Şimdi Ara

Tarih hoca önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tmdeki tarih için atlas akademideki kadın mı yoksa ramazan yetgin mi?
    bu tarih nasıl olacak bilinmiyor ama atlas akademi yetersiz mi kalır
    ramazan yetgin de kpss yani çok detay anlatıyor diye biliyorum
    tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Osman kıllık dinliyorum ben (OK Tarih)
  • hocam o da çok uzun ya bir sürü videosu var not tutmaya kalkınca iyice uzuyor

• National Geographic,İlber Ortaylı ,Khan Academy felan izle zaten ekseriyetle Türk tarihi için az birşeyde genel Halil İnalcık videoları izle bu iş tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf2156 -- 9 Aralık 2017; 22:57:37 >
  • yusuf2156 kullanıcısına yanıt
    hocam tarihi seven adama bu çok iyi de ben öyle değil sınavda yapmaya yönelik öğrenmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ryanfl

hocam tarihi seven adama bu çok iyi de ben öyle değil sınavda yapmaya yönelik öğrenmek istiyorum

Khan academy güzel anlatıyor onu izle ozaman.Bilmiyorum bir sayısalcı olarak tarih dinlemek okumak hoşuma gidiyor.Renkli bir sayfa açıyor hayatıma.
  • soilkcan123 S kullanıcısına yanıt
    Ya o hocamızın çok güzel son çare video serisi vardı ama kanalından kaldırdı başka bir kanalda çalışıyo o videolara ulaşmamız mümkün mü ?
  • Atlas akademiden calıstım dün baya beğendim. Ok tarih çok uzun gereksiz. Kısa bi anlatım ve yorumları vermesi yeterli bence. Ramazan yetgin de iyi anlatıyor ama oda çok uzun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atlas Akademi'deki Sacide Tanrıöver anne şefkatiyle anlatıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gauward kullanıcısına yanıt
    hocam siz de tmsiniz heralde yeterli mi sizce herkes lys tarihin sorulacağını söylüyor da

• quote:

Orijinalden alıntı: ryanfl

hocam siz de tmsiniz heralde yeterli mi sizce herkes lys tarihin sorulacağını söylüyor da

Yeterli. Lys tarih soracaklarını sanmıyorum ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence çağdaş zaten olmaz da lys gibi bilgi sorabilirler
    gerçi kaldıradabilirler hiç belli olmaz coğrafyacılar isyanda :D
  • Mehmet Celal Özyıldız İsem Yayıncılık Osmanlıyı dinleyeceksen bi göz at pişman olmazsın yks tarih için bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mephobia

Mehmet Celal Özyıldız İsem Yayıncılık Osmanlıyı dinleyeceksen bi göz at pişman olmazsın yks tarih için bu arada.

2 Gündür Osmanlıyı o adamdan dinliyorum gerçi bütün Tarih konularını ondan dinledim muhteşem anlatıyor normalde tarih çalışırken çok sıkılırım ben ama bu adam çok güzel anlatıyor 50dk lık video nasıl bitiyor anlamıyorum Osmanlı Kültür Medeniyet adında 9 Videosu var en kötüsü 30dk hepsini bir günde dinledim yaklaşık 4-5 saat sürdü ama deydi gerçekten
  • Adamın yüksek lisansı Osmanlı üzerineymiş kpss için çekiyor ama yks için bence uygun :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.