Şimdi Ara

Tarcanlar exspertiz servisi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
10.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freqX

İzmit'te Tarcanlar diğer expertizlere göre daha pahalı şu an. İsim yaptıkları için olsa gerek.
    Ne kadara yapıyorlar expertiz?
  • Adam telefonla çekiyor videoları, profesyonel bir Youtuber değil. Exper raporunda markanın ismini kapatsan bile, bilindik exper firmalarının kağıdının şeklinden, yazı formatından hangi exper olduğu anlaşılıyor. Bir kaç kere bu yaşanmış, exper firması Tarcanları arayıp, benim yaptığım işi niye kötülüyorsun diye muhabbetler olmuş.
  • umarım tarcanlar gibi bir çok işin ehli exper firmaları çıkar. Zamanında benim ağzım yandı başkasının yanmasın
  • Geçenlerde bende aracımı satarken alıcı tarcanlara götürdü. Linea gögüste tamir vardı bilen bilir kronik bir çatlak. Alacaklı biliyordu tabi. İlandan önce ekspertize sokmuştum farketmemişti. (Eksper hala bende)
    Alıcıyla otururken son kontrol ve en çok işlem süren yerde göğüs çevresini kontrole başladı biz söylememiştik bilerek.
    Arkadaşını çağırdı konuştular ve bana seslenerek tamir mi var dedi . evet alıcıda biliyor dedim güldü.
    Son aşama biraz sohbet ettik söylediği şuydu gögüsü kim yaptıysa profesyonel yapmış sökmeden yapmış dedi.
    Bende konyada karabay oto estetiğe yaptırıldığını tek oranın sökmeden yaptığını söyledim.

Ayrıca hafif dolu hasarı var dediler normalde gözükmez ama bu koyduğumuz ışıkla görüyoruz dediler boydan boya duvarlar orada ışıklı ortam.a. tabiki kendim ilana koymadan önce yaptırdığım ekspertiz de görünmemişti bir kaç ufak tefek şey daha çıktı.
    Sonra üzerimde nakit yoktu kartla çalışmıyorlar. Alıcı eksperi ödedi. Çıkmadan aynı ildeyiz zaten. Eksper ücretini hesabına göndermeyi teklif ettim . hayır dedi araba güzel niyetlendim dedi. Ve sorduk dil ucuyla bu sorun olurmu diye. Tarcanlardaki kaportaya bakan kişi ben olsam boya tamir düşünmem ama sonuçta aranızda birşey ama boya işi olsa 1000-3000 arası tutabilir dedi. Aracın ufak tefek şeyler harici pasta cilaya acilen ihtiyacı var dedi.

Sonuç olarak ekstradan çıkan bakım işini zaten taahhüt etmiştim onu düştük 1000 lirada eksik vermeyi teklif etti alıcı. Bende sende haklısın dedim helalleştik sattım aracı.

Ama ben aracımı satmadan önce bilerek ekspertiz yaptırdım varsa birşey alıcı görsün diye. Araçta bir karış boya vardı ve hiç hasar kaydı yoktu zaten.

Tarcanlar gibi ekspertizlerin olması bizler için bulunmaz nimet kim ne derse desin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Otorapor a gittim detaylı olanından test yaptırdım gönül rahatlığıyla aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Ne kadara yapıyorlar expertiz?

Alıntıları Göster
    Normal yerler 200TL. Tarcanlar 300TL.
  • Ahaha, galerici seni
  • Sizi dirençle kandırmışlar.
  • birilerinin ekmeğine taş atılmış galiba
  • 5 sayfa mesaj var. Tarcanlar Tiyatrosu diyen bir siz varsınız

Diğerleri Tarcanı destekliyor. bu kadar kişi nasıl olabiliyor?
    Demekki Tarcanlar işi iyi yapıyor
  • Bu adamın postlarını takibe alın. Ne yazıyorsa ne söylüyorsa iyi not edin. Sonra onların tam tersini yapın belli ki galerici zihniyetli bi herif :D Sizin gibiler yorumlara "galericiler evine nası ekmek götürecek ne var sanki 3 parça değil 5 parça boya çıktıysa" da demişti de adamın soyu sopu kalmamıştı. Çok güzel bi gündü :DD

• quote:

Orijinalden alıntı: gozleri

Geçenlerde bende aracımı satarken alıcı tarcanlara götürdü. Linea gögüste tamir vardı bilen bilir kronik bir çatlak. Alacaklı biliyordu tabi. İlandan önce ekspertize sokmuştum farketmemişti. (Eksper hala bende)
    Alıcıyla otururken son kontrol ve en çok işlem süren yerde göğüs çevresini kontrole başladı biz söylememiştik bilerek.
    Arkadaşını çağırdı konuştular ve bana seslenerek tamir mi var dedi . evet alıcıda biliyor dedim güldü.
    Son aşama biraz sohbet ettik söylediği şuydu gögüsü kim yaptıysa profesyonel yapmış sökmeden yapmış dedi.
    Bende konyada karabay oto estetiğe yaptırıldığını tek oranın sökmeden yaptığını söyledim.

Ayrıca hafif dolu hasarı var dediler normalde gözükmez ama bu koyduğumuz ışıkla görüyoruz dediler boydan boya duvarlar orada ışıklı ortam.a. tabiki kendim ilana koymadan önce yaptırdığım ekspertiz de görünmemişti bir kaç ufak tefek şey daha çıktı.
    Sonra üzerimde nakit yoktu kartla çalışmıyorlar. Alıcı eksperi ödedi. Çıkmadan aynı ildeyiz zaten. Eksper ücretini hesabına göndermeyi teklif ettim . hayır dedi araba güzel niyetlendim dedi. Ve sorduk dil ucuyla bu sorun olurmu diye. Tarcanlardaki kaportaya bakan kişi ben olsam boya tamir düşünmem ama sonuçta aranızda birşey ama boya işi olsa 1000-3000 arası tutabilir dedi. Aracın ufak tefek şeyler harici pasta cilaya acilen ihtiyacı var dedi.

Sonuç olarak ekstradan çıkan bakım işini zaten taahhüt etmiştim onu düştük 1000 lirada eksik vermeyi teklif etti alıcı. Bende sende haklısın dedim helalleştik sattım aracı.

Ama ben aracımı satmadan önce bilerek ekspertiz yaptırdım varsa birşey alıcı görsün diye. Araçta bir karış boya vardı ve hiç hasar kaydı yoktu zaten.

Tarcanlar gibi ekspertizlerin olması bizler için bulunmaz nimet kim ne derse desin.
    Hayırlı olsun. Tarcanlar'da ne kadara ekspertiz yaptırdınız? Havayastığı veya direnç gibi kontroller yapmak istedilermi?

• Var olan şeyi kamera kaydıyla gösterince nasıl bir tiyatro oluyor anlamadım. 3 sefer ekspertize gittim. Üçünede airbaglere bakmalarını istedim hiçbiri bakmadı. Şaselere ve amortisör kulelerinin olduğu bölgeye bile bildiğim kadarıyla ben baktım. Standart eksperler elinde boya makinesi araç üzerinden bakıp micron kalınlığına göre boyalı değişmiş diyor. Bir de dynoya sokup motor gücü yüzdesi veriyorlar. Toplamda 15-20 dakikada paranı alıp yolluyorlar seni.
    Tarcanlar aşmış artık şundan 2sene önce çat kapı gidebiliyordun. Şimdi 2-3 saat bekliyorsun sırada..
    Diyelimki başka eksperin raporu yok ortada. Ama gösterdiği arabalarda o hataların hepsi var...
    Severek izliyoruz tiyatro olsa bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freqX kullanıcısına yanıt
    Normal yer İstanbul için 250tl. Kurumsal adı altında gidilenler paket paket 700-800 e kadar çıkıyor. Tarcanların 300 olması az bile. Kaç liralık arabaya 300 vermişsin ve gönül rahatlığıyla almışsın az bile diye düşünüyorum.

• Şimdiye kadar 3 tane araba aldım. Her aldığımda da ekspere götürdüm. Hiç biri de airbaglere bakmadı. Bence adamlar hakkını veriyor. Hatta son videosunda yanmış arabayı bulmuş adam

• Tiyatro tabi, galercilerin ve çakalların korkulu tiyatrosu
  • Tarcanlar konu sahibinin içinde patlatmış anlaşılan

• Tarcanlardan cevap geldi :D
    https://www.youtube.com/watch?v=yaitULcsMbY
  • Talep çok yüksek.Eksperlerin noteri konumuna geldiler.Sıkı bir sözleşme ve denetim ile bayilik açmalı.
  • Ağlama! :) :) :)

Tarcanlar, Onay Oto vs iyi ki var. Sizin gibiler böyle ağladıkça daha da komik oluyor puahahahahah

Her araçta sorun var diyosun bi de utanmadan. Aç kanalı videoları izle. Sağlam araçlarıda paylaştı sırf bu şekilde saçma sapan yazanlar yüzünden ama insan hatasız aracı niye paylaşsın normalde amaç ne? :)

Ya iddia ettiğin bi hatayı elinde patlattı yada alıcıyı kandırmak için ağzının suyu akan bi satıcıydın Tarcanlar yalan etti seni.

Farkındamısın konu içinde bunun senaryo oyun olduğunu savunan tek kişisin. Çok da komiksin!

Vazgeçtim lan AĞLA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 11 Ekim 2019; 15:5:44 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.