Şimdi Ara

Targus mouse hediyeli laptop çantası 27 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
6.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.akakce.com/siparis/?p=405022455

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 18 Ocak 2019; 3:7:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eyvallah başkan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat çok iyiydi kaptım bir tane. Teşekkürler

• Kargoyla birlikte 35'e geldi ama yine de fiyat çok iyi. Teşekkürler.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-giyim-aksesuar-uniseks-targus-cn31-notebook-cantasi-mouse-hediyeli-640709662/detay

Kargo dahil 33,83 TL aynı satıcı

Eşit: iptal olma ihtimali yüksek çünkü satıcının sahibinden yorumlarının hepsi olumsuz. Ayrıca N11 mağazasında aynı ürünü 171 TL den satiyolar almayın derim boşuna iade vs. uğraştırıcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tccb44 -- 18 Ocak 2019; 3:53:20 >
  • Teşekkürler
  • kardaşım allah razı olsun kardaşım gece gece nerden gördüysem. tam da ihtiyacım olan şey allah razı olsun. itü ile alakan var mı hocam? :D
  • satıcı ürün göndermiyor herhalde, sahibinden üzerinden siparişler olumsuz sonuçlanmış
  • Uzun süredir kullandığım Targus laptop çantamın fermuarı daha 2 gün önce bozulmuştu. Sipariş geçtim hemen. Umarım gönderirler. Teşekkürler.

• akakçe de firmaların değerlendirildiği bir bölüm vardı ,orası kaldırıldı mı acaba ?
    firmalar hakkında yapılan yorumlara bakarak güvenilirliğini anlıyorduk
  • 2010 'da aldım hala kullanırım sapa sağlam gibi diyebilirim, 29 tl 'ye mi ne almıştım sonra fiyatı 50 'leri bile geçti çünkü çok sattı ve hep aynı tasarımda sattı ucuza alınacak en iş yapan çantalardandır.
  • sipariş verdim teşekkürler

• Kendi sitelerinde 18 dolar fiyatı var göndermezler boşa uğraş...

• ofisturka-kirtasiye adlı kullanıcıdan aldığınız, 640709662 numaralı Targus CN31 Notebook Çantası Mouse Hediyeli başlıklı ürünün satış işlemini satıcı iptal etmiştir. Güvenli Elektronik Ticaret uygulaması kapsamında yapmış olduğunuz ödeme en geç 3 iş günü içinde kartınıza iade edilecektir.
  • aynı çantayı hb den 1 ay olmadı 89 a aldım bu fiyata yollarsa efsane ama şu an sahibinden de 400 işlem %5 olumlu yorum.

YORUMSUZ
  • iptal edildi

• İptal edildi.

• Evet iptal edildi.

• hırsız mıdır nedirler ya:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.