Şimdi Ara

TANSİYON VE KAN ŞEKERİ ÖLÇÜM CİHAZI TAVSİYESİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
113.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bir de "OMRON M10 IT Tansiyon Aleti" ile arasında ne gibi fark var, özellikleri aynı gibi?

Aaa neden gelmeyecekmiş o model?

Siz M6 kullanıcısısınız, öneriniz neden m3, m6 değil, arasında bariz fark var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinsuvari -- 21 Mart 2016; 7:44:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

Senelerdir annem Tansiyon hastası.Bu yüzden birçok tansiyon aleti kullandık.En garanti yine Enka tansiyon(Manuel) aletidir.Elektronik tansiyon aletlerinde ise Braun,omron ve ugyun fiyatlılardan kullandık ama bunlar bizi hep yanılttı.Tansiyon bunlarda normal gözükürken Manuel olan Enkada hep farklı gözüküyordu.Saglık kurumuna gidip ölçtürdügümüzde Enka ile ölçtügümüzün dogru oldugunu gördük.Bu sene Almanyaya gittigimde baya araştırdıgım bir Tansiyon aletini aldım.Almanyada Test edilen ürünler arasında 1 numara olmuş ve Manuel tansiyon aletiyle arasında çok az fark kaldıgı belirtilmiş.Evdeki tansiyon aletlerini çıkardım ve hepsiyle tek tek ölçüm yaptım.Enka manuel tansiyon aletiyle nerdeyse aynı degerleri ölçen birtek Aponorm tansiyon aleti oldu.Ölçümde bu kadar farkların olacagı hiç aklıma gelmezdi ama artık Aponorm tansiyon aletinden başka bir ürün ile tansiyon ölçtürmem.Kullanabilirim diyorsanız Enka manuel tansiyon aleti alın ama kullananamam diyorsanız Aponorm basic alın tansiyonunuzun gerçekten kaç oldugunu ögrenin.

TANSİYON VE KAN ŞEKERİ ÖLÇÜM CİHAZI TAVSİYESİ

Ülkemizde satışta olan ürün şu sanırım MİCROLİFE BP A100. Özellikleri aynı mı bilemiyorum. Epey zaman olmuş hala kullanıyor musunuz ve memnun musunuz?

MİCROLİFE BP A100 ÜSTKOL DİJİTAL TANSİYON ALETİ.

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

• Kan basıncı ve nabız ölçer
    • Klinik olarak test edilmiştir (BHS protocol)
    • Kolay kullanım
    • PAD teknolojisi (Kalp ritim bozukluğu analiz)
    • Büyük ekran
    • 30 hafıza
    • Yıkanabilir kaf koruması
    • Kaf koruma bölümü
    • Taşıma çantası
    • Düşük pil tüketimi
    • Şarj edilebilir pil ile çalışabilir
    • Harici adaptör girişi
    • Türk Kalp Vakfı tarafından kalite ve güvenilirliği desteklenmektedir

http://urun.n11.com/tansiyon-aleti/microlife-tam-otomatik-tansiyon-aleti-2yil-garantili-kargo-bizden-P63273798

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinsuvari -- 21 Mart 2016; 7:40:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcakmak

Hangi marka doğru sonuç veriyor ? Hem tansiyon hem kanşekeri ölçen bir cihaz almakmı mantıklı yoksa iki adet cihaz almakmı? kullanan yada bilgisi olan var ise önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

kesinikle omron. m2 basic modeli de 100 liraya bulabilirsin tansiyon için
  • Ben bir tansiyon ve şeker hastası olarak, konuyu çok araştırdım. Uzman hekimlerle görüştüm ve sonuçta aşağıda yazdığım cihazları kullanıyorum. Sizlere de tavsiye ederim.

Tansiyon cihazı : beurer BM70 üst kol cihazı. Tüm sağlık kurulları onayını almış Orijinal Alman malı...

Şeker cihazı : Bayer "Glucometer Elite XL ...... Alümintum folya içindeki tek stripleri kullanıyor.

SGK Elite stripleri ödemiyor bu nedenle Contour aldım. Her sabah yaptığım ölçümler 115 ile 145 arası veriyor. Bu cihaza güvenemiyorum.

Elite ile yaptığım ölçümler 5 ölçümde: %3 - 4 arası sapma yapıyordu. Hep güvendim. Hastanede yaptırdığım testlerle hemen hemen aynı çıkmıştı.
  • http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/omron-m6-hem-7322u-e-comfort-it-tansiyon-aleti-232335064

üstteki linkteki ürün hakkında ne düşünürsünüz bu ürün kendi markası içinde son çıkan bir ürünmüdür tabiki koldan olması önemli diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: derinsuvari

quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

Arkadaşlar m6 7221 ve 7223 modellerinden sonra HEM 7321-E modeli çıktı artık, bu modelde Intelli Wrap Manşet Teknoloji kullanılmış ve manşet hatasını engelliyor. Ardışık okuma, Hipertansiyon ölçme gibi Birçok da yeni özellik eklenmiş fiyatı da aynı alacak olanlara yeni modeli tavsiye ederim.
    http://www.n11.com/omron-m6-hem-7321-ecift-hafizali-pazudan-olcer-tansiyon-aleti-P15852081

Omron M6 HEM-7322-U Comfort It New-Koldan Tansiyon Aleti çıkmış. Bu model hakkında fikriniz var mı?

yeni aldım kullanmaya başlıyorum...

• Merhaba,

Braun BP 6200 ve OMRON M6 Confort arasinda kaldim. Sizin onerebileceginiz daha iyi bir cihaz var midir? Yok derseniz sizce bu ikisinden hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark.Knight

Merhaba,

Braun BP 6200 ve OMRON M6 Confort arasinda kaldim. Sizin onerebileceginiz daha iyi bir cihaz var midir? Yok derseniz sizce bu ikisinden hangisi?

aldığım ürünün USB ile sanırım PC ye veri aktaranı var onu bir araştırın...
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    Peki hangi cihaz daha iyi ve daha yüksek oranda doğru sonuç veriyor. Ayrica cihazi ne kadara aldiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark.Knight -- 4 Ocak 2017; 20:49:51 >
  • merhabalar,
    sağlık sektöründe çalışanlardan veya tutarlılığı konusunda emin olup kullananlardan kan şekeri ölçüm cihazı tavsiyesi istiyorum. Kortizon tedavisi uygulanan Hastamızın kan şekeri ev ortamında yakından takip edilecek ve doğru ölçecek bir tavsiye cihaz için yardımlarınız bekliyorum.Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.