Şimdi Ara

Tansiyon Aleti Tamiri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
11.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dijital tansiyon aletim geçen hafta bozuldu ve yenisini almak istemiyordum. Tansiyon aleti tamiri nasıl yapılır bilmiyordum. Aldım açtım içini, Digital tansiyon aletlerinin mekaniği ve elektroniği çok basitmiş. Saçma bir şekilde bozulan tansiyon aletinin içinin daha karmaşık çıkmasını beklerdim. Piyasa da bu şekilde yani bilekten ölçen dijital tansiyon aletlerinin iç dünyası hemen hemen aynı. Mantık ve mekanik oldukça basit. Aşağıda modellerini yazdığım aletlerin hemen hemen hepsi aynı mantıkla çalışıyor.
    Omron M2, Acura AC-463, Lif, Beurer BC 28, Microlife BP ,Nimo LD-520, Omron rs1, acura ac 437, braun tansiyon aleti, braun vitalscan, beurer bc 50 tansiyon aleti, citizen tansiyon aleti, PlusmedPlusmed, Medisana.
    Daha yazmadığım pek çok marka mekaniği aynı

Açtım 1 adet yıldız tornavida ile ve kolayca tamirini yaptım. Ekranı kırmadıysanız devresini bozmadıysanız kolayca tamir edebilirsiniz. Video linki aşağıda.

TAMİR VİDEOSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyamoto Musashi -- 22 Ocak 2020; 7:33:25 >

• Teşekkürler
  • EYVALLAH

• Arkadaşlar yukarıdan koldan ölçen dijital tansiyon aleti önce şişiriyor sonra inerken bir anda puf diye sokuyor
  • aliyaman2 A kullanıcısına yanıt
    manşonunuz delik olabilir. yeterli sürede şişiremediği için durup hataya geçer. dışarıdan şişirip kaçak varmı bakın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.