Şimdi Ara

Tarayıcıda her sitede popup reklam çıkıyor. - Note 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cihaza format dahi attım. hangi siteye girersem gireyim reklam çıkıyor. kafayı yemek üzereyim. normalde bilgisayardan girdiğimde yok. ama cihazdan girdiğimde sinir bozucu bir şekilde bu reklamlar çıkıyor. format da attım hala geçmedi. yardım lütfen;

ekran görüntüsü şu şekilde;

Tarayıcıda her sitede popup reklam çıkıyor.  - Note 3 Tarayıcıda her sitede popup reklam çıkıyor.  - Note 3 Tarayıcıda her sitede popup reklam çıkıyor.  - Note 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahapayzet -- 17 Mayıs 2014; 3:07:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vahapayzet

Arkadaşlar cihaza format dahi attım. hangi siteye girersem gireyim reklam çıkıyor. kafayı yemek üzereyim. normalde bilgisayardan girdiğimde yok. ama cihazdan girdiğimde sinir bozucu bir şekilde bu reklamlar çıkıyor. format da attım hala geçmedi. yardım lütfen;

ekran görüntüsü şu şekilde;

Tarayıcıda her sitede popup reklam çıkıyor.  - Note 3 Tarayıcıda her sitede popup reklam çıkıyor.  - Note 3 Tarayıcıda her sitede popup reklam çıkıyor.  - Note 3

siteyle alakalı...sporx beni delirtiyor her defasında mobogenie yi indiriyor yönlendirmeyle. ben kurmadan siliyorum ama. yaptıkları saygısızlık...kullanmıyorum artık sporx i...ben istesem yüklerim zaten neden bu ısrarları anlamak zor...yüzsüzlük resmen...formatla alakası yok yani bence boşuna yapmışsın...

• vahapayzet kullanıcısına yanıt
    **** plus kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıldız koydu ama anlayamadım uygulama ismiydi o oysa.

a d b l o c k. p l u s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurti1905

siteyle alakalı...sporx beni delirtiyor her defasında mobogenie yi indiriyor yönlendirmeyle. ben kurmadan siliyorum ama. yaptıkları saygısızlık...kullanmıyorum artık sporx i...ben istesem yüklerim zaten neden bu ısrarları anlamak zor...yüzsüzlük resmen...formatla alakası yok yani bence boşuna yapmışsın...

dostum cevabın için teşekkürler öncelikle. ama siteyle alakalı değil ya. kendi web sitemde bile çıkıyor. donanımhaberde bile çıkıyor. zaten formatı boşuna atmış oldum hiç sorma. ama bu illetten kurtulmam lazım.

@kaya95i dostum deneyeceğim teşekkürler ama herhangi bir uygulama olmaksızın bunu yapmak istiyorum. çünkü normal bir durum değil. abimin de note 3 ü var. onda normal.
    büyük ihtimal yüklediğin ücretsiz bir uygulama gösteriyordur bu reklamları. uygulamayı yüklerken farkında olmadan reklam göstermesine izin vermişsindir.
  • hocam format attım, format attıktan sonra daha hiçbir program yüklemeden direk internete girdim denedim. aynısı vardı. kafayı yedirtecek
    nasıl format attın?
  • recoverymod dan attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahapayzet -- 17 Mayıs 2014; 11:24:03 >
  • şimdi bir de fabrika ayarlarına döndüm. gene aynı
    allah allah. şimdi sıfırdan wipe yapıp baştan rom at diyeceğim ama onu yapmadan önce kesin bi yolu vardır. recovery mod'dan yaptıktan sonra google ve samsung hesabınla giriş yapıyor musun? bir de hafıza kartını çıkararak dene bi.
  • hocam sim kartı dahi çıkardım. format attıktan sonra hiçbir hesaba girmeden, wireless i ayarlayıp, direk tarayıcıdan internete bağlandım. aynı aynı. samsung u aradım. garantiye götüreceğim artık bu gidişle. çünkü eminim ki roma işledi bu illet
  • sorun çözüldü aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için; samsung servisine gittim. telefona baştan yazılım yüklemesi ve güncellemesi yapıldı. sorun halloldu o şekilde. ilgilenen arkadaşlarıma teşekkür ederim.
  • benim de bilgisayarımda aynı sorun var ve aynı şekilde format attıktan sonra geçmedi. google reklam önerilerini kapattım onu deniyorum şu an tekrar çıkacak mı diye.
  • Adaway kullanabilirsiniz
  • aynı sıkıntı bende de var. lg g pro lite kullanıyorum.
    bu laneti reset atmadan servise götürmeden nasıl yok edebiliriz.

anti virüs yazılımları bir şey bulamadı play store dan indirip kurduğum.
    kafayı yicem.
  • Yahu ne lanet bişeymiş bu mobogenie denen illet yeter be lan deseki tüm android ve ios uygulamaları beleş ve üzerine para verecek genede yüklemicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben bu sorunun çözümünü modem arayüzünden ayarları fabrika ayarlarına döndürmekte buldum
  • aynı sorunu yaşıyorum,
    anti virus birşey bulamıyor,
    ama telefonda reklamdan geçilmiyor.

a d b l o c k kablosuz ağ proxy ayarini el ile değiştir diyor,
    halbuki 3g ile bağlanıyorum, kablosuz ile işim yok.

ne yapacağımı bilemiyorum
  • Şuan bendede var aynı sorm s3 kullanıyorum evimde 3 telefon var ama sadece s3de var tabllettte de yok
    herhangi siteye girdiğimde popup hata veriyo üstüne 3 4 tane reklam ve goolge play a bağlanıyo.. ;
    Sorunu nasıl çözdünüz kafayı yiiiyeceğğim hiç bir şey yapamıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.