Şimdi Ara

Tappy Goal | İlk Mobil Oyunum[SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyun İçeriği
    Birbirinden farklı saha çeşitleri
    Farklı top seçenekleri
    Farklı kale seçenekleri
    Kırmızı Kart, Altın Top, Kalkan Power-upları
    Google Leaderboard
    Oyun içi para birimi olan altın toplama çarkıfeleği

Tappy Goal | İlk Mobil Oyunum[SS'li]

Merhaba arkadaşlar, 22 yaşında bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. İlk mobil oyunumu çıkarttım. Hayallerimi gerçekleştirmek adına, sizlerden yardım bekliyorum. Tek ricam, 5-10 dakika zamanınızı ve 50mb internetinizi ayırıp oyunu yükleyip, oyunu oynadıktan sonra hak ettiği puanı Google Play'de vermeniz. Geri bildirimleriniz de benim için çok önemli. Her türlü olumlu/olumsuz geri bildirimlerinizi bekliyorum.

Ayrıca biliyorum ki burada çok fazla bir şeyler üretmek isteyen ve nasıl başlayacağını bilemeyen yetenekli arkadaşlarım var. O yüzden her türlü sorunuza açığım. Elimden geldiğince, sahip olduğum tüm bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Yere düşen top olunca ölüyorsunuz bu arada. Haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persheid1903 -- 19 Mart 2019; 22:10:52 >

• Asla vazgeçmeden üretin. Para kazanmak asıl amaç olmadan üretin. Yeterki sizin gibi genç beyinlerimiz üretsin. Ben şimdi indiriyorum ve en erken zamanda da reklamlarına tıklıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Asla vazgeçmeden üretin. Para kazanmak asıl amaç olmadan üretin. Yeterki sizin gibi genç beyinlerimiz üretsin. Ben şimdi indiriyorum ve en erken zamanda da reklamlarına tıklıyorum.
    Teşekkür ederim. Şu an Tappy Goals projesini bitirdik. Diğer oyunlara geçtik. Desteğiniz için tekrardan teşekkürler.
  • Merhaba oyununuzu satmayi dusunurseniz bana ulaşın fiyat konuşalım satin alayim. Devralmak istiyorum Gelirli veya gelirli olmasi onemli degil bosa duracağına paraya cevirmis olursunuz.. mesaj atin konusalim ilgileniyorum 553 957 17 12 numaram ulasabilirsiniz bekliyorummm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UP.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.