Şimdi Ara

Tarantula Besleme Hobisi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
9
Favori
12.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumları yeni görüyorum.Malesef Akrepler hakkında yeterli bilgim yok.
  • bu acaba tarantula mı eğer öyleyse isteyen arkadşa verebilirim.günde 5 sineğe banamısın demiyor evime incir ağacı dikti bu yaaa :D

Tarantula Besleme Hobisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarin

bu acaba tarantula mı eğer öyleyse isteyen arkadşa verebilirim.günde 5 sineğe banamısın demiyor evime incir ağacı dikti bu yaaa :D

Tarantula Besleme Hobisi

evinde kocaman bir örümcek var,ve sen bunun tarantula olup olmadığını bilmiyorsun?
  • Acab büyük örümceklerin genel adı mı tarantula?
    bu zehirlimidir.bunu bahçede yakalamış çocuklar.bende onlardan aldım.
  • böyle farklı bir canlı beslemek isterim...
  • Abi kafanızmı güzel sizin ya ne işiniz var böcekle örümcekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paranormal Adam -- 22 Nisan 2012; 10:58:22 >
  • O değilde sahibini tanımaz demişsin böyle bi hayvan neden beslenir ki? Hayvan beslemenin amacına ters birkere, kedi, köpek, tavşan, papağan, at, hatta öküz bile beslesen senin kim olduğunu bilir. İletişime geçemediğin bi canlıyı neden evime alayım ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironist -- 22 Nisan 2012; 11:18:59 >

• hocam sevemedikten sonra beslemenin bi alemi yok ki bence
  • Hocam iyi güzelde. Araknafobimidir nedir ondan var bende mesajları gördüm. Bir anda ne yapacağımı şaşırdım. Para verseler bu hayvanla aynı evde durmam her tarafım kaşınmaya başladı yazamıyom
  • Konuyu hortlatalım. Beslemek isteyen olursa ;) bilgi verelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allpino A kullanıcısına yanıt
    hocam hala besliyormusunuz

acaba fiyatları nedir ve nereden alabiliriz

terariumlarının maliyeti ne kadar olur orta boylu bişey fazla büyük olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

Hocam ben 2 yıldan beri takip etmiyorum.Şimdi baktım benim satın aldığım forumların hepsi kapanmış.Yerine başka forumlar açılmış olabilir.Kısa bi araştırma yap derim.Fiyatlarıda satıcıya göre değişiyor.Ben kendiminkileri besliyorum halen.Daha dün kendime büyük boylar için teraryum yaptım pleksiden.Pleksiyi kestirmek 90 tl tuttu.Kendim yapıştırdım.Bugünde dekore etcem.Orta boy bir kap için teraryum yapmayın.Saklama kabı alın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allpino -- 12 Temmuz 2015; 13:28:36 >
  • Konuyu okuduktan sonra sempatik geldi tarantulalar.1-2 sene sonra beslemeyi düşünebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allpino

quote:

Hocam ben 2 yıldan beri takip etmiyorum.Şimdi baktım benim satın aldığım forumların hepsi kapanmış.Yerine başka forumlar açılmış olabilir.Kısa bi araştırma yap derim.Fiyatlarıda satıcıya göre değişiyor.Ben kendiminkileri besliyorum halen.Daha dün kendime büyük boylar için teraryum yaptım pleksiden.Pleksiyi kestirmek 90 tl tuttu.Kendim yapıştırdım.Bugünde dekore etcem.Orta boy bir kap için teraryum yapmayın.Saklama kabı alın derim

hmm anladım teşekkür ederim tarantula kadarda yılan beslemek istiyorum ama evdekiler her iki cinsede karşılar, tarantulayı alıp masamın köşesine koyacam artık bişey demezler ama yılan alırsam annem beni evden kovar herhalde :D

acaba bitince fotoları atarmısınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lTUBORGl -- 12 Temmuz 2015; 21:11:09 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: allpino

quote:

hmm anladım teşekkür ederim tarantula kadarda yılan beslemek istiyorum ama evdekiler her iki cinsede karşılar, tarantulayı alıp masamın köşesine koyacam artık bişey demezler ama yılan alırsam annem beni evden kovar herhalde :D

Olur atarım.Masaya koymayın bence,sallanır sürekli filan.Bakım istemeyen hayvan bunlar bakımı sevmiyorlar

• quote:

Hocam kabın yanında aynı zamanda hayvanlara özel dolap da yapıyordum.O yüzden gecikti olaylar fazla aksaklık çıktı.Dolap camdan,kap pleksiden.Menteşeler ilginç bir şekilde kapağı büktüğü için yanlarından şimdilik tel ile güvenleştirdim.İlerde oraya göze batmayan bir şey takarım

Dolap:

Tarantula Besleme Hobisi

(Alttaki büyük kap yeni yaptığım)

Tarantula Besleme Hobisi

(içindeki tarantula)

Tarantula Besleme Hobisi

Buda akşam 8 ile 12 arası otomatik yanıp sönen led lambalı hali

• allpino A kullanıcısına yanıt
    ooo hocam 10 numara olmuş maşallah :)
    tarantulada pek tatlıymış :) güzel çalışma olmuş, tarantulanın yaşı kaç acaba
    bende böyle bişey düşünüyorum ama önce tarantulamı temin etmem gerekli
  • Nasıl bir zevktir bu

• Kedi kopek beslemeyip bocekle ugrasan tam anlamiyla psikopattir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.