Şimdi Ara

TARCANLAR EKSPERTİZ BUGÜN CANLI YAYINA ÇIKACAK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bir araca 600 liraya 800 liraya eksper yapan adam ile ilgili eleştiri yaparsanız otomatikman galerici,al satçı,yada milleti dolandıran satıcı olacaksınız. Ülkenin en büyük sorunu eleştiremezsin sadece övüceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canbey96

Şimdi bir araca 600 liraya 800 liraya eksper yapan adam ile ilgili eleştiri yaparsanız otomatikman galerici,al satçı,yada milleti dolandıran satıcı olacaksınız. Ülkenin en büyük sorunu eleştiremezsin sadece övüceksin.

dünkü yayında bu 600 lirayı eleştiren çok sayıda insan vardı. Ama Sami Bey görmezlikten geldi.

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Ee, normal değil mi? Evet, biraz fazla mı alıyoruz demesini bekliyordunuz?
    Ben izlemedim ama biz işimizi iyi yapıyoruz bunun da hakkı bu diyebilirdi. Belki de demiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atrix1212 kullanıcısına yanıt
    48 dakikada 1 otomobile baktığını sanmıyorum.
    siz hesabı 1/3 olarak revize edin. sayılarınız biraz afaki olmuş.

adam popüler dolayısıyla 600₺ ücret yapması normal.
    talep gören ürünün fiyatı artar. pahalı evet ama bedel bu.

siz nereyi tavsiye edersiniz? oto rapor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canbey96

Şimdi bir araca 600 liraya 800 liraya eksper yapan adam ile ilgili eleştiri yaparsanız otomatikman galerici,al satçı,yada milleti dolandıran satıcı olacaksınız. Ülkenin en büyük sorunu eleştiremezsin sadece övüceksin.

İşini iyi yapan herkese saygım var fakat çok ucuz reklam kokan hareketler yüzünden soğudum bu firmadan

Yok tehdit ediliyolarmış yok rüşvet teklif ediliyormuş falan filan..

Rüşveti anlarım da tehdid hiç inandırıcı gelmedi bana.

Kaldı ki bunları anlatıp üzerinden reklam yapıp prim kasmak hiç etik değil.

Ayrıca sanki dünyada bu işi doğru düzgün yapabilen başka hiç kimse yokmuş gibi Bir yaklaşım içerisinde kendileri .

Bir ara BMW fabrikasında çalıştım falan da diyordu kendileri hiç inanmadım.

Ayrıca araba fabrikasında çalışmak ile araba uzmanı olunmuyor.

Geçenlerde konusu vardı Fiat fabrikasında çalışan birine pert egea satmışlar  

Yani işlerini iyi yapıyor olabilirler de yalan dolan reklama ne lüzum var, ayrıca tekel yaklaşımları hiç hoş değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir de kurumsal olduğunu iddia eden bir firmanın randevu usulü çalışmaması da akıl alır şey değil.

Canlı yayında bunu dile getiren olmadı mı?

• ünlü olmak için,illa mağduru oynamaya gerek varmı.

yok tehdit ediliyormuş yok onu şöyle yapacaklarmış böyle olurmuş öyle gidermiş..

sanırsınız yaptığı işi bir o yapıyor başkası yapmıyor..

bu tip profillere prim vermiyorum kendi adıma.

tarcanlarda iş yaptırmam bu adamın egosunu ve cebini doldurma adına..

ayrıca 600 liralık bir kalite algısı malesef bu profilde yok bildiğin sanayi ustası..

• Başlık buram buram reklam kokuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

48 dakikada 1 otomobile baktığını sanmıyorum.
    siz hesabı 1/3 olarak revize edin. sayılarınız biraz afaki olmuş.

adam popüler dolayısıyla 600₺ ücret yapması normal.
    talep gören ürünün fiyatı artar. pahalı evet ama bedel bu.

siz nereyi tavsiye edersiniz? oto rapor mu?

tek kanalda otomobil bakmıyor en az 3 lifti var diye biliyorum.

günlük 30 araç önünde kuyruk olan bir işletme için son derece iyimser bir sayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

ünlü olmak için,illa mağduru oynamaya gerek varmı.

yok tehdit ediliyormuş yok onu şöyle yapacaklarmış böyle olurmuş öyle gidermiş..

sanırsınız yaptığı işi bir o yapıyor başkası yapmıyor..

bu tip profillere prim vermiyorum kendi adıma.

tarcanlarda iş yaptırmam bu adamın egosunu ve cebini doldurma adına..

ayrıca 600 liralık bir kalite algısı malesef bu profilde yok bildiğin sanayi ustası..

algı algı herşey algı bu ülkede.

aynı nusret işi gibi.

nusretin tuz hareketi var; bunun "dirençle kandırılmış" muhabbeti.

insanlara lafta dürüstlük satacaksın. kanacak insan sayısı forumdan belli oluyor.

• Gitmezsiniz olur biter. Saatlerce burada piyasada elini sallasan ekspertiz firması varken neyin tartışması yapılıyor enteresan. NUSRET örneği bile verilmiş, Nusret'e giden adamları servetlerinin faizi ile bile yedi sülaleleri doyar. Bir siz akıllısınız ama o kadar para kazanlar salak, onlar bilmiyordular sizin mahalledeki salaş kebap yapan yeri. Onu geçtim madem iş algı o zaman bu konudakiler niye en iyi aracı alacağım diye uğraşıyor alın bir tane 1970 model Lada onun ile devam edin, hepsi A noktasından B noktasına götürmüyor mu? Hepsi bu arabaların demirden, plastikten yapılmıyor mu niye bu kadar fiyat farkları var.

• Google yorumlarında kim düşük yıldız atmışsa kim beklemekten siradan yada personelin davranışından rahatsız olduğunu belirtmişse dediğim gibi insanlari galerici yada kusurlu araç satan sıkıntılı araba satmaya çalışan insanlar olarak görmüş kaliteli ve sağlam bilgileri olabilir ama fiyatı vs gerçekten uçuk ve ucuza bakan herkes kalitesiz ekspertiz modundalar
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Zamanında videoların'da kesinlikle bayilik düşünmediği'ni söylemişti şimdi bayilik veriyor,versin önemli değil ama başta üstüne basa basa yapmam dediği şeyi yapabiliyor para tatlı geliyor. Yaptıkları işi bilgilerini bende kaliteli buluyorum ama bir araca 600-800 lira eksper çok ciddi paralar yapmasan olmaz yapsan sadee işçilik yapılan bir ise yaklaşık saati 600 lira uçuk bir tutar
  • Çok güzel bir yayın oldu. AutoClub ekibine selamlar. Yayınlarını severek izliyoruz.

• Oto expertiz piyasasını bilmiyorum fakat ilk çıktıkları vakitlerde merak edip aramış Tarcanlar'dan fiyat almıştık, 250-300 civarı kalmış aklımda.

Şimdi epey artmış fiyatları da biz onlardan 250-300 civarı fiyat aldığımızda yetkili servis 1.250-1.500 e motor garantisiz eksper yapıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

algı algı herşey algı bu ülkede.

aynı nusret işi gibi.

nusretin tuz hareketi var; bunun "dirençle kandırılmış" muhabbeti.

insanlara lafta dürüstlük satacaksın. kanacak insan sayısı forumdan belli oluyor.

Alıntıları Göster

yukarıdaki kitleye bakarsak evet adam bayağı etkili olmuş direnç olayında

kabul etmemek adına direnç gösteren ben dahil 3 kişiyi geçmiyor.

halbuki bu adamın işini yarı fiyatına yapan bir sürü zanaat ustası dolu piyasada..

yada et pişiren bir dünya ocakbaşı..

varken adamın tuz sepmesi durumu nasıl çeviriyor anlayamıyorum..

teknoloji mühendislik ve argeye eyvallah para harcarım..

ama 300 lük eksper işini direnç ve şantaj yolu kullanıp mağdurdan giden profile 600 vermem verdirtmem..

• Tarcanlar hakkinda hic bir fikrim yok ama bir urunun/hizmetin fiyatini yuksek buluyorsaniz almazsiniz. Size uyan yerden alirsiniz. Bu cok normal. Ama satan insani fiyat yuzunden elestirmek alanlara enayi demek falan mantiksiz.

Bana gore de IPhone cok pahali ve fiyatini haketmiyor. Ayni isi yapan yari fiyatina telefon var. Eee Iphone alan herkese enayi mi diyelin. Tim Cook canli yayinda benim fiyatla ilgili sorularimi mi yanitlasin.

Bu ornek tabiiki sadece, her seyde gecerli. Bmw, VWden daha pahali, x restoran y restorandan daha pahali, hatta evde pisirmek en ucuzu vs.

• Çamur atmayın loy herkes bu adamı izleyip direncin ne olduğunu öğrendi, hava yastığı nasıl kontrol edilir öğrendi, daha neler öğrendi. Gidin elini öpün Huee
  • quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Bir de kurumsal olduğunu iddia eden bir firmanın randevu usulü çalışmaması da akıl alır şey değil.

Canlı yayında bunu dile getiren olmadı mı?

Daha önceki videolarda açıklamıştı. Rakipleri sahte randevular alıp meşgul ediyormuş dediğine göre.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.