Şimdi Ara

Tarifelere Zam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom 29 Haziran itibariyle tarifelere ve görüşme ücretlerine zam yapmış.
     Tarifelere Zam

Tarifelere Zam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHAN SOYLU -- 11 Temmuz 2014; 23:28:41 >

• Soyguna devam.
  • Artık sabit hat kullanan mı kaldı ?
  • Bu zamlarla milleti cep telefonuna daha çok yönlendirirler.
  • Tüm ramazan boyunca hafta sonları şehiriçi, şehirdışı, sabit, cep bedava diye reklam yaparken, gizli gizli bu zamları yapmakla meşgulmüş demek.
  • Artık sabit hat mı kullanan kaldı diyen arkadaşlar. Evet kaldı. Ben kullanıyorum hala. Akşam 7'den sabah 7'ye her yöne konuşabileceğim bedava dakikalarım var ve sırf bu yüzden kapatmayıp kullanmaya devam ediyorum. Geçen ay 65 lira'lık bedava konuşma yapmışım misal...
  • Taahhüt vererek indirim kampanyası filan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Artık sabit hat mı kullanan kaldı diyen arkadaşlar. Evet kaldı. Ben kullanıyorum hala. Akşam 7'den sabah 7'ye her yöne konuşabileceğim bedava dakikalarım var ve sırf bu yüzden kapatmayıp kullanmaya devam ediyorum. Geçen ay 65 lira'lık bedava konuşma yapmışım misal...

Türk Telekom'un geçirmasyon tarifesine göre 65 lira :) Her yöne 1000 dk, 1000 sms, 1 gb internet 19 lirayken sabit hat kullananlara şaşırmak böyle bir forumda normaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Artık sabit hat mı kullanan kaldı diyen arkadaşlar. Evet kaldı. Ben kullanıyorum hala. Akşam 7'den sabah 7'ye her yöne konuşabileceğim bedava dakikalarım var ve sırf bu yüzden kapatmayıp kullanmaya devam ediyorum. Geçen ay 65 lira'lık bedava konuşma yapmışım misal...

Türk Telekom'un geçirmasyon tarifesine göre 65 lira :) Her yöne 1000 dk, 1000 sms, 1 gb internet 19 lirayken sabit hat kullananlara şaşırmak böyle bir forumda normaldir.

Ayda 16 lira nereye vermiyoruz ki? 2 paket sigara parası. Hem sabit numara bazen çok lazım olabiliyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Ayda 16 lira nereye vermiyoruz ki? 2 paket sigara parası. Hem sabit numara bazen çok lazım olabiliyor...

Sabit telefonu kapatalı iki üç yıl oldu biz eksikliğini hissetmedik :)

• ev telefonunu kapatalı 1 yıl geçti iyiki de kapatmışız. görünen o ki telekom hala ders almamış kalan aboneleri yolma planları yapıyor.
  • Hiç kullanmadığım telefona 19 tl sabit ücret ödeyeceğim..
  • Istedigi kadar zam yapabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ucuz ücret 16,40 olmuş, en iyisi yalın'a geçmek en azından kullanmadığımız telefona daha fazlasını vermke yerine 15 TL veririm.
  • Sabit hat ücretiyle(16 lira galiba) akşam 7 den sabah7 ye bedava konuşuyoruz güya ama bize her ay en az 20-25 tl geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 13 Ağustos 2014; 3:07:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ev avantaj 100 tarifesi 24.90 olduktan sonra babama hattı iptal etmesini söyledim.
    Güya taşınıyoruz bahanesiyle hattı iptal edip gelecekti.

24 ay kontrat verip gelmiş. Her ay heryöne 3000 dakika hediye görüşme süresi tanımlamışlar. (Heryöne kapsamı: şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi gsm, milletler arası 1. Kademe pstn ve 444 lü numaralar)

Ücretlendirmede de indirim yapmışlar. İlk 15 ay 13.70 sonrasında kalan 9 ay 24.90

Hayırlı olsun ne diyeyim. Evde kimse yokken telefonun fişini çekiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

Ev avantaj 100 tarifesi 24.90 olduktan sonra babama hattı iptal etmesini söyledim.

24 ay kontrat verip gelmiş. Her ay heryöne 3000 dakika hediye görüşme süresi tanımlamışlar. (Heryöne kapsamı: şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi gsm, milletler arası 1. Kademe pstn ve 444 lü numaralar)

Ücretlendirmede de indirim yapmışlar. İlk 15 ay 13.70 sonrasında kalan 9 ay 24.90

turknet ile ayda 50 tl sınırsız 16mbps internet + 3000 dk şehiriçi+şehirlerarası kontrat yaptım. telefon numaram da değişmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

Ev avantaj 100 tarifesi 24.90 olduktan sonra babama hattı iptal etmesini söyledim.

turknet ile ayda 50 tl sınırsız 16mbps internet + 3000 dk şehiriçi+şehirlerarası kontrat yaptım. telefon numaram da değişmedi.

hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• GÖKHAN SOYLU G kullanıcısına yanıt
    Klasik hat var galiba

O pakete geçebilsek keşke

Şunlardan nasıl kurtulunur internet de var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.