüzden maddi sıkıntı yaratabilir fakat hukukta ve psikolojide iş imkanları yüksemiş bildiğim kadarıyla onu da ben istemiyorum. iki arada bir derede kaldım. zamanında çok yardımınız dokunmuştu bana yine size geldim bende. ne yapayım?

|
    |
    |
    |
    |
    |
    Yoksa siz, sizden önce gelip geçenlerin başına gelenlerin benzeri sizin de başınıza gelmeden cennet’e gireceğinizi mi sandınız?! Onlara yoksulluk ve sıkıntı öylesine dokunmuş ve öyle sarsılmışlardı ki nihâyet peygamber ve beraberindeki müminler, “Allah’ın yardımı ne zaman gelecek?” demişlerdi. İyi bilin ki, Allah’ın yardımı yakındır.” (Bakara, 2/214)

II. Mehmed
    Fâtih Sultân Mehmed Hân - Gazi

"Düşmandan yüz çevirmek korkaklıktır. Benim ikbalim yücedir. Talihsizlik ise düşmanın nasibidir."
  • Çavuş
    60 Mesaj
    bende öyle yapacağım galiba.
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hellyeee

arkadaşlar ben lise son sınıf öğrencisiyim üniversitede tarih okumak istiyorum ama ailem/çevrem hukuk psikoloji okumamı tavsiye ediyor. ben tarih okuyup üniversitede kalmak orada eğitim görevlisi olmak istiyorum fakat masraflı oluyormuş galiba bu yüzden maddi sıkıntı yaratabilir fakat hukukta ve psikolojide iş imkanları yüksemiş bildiğim kadarıyla onu da ben istemiyorum. iki arada bir derede kaldım. zamanında çok yardımınız dokunmuştu bana yine size geldim bende. ne yapayım?

Birader biz ne desek boş tarihi seviyorsan oku çünkü insan mutsuz olduğu işi asla ama asla yapmamalı bende çok seviyorum tarihi ancak hukuk okumak istiyorum savcı olmak istiyorum bence ailenin ikna etmeye çalış olmuyorsa bir uzmanla gorustur 12 isen rehberlik hocanla gorusturmeyi dene aileni şöyledir bir gerçek var ki tarih çok sıkıntılı bir bölüm sonunda işsizlik olasılığı çok yüksek olan bir bölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.