Şimdi Ara

Taraftar Hatları: Fenercell | GSMobile | Kartalcell | Trabzoncell (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
8
Favori
28.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MUTAF

TRAKYACELL çıkarmı diye merak etmeye başladım...

Alıntıları Göster
    Bursaspor da taraftar hattı için çalışma yapıyormuş. Yakında yenisi eklenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHTR

Bursaspor da taraftar hattı için çalışma yapıyormuş. Yakında yenisi eklenebilir.

Şu an hangi takımların GSM hattı var. Samsuncell Bursacell çıkacak deniyordu.Avea da bir sürü alt operatör çıkardı.
  • Bursaspor,BURSACELL 15 Şubat itibariyle piyasada. Sonunda!
  • Mevcut faturasiz avea hattini fenercell'e tasisam aveadaki paketlerden faydalanmaya devam edilir mi?

Herhangi bir ucret aliniyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adonise -- 2 Temmuz 2014; 0:47:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adonise

Mevcut faturasiz avea hattini fenercell'e tasisam aveadaki paketlerden faydalanmaya devam edilir mi?

Güncel!!!!

Mevcut faturasiz avea hattini fenercell'e tasisam aveadaki paketlerden faydalanmaya devam edilir mi?

buna ek olarak şuanda mevcut avea müşterisiyim hattımı fenercell yapmak istiyorum taraftar paketlerinde sınırsız 150 diye bir paket var bu paketi kullanabilir miyim bilenler cevap verirse sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adonise

Güncel!!!!

buna ek olarak şuanda mevcut avea müşterisiyim hattımı fenercell yapmak istiyorum taraftar paketlerinde sınırsız 150 diye bir paket var bu paketi kullanabilir miyim bilenler cevap verirse sevinirim...

Alıntıları Göster
    15 yıllık vodofone kullanıcısıyım, telsimdi evelimiz.
    fenercell e geçmeye karar verdim.

avea kullanmayalı yıllar oldu.

çekiminde, görüşmede kesinti ve internet hızı nasıldır bileniniz var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kabde

15 yıllık vodofone kullanıcısıyım, telsimdi evelimiz.
    fenercell e geçmeye karar verdim.

avea kullanmayalı yıllar oldu.

çekiminde, görüşmede kesinti ve internet hızı nasıldır bileniniz var mıdır ?

Eğer çevrenizde Avea kullanan varsa bizzat ona sormanız daha iyi olur çünkü bu bulunduğunuz lokasyona göre değişiklik gösterebilen birşey. Bende dün Turkcell'den Avea taraftar tarifesi GSMobile'a geçiş için başvurdum 1 hafta içerisinde geçiş tamamlanacak çevremde Avea kullanan hiç kimse yok ama eğer Avea'dan memnun kalırsam Turkcell kullanan kalmayacak bir nevi kobay oldum :)
  • Bana da bu sorunun cevabı lazım. Numara taşıyarak yararlanabileceğimiz 15 GB - 20 GB civarı faturalı faturasız farketmez, en uygun taraftar tarifesi nedir.

Taraftar tarifelerinde Turkcelldeki gibi maç skot tahmin oynayarak her gole 100 mb kazandıran bir uygulama var mı?

@fusem

@bluerdem

Siz halâ kullanıyor musunuz acaba taraftar tarifesi?

• hala satisi yapiliyor mu acaba
  • Kolay gelsin dostlar... Faturasız Fenercele geçmeyi düşünüyorum. Geçtikten sonra 3 aylık paketler alabilirmiyim? Kullanan arkadaşlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biilisimler -- 23 Nisan 2022; 0:4:45 >

• 2017 falan diyor. Çok eski bu hatırlıyorum. Kapalıdır alıma
  • biilisimler kullanıcısına yanıt

şu an alınabilir duruyor. geçmeyi düşüyorsanız ay sonuna kadar geçin derim. telekom zamları başkadı gibi

• hareketliperde kullanıcısına yanıt

Sağol fenercel faturasız saatlik paketler kapanmış umarım bu pakette kapanmaz .

Türk telekomda anca aylık 85 tl kurtarıyor ..Artık Türk telekom Türkceli geçti fiyatlarda.... Fenercel bu paketler kapatırsa direk bimcele geçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biilisimler -- 26 Nisan 2022; 21:39:9 >
  •  Taraftar Hatları: Fenercell | GSMobile | Kartalcell | Trabzoncell

Sağolsun Türkcell'in yaptığı zamlar sonrası aşmaz pakete geçemeyince şansımı bu tarifelerde denemek istedim.

ilk 3 ay 85 kalan 9 ay 100 tl olan tarifeye geçiş yapmak için online başvuruda bulundum.

Hattın teslimi ve geçiş konusunda merak eden olursa başıma gelecekleri :) buradan bildireceğim.

Buarada görseli GSMobile için göndermişim ama tüm taraftar hatları aynı ücretlendirme üzerinden.

• chtzl kullanıcısına yanıt
    25GB 100TL vermek yerine 20GB + Sınırsız Sosyal Medya'lı Selfy Festival 20+ tarifesi daha mantıklı.

https://www.selfy.com.tr/faturali-kampanyalar-ve-tarifeler/selfynin-festival-20gb-kampanyasi-yeni#:~:text=Selfy'nin%20Festival%2020GB%20Paketinde,internet%20Selfy'den%20sana%20hediye!
  • Bu daha pahalı hocam 25 gb yetiyor ortalama sosyal medya sınırsız olsa da bi anlamı yok benim için
  • chtzl kullanıcısına yanıt
    Sizin kararınız hocam. Müstakbel tarifeniz hayırlı olsun.
  • Bugün bimcell faturasızdan fenercell coşturan 7gb tarifesine geçtim. Tarife İnternette kapalı görünüyor ama bayilerde hala açık. Uygun fiyatlı tarife arayanlar için 29 TL + vergi. 12 ay taahhüt veriyorsunuz
  • catkara C kullanıcısına yanıt
    34,03 TL + vergi hocam.

Bu arada bimcell basliginda detaylar mevcut ilgilenen arkadaslar varsa oraya gelebilir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.