Şimdi Ara

TARAYICI NASIL KULLANILIR? HP C4280!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
111.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben daha önce hiç tarayıcı kullanmadım .anlatırmısınız ayrıntısıyla .yazıcımın adı hp c4280
    lütfen cevaplarınızı bekliyorum
    aranızda bilen varsa cevaplasın

mavi7678, LostNdumb, SkyJackeR.!, Dj Murat©, Wasell, arinn, mkelleci, X@ndeR, imago, kovaschee, emptyrean, koyunzibartan, 10delgado, djwishbone, nitro, cavsin, hasan_hzl, ist_Mail, ustura2, vorb, surkentli_aslan, tatlıcak, scaniaperest, ReDDoX, Scifo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihans67 -- 17 Şubat 2008; 13:28:58 >

• kardeş ilk başta yapacagın işlem herhangi bir belkeyi tarayacagın bir seyi ön cam olan panele yerleştir daha sonra bilgisayarıma gir ve sonra hp 4280 yazan yeri tıkla ordan da tarayıcı menüsünü aç sonra belgeyi tarat renkli gri sepha falkan die sec sonra otomatik tarar ve pc ye gönderir masaüstüne kaydeder sende ordan görmüş olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthry

kardeş ilk başta yapacagın işlem herhangi bir belkeyi tarayacagın bir seyi ön cam olan panele yerleştir daha sonra bilgisayarıma gir ve sonra hp 4280 yazan yeri tıkla ordan da tarayıcı menüsünü aç sonra belgeyi tarat renkli gri sepha falkan die sec sonra otomatik tarar ve pc ye gönderir masaüstüne kaydeder sende ordan görmüş olursun

sağolun hocam
  • mustek 1200 ub plus tarayıcı var bende ama cdsi yok yıllar önce bi tanıdık vermişti. internetten DriverDoc diye bi şey yükledim yardımcı olabilir misiniz nasıl kullanıcam çünkü Bilgisayarıma gelmedi masaüstünde duruyor
  • http://www.yufersu.com/tarayici-nasil-kullanilir-tarayicida-belge-tarama.html

Burada detaylı ve her windows sürümüne uygun olarak anlatılmış incelemenizde fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.