Şimdi Ara

Taraftar Manifesto versin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1) Liseli aidati 600 liseli olmayan 20.000. Herkesin uyelik aidati 20.000 olsun. Kac liseli uye kalacak gorelim.

2) Son donem sahte imzacilar, ibra kongresinde sagi solu oynayanlar uyelikten ihrac edilsin.

3) inan kirac ihrac edilsin.

4) A b c tipi uyelik kaldirilsin herkes esit uye olsun.

Mustafa cengiz mahkeme ile tekrar baskan oldugu surecte bunlari yapsin. Klup tarihine gecsin

Mustafa Cengiz yerine gelecek baskan o stadda 90 dakika kufur yeneden mac izleyebilecegini saniyorsa buyursun gelsin. Galatasaray kimin gorelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1. Lisede kurulmuş, Lisenin öz ve öz kendi malı ve Lise bağları sayesinde bir yere gelmiş olan kulübün üye aidatlarını 50.000 TL dahi yapsan yine üye olurlar çünkü hepsi Lise mezunu. Bu adamların hepsi iş güç sahibi ve mezunlar arasında inanılmaz kuvvetli bir bağ var. Biri dara düşse bir başkası tanımasa bile sırf Galatsaray Lisesi mezunu diye ona yardım eder. Tuttuğun takımın tarihini, dinamiklerini falan bilin önce.

2. Lise ne isterse o olur. Mustafa Cengiz bunu işaret etti ve ibrasızlık verildi. Aynı şey Adnan Polat içinde oldu. Karar mekanizmasına kimse karışamaz. Hele taraftar dış kapının mandalıdır bu konuda.

3. Ahahahaha . Kolay gelsin . Espiri için teşekkürler.

4. Lise mezunu üyeler daima A sınıfıdır. Asırlık tüzüğü ve yapıyı değiştirmeye 20 milyonunda gücü yetmez. Adamlar açık açık taraftarı sallamıyor. Manifestosunumu sallayacak?

Biz çoook duyduk bu hikayeleri. Yeni gelecek başkan iki transfer yapar, "büyük başkan" diye tempo tutarsınız. Bunu her kulüp yapar merak etmeyin.

İnan Kıraç vefat etse yerine gelecek adamlar belli. Bu düzen İnan Kıraç önceside vardı, ondan sonrada olacak.

Hele aç bir oku Galatasaray tarihini. Selahattin Beyazıt kimdir, ne iş yapar ve Galatasaray'a neler yapmış okuyun. Bu adam İngiltere Kraliçesi ile izin almadan birebir görüşme yapabilen, Türk siyasetinin giremediği yerlere girmek için bu adam vasıtasıyla izin aldırdığı birisi.

Yatın kalkın Lise gibi bir oluşum var arkanızda. Hatta Lise'den ziyade, Eğitim Vakfı denilebilir.

• mahkeme kararı ile başkan falan kalamayacak. aidat 20bin olmazsa senin gibiler kulüpte söz hakkına sahip olur. sonra vay halimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf_Hitler

mahkeme kararı ile başkan falan kalamayacak. aidat 20bin olmazsa senin gibiler kulüpte söz hakkına sahip olur. sonra vay halimize
    131. Donem mezunuyum. Sana gerceklerden bahsedeyim o zaman. Sen galatasaryli degilsin. Ben galatasarayliyim. Sen sadece bizim klubumuzu seven bir kisisin. Adini sen koy. Sempatizan deniyor genelde. Benin soz hakkim var senin hic bir seyin yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

1. Lisede kurulmuş, Lisenin öz ve öz kendi malı ve Lise bağları sayesinde bir yere gelmiş olan kulübün üye aidatlarını 50.000 TL dahi yapsan yine üye olurlar çünkü hepsi Lise mezunu. Bu adamların hepsi iş güç sahibi ve mezunlar arasında inanılmaz kuvvetli bir bağ var. Biri dara düşse bir başkası tanımasa bile sırf Galatsaray Lisesi mezunu diye ona yardım eder. Tuttuğun takımın tarihini, dinamiklerini falan bilin önce.

2. Lise ne isterse o olur. Mustafa Cengiz bunu işaret etti ve ibrasızlık verildi. Aynı şey Adnan Polat içinde oldu. Karar mekanizmasına kimse karışamaz. Hele taraftar dış kapının mandalıdır bu konuda.

3. Ahahahaha . Kolay gelsin . Espiri için teşekkürler.

4. Lise mezunu üyeler daima A sınıfıdır. Asırlık tüzüğü ve yapıyı değiştirmeye 20 milyonunda gücü yetmez. Adamlar açık açık taraftarı sallamıyor. Manifestosunumu sallayacak?

Biz çoook duyduk bu hikayeleri. Yeni gelecek başkan iki transfer yapar, "büyük başkan" diye tempo tutarsınız. Bunu her kulüp yapar merak etmeyin.

İnan Kıraç vefat etse yerine gelecek adamlar belli. Bu düzen İnan Kıraç önceside vardı, ondan sonrada olacak.

Hele aç bir oku Galatasaray tarihini. Selahattin Beyazıt kimdir, ne iş yapar ve Galatasaray'a neler yapmış okuyun. Bu adam İngiltere Kraliçesi ile izin almadan birebir görüşme yapabilen, Türk siyasetinin giremediği yerlere girmek için bu adam vasıtasıyla izin aldırdığı birisi.

Yatın kalkın Lise gibi bir oluşum var arkanızda. Hatta Lise'den ziyade, Eğitim Vakfı denilebilir.
    Bunlar aynen yapilacak demedim. Taraftar bu sekilde mafiesto vermeli dedim. Tabi ki bunlar olmayacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.