Şimdi Ara

Tarife yenileme hatırlatma mesajı artık gelmiyor? (+İlave sorun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Son 2 aydır Vodafone ne yaptı bilmiyorum ama şu zamana dek aşağıdaki gibi hep gelen, tarife/paket yenilemesi için 3 gün önceden gelen HATIRLATMA mesajı artık gelmiyor. Sizde de benzer durum var mı? Online Self Servis'te de bununla ilgili bir ayar göremedim.

Yardımcı olursanız sevinirim. Selamlar. İyi yıllar dilerim.

Tarife yenileme hatırlatma mesajı artık gelmiyor? (+İlave sorun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Aralık 2018; 19:1:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir de ilave sorun olarak, bakiyemde hem *7000# ve hem *123# ve hem de Online Self Servis üzerinden baktığımda 2.5 lira bakiye görünürken, SMS ile TL yazıp 7000'e mesaj attığımda TL kullanım hakkınız bulunmamaktadır diyor? Vodafone artık öldü mü acaba, nedir sizce bu saçmalıklar...

@parlak47 Hocam sizin bilginiz var mıdır bu konular hakkında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Aralık 2018; 18:55:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bir de ilave sorun olarak, bakiyemde hem *7000# ve hem *123# ve hem de Online Self Servis üzerinden baktığımda 2.5 lira bakiye görünürken, SMS ile TL yazıp 7000'e mesaj attığımda TL kullanım hakkınız bulunmamaktadır diyor? Vodafone artık öldü mü acaba, nedir sizce bu saçmalıklar...

Vodafone dört dörtlük olmasını beklemeyin *123# sorgulayinca ne çıkarsa odur bakiyeniz
    TL->7000e gönderince cep aran bakiyeniz varsa gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 31 Aralık 2018; 19:28:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bir de ilave sorun olarak, bakiyemde hem *7000# ve hem *123# ve hem de Online Self Servis üzerinden baktığımda 2.5 lira bakiye görünürken, SMS ile TL yazıp 7000'e mesaj attığımda TL kullanım hakkınız bulunmamaktadır diyor? Vodafone artık öldü mü acaba, nedir sizce bu saçmalıklar...

Vodafone dört dörtlük olmasını beklemeyin *123# sorgulayinca ne çıkarsa odur bakiyeniz
    TL->7000e gönderince cep aran bakiyeniz varsa gösteriyor

Alıntıları Göster
    O halde TL>7000 cevabının boş bakiye döndürmesi normal mi oluyor hocam? CepAran ile işim yok, normal bakiye görüntüleme yapıyorum ben.

İlk mesajdaki gariplik hakkında yorumunuz var mı peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Aralık 2018; 19:47:9 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.