Şimdi Ara

taraftar hattı 5 gb internet 19 tl 8 gb internet 29 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.796
Cevap
5
Favori
128.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kendi programını ayarla, yok o da olmaz diyorsan 9495 e ücretsiz ha bire mesaj yolla kota bilgin geliyo. amma göz korkutmuş şu kota işi :)
  • efem-35 teşekkür ederim bilgilendirdiğin için fuzuli yere full kullanıcaktım kotayı.
  • internet paketine taahhüt vermeyi düşünenler için ttnet hep net paketi daha uygun buna göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

internet paketine taahhüt vermeyi düşünenler için ttnet hep net paketi daha uygun buna göre...

http://www.ttnet.com.tr/web/236-2630-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/hepnet_paketi
    bu paket mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PehlivanJedi

"- Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır." kampanyanın özü budur. Aman dikkat uzak durun bence! Vodafone aylık cepnete devam...

Selam Cepnet eskiden 100mb bitince gprs hızından da aşağıya 96 kpbs ye düşüyordu şimdi de aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

nasıl yapıcaklar o şakayı.
    kendi programını ayarla, yok o da olmaz diyorsan 9495 e ücretsiz ha bire mesaj yolla kota bilgin geliyo. amma göz korkutmuş şu kota işi :)

9495 e ne yazıp mesaj atılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

internet paketine taahhüt vermeyi düşünenler için ttnet hep net paketi daha uygun buna göre...

neresi daha uygun? 6 gb'ı ilk 3 aydan sonra 42 tl oluyor.. bunda da atılan gollerle 5.5-6 gb civarı kota olması muhtemel.

net4'te toplam 8 gb kota varmış, taraftar modemin 8gb'ı 29 TL. hepnet'in ilk 3 aydan sonra fiyatı 39tl. ayrıca benim sabit hattım da yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

quote:

nasıl yapıcaklar o şakayı.

9495 e ne yazıp mesaj atılıyor?

5555'e kullan yazılıp gönderiliyor.. 9495 nedir bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 24 Ekim 2011; 22:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm
    5555'e kullan yazılıp gönderiliyor.. 9495 nedir bilmiyorum

aveanın kendi programı üzerinden gönderiyorsun uz sms i değil mi? benimki nedense gönderilen mesajlara cevap vermiyor, bir süre beklemek mi gerekiyor nedense artık, bekleyeceğiz bakalım...
  • 9495 e kullan yaz yada kalan yaz farketmez ücretsiz mesajlar. anlık kalan mb bilgileri geliyor. denedim 5555 e de oluyormuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 24 Ekim 2011; 22:51:52 >
  • bende olmuyor bu nasıl iştir yahu, 5555 e de atsam 9495 e de, "Hattinizin ucretsiz internet kaydi bulunmamaktadir." diye bir mesaj geliyor 9495 nolu servisten... sms merkezi +905598008000 yazıyor doğru mu?
  • doğru numarada. senin hattın açılırken şu kadar gb internet hattınıza yüklendi diye mesaj gelmedimi?
    bi müşteri hizmetlerini ara istersen sonra yüklü fatura çıkmasın karşına.
  • quote:

doğru numarada. senin hattın açılırken şu kadar gb internet hattınıza yüklendi diye mesaj gelmedimi?

saçmalığın daniskası, hep beni mi bulur bunlar bilmiyorum, 5555 ten sorgulama yapamıyorum, şimdi müşteri hizmetlerini aradım ilk fatura döneminden sonra (26 sı imiş) sorgulama yapabilirsiniz dedi, ayın 22 sinde aldığım için sorgulayamıyormuşum, ne alakası varsa... 26 sına kadar 4 gün kullanmış olacağım 1 aylık fatura mı ödeyeceğim dedim buraya dikkat; EVET dedi, defalarca kez tekrar ettirdim, böyle saçmalık mı olur 4 gün kullanıp neden 1 ay ücret ödeyeyim ki, böyle bir bilgi verilse 4 gün sonra alırım dedim, data hatlarında böyle maalesef biz de üst yönetime bildiriyoruz ama yapacak bir şey yok vs dedi, resmen sinir harbi!!! maille müracat edin veya tüketici mahkemelerine başvurun vs diyor, öyle sinir bozucu ki...

• quote:

quote:

doğru numarada. senin hattın açılırken şu kadar gb internet hattınıza yüklendi diye mesaj gelmedimi?

saçmalığın daniskası, hep beni mi bulur bunlar bilmiyorum, 5555 ten sorgulama yapamıyorum, şimdi müşteri hizmetlerini aradım ilk fatura döneminden sonra (26 sı imiş) sorgulama yapabilirsiniz dedi, ayın 22 sinde aldığım için sorgulayamıyormuşum, ne alakası varsa... 26 sına kadar 4 gün kullanmış olacağım 1 aylık fatura mı ödeyeceğim dedim buraya dikkat; EVET dedi, defalarca kez tekrar ettirdim, böyle saçmalık mı olur 4 gün kullanıp neden 1 ay ücret ödeyeyim ki, böyle bir bilgi verilse 4 gün sonra alırım dedim, data hatlarında böyle maalesef biz de üst yönetime bildiriyoruz ama yapacak bir şey yok vs dedi, resmen sinir harbi!!! maille müracat edin veya tüketici mahkemelerine başvurun vs diyor, öyle sinir bozucu ki...

KULLAN yazıp 5555 gönder birde arkadaşım avea online girip orada kalan kotana bakabilirsin o mh pek bilgileri yok insanı hasta ederler o garibanlardan fazla birşey beklemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

quote:

Orijinalden alıntı: PehlivanJedi

"- Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır." kampanyanın özü budur. Aman dikkat uzak durun bence! Vodafone aylık cepnete devam...

Selam Cepnet eskiden 100mb bitince gprs hızından da aşağıya 96 kpbs ye düşüyordu şimdi de aynı mı?

aleyküm selam...evet aynen devam maalesef gerçek hızı 12kb civarı. ben bilgisayarda da kullanıyorum ve reklamları flashları falan kapatınca çok da kötü değil hız ancak video izlemek tam bir işkence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35
    KULLAN yazıp 5555 gönder birde arkadaşım avea online girip orada kalan kotana bakabilirsin o mh pek bilgileri yok insanı hasta ederler o garibanlardan fazla birşey beklemeyin

Öyle yaptığımı yazdım zaten yukarıda, "Hattinizin ucretsiz internet kaydi bulunmamaktadir." diye bir mesaj geliyor!
    Avea online de kotamnı göremiyorum, gözümden mi kaçıyor hangi menüden bakılıyor?
    Tarife ve paketler kısmında geldiğimde tarifen "MobilData GSMobile Bireysel Tarifesi" olarak görünüyor, bu doğru mu herkeste böyle mi? Gerçi müşteri hizmetlerindeki vatandaşa özellikle tarifemi doğruylattım ama güvenmiyorum bunlara...
    Çattık belaya yahu...

• quote:

quote:

Öyle yaptığımı yazdım zaten yukarıda, "Hattinizin ucretsiz internet kaydi bulunmamaktadir." diye bir mesaj geliyor!
    Avea online de kotamnı göremiyorum, gözümden mi kaçıyor hangi menüden bakılıyor?
    Tarife ve paketler kısmında geldiğimde tarifen "MobilData GSMobile Bireysel Tarifesi" olarak görünüyor, bu doğru mu herkeste böyle mi? Gerçi müşteri hizmetlerindeki vatandaşa özellikle tarifemi doğruylattım ama güvenmiyorum bunlara...
    Çattık belaya yahu...

benim aldığım avea bayideki bayan hattınız açtım fakat 2 saat sonra mh aktivasyon için arayın dedi bende 2 saat sonra aradım teyit aldım ondan sonra internete girdim, şu anda online giremiyorum ama kullanılan internet paketleri bölümünde kalan kotanızı yazıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 24 Ekim 2011; 23:41:24 >

• öbür ay bu konu coşar. Faturalar la
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

öbür ay bu konu coşar. Faturalar la

avea bu ne yapcağı belli olmaz ama arkadaşlarımız biraz dikkatli olursa hiç kimsenin canı yanmaz
  • quote:

benim aldığım avea bayideki bayan hattınız açtım fakat 2 saat sonra mh aktivasyon için arayın dedi bende 2 saat sonra aradım teyit aldım ondan sonra internete girdim, şu anda online giremiyorum ama kullanılan internet paketleri bölümünde kalan kotanızı yazıyor....

bana kimse aktivasyondan falan söz etmedi, aldığım yerde birazdan açılıur vs denmişti, ben 6-7 saat sonra açtım kullanmaya başladım direkt...

avea online işlemler menüsünde kota vs görünmüyor, görüntü aynen şöyle:

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.