Şimdi Ara

Tank,Zpt egzozlarına atlet kapatınca duruyorsa biz neden tank alıyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden şuan bu olay gündeme geldi bilmiyorum. Bayağı önce söyledik öyle bişey olmaz diye.

http://m.milliyet.com.tr/15-temmuz-gazisi-9-tanki-nasil-durdurdugunu-samsun-yerelhaber-1963415/

Şu yazıyı okuyun. Basbayağı ben mağdurum diye bağırıyor. CB korumakmış. 5 bin kişinin koruduğu, uçağı olan CB. İnandım.

“Tankları durdurmak için önce yola tırları çektik. Tırları yola çekince tanklar durmak zorunda kaldı. Durunca, biz taş attık, üstüne çıktık, açmaya çalıştık, etrafında dolaştık ama 50-60 tonluk tır. Nasıl durduracağımızı bilemiyoruz. O anda kalabalıktan ‘Tankların egzozlarını kapatırsanız bu tanklar istop eder’ diye bir ses geldi. Biz bunu duyunca ben ve Danyal kardeşim tam tankın arkasındaydık. Hemen elbiselerimizi çıkardık, tankların egzozlarını tıkamaya başladık. Tankların egzoz borularını tıkarken bizim elbiselerimiz yetersiz kaldı. Halkımız bu durumu görünce bizi gören herkes elbiselerini bizim üstümüze attı. Biz de o elbiselerin hepsini toparlayarak tankların egzoz borularını tıkadık. Bu o kadar kolay bir olay değil. Tıkarken ellerimiz yandı ama Rabbim bize güç, kuvvet verdi. Aradan 2 dakika geçti tank istop etti. Tank istop edince tankın egzoz dumanı içeriye sızmış. Böyle olunca tankın kapağını açmak zorunda kaldılar. Yoksa boğulacaklardı. Ben kapağın açıldığını görünce direkt tankın içine atladım. Ben bunları bir göreyim Yunan askerleri mi acaba dedim. Tankın içinde üstlerinde sadece yeşil atlet olan 5 asker gördüm. Ben bunlara bağırmaya başladım. Şerefsizler, siz hangi millerin üstüne bu tankları sürüyorsunuz, ne yapmaya çalışıyorsunuz, dedim. Bana silahlarını çevirdiler. Sonra birisine vurdum yere düşünce de silahımı aldım. Diğer 4 tanesi o kadar korkaktı ki silahlarını bana verip teslim oldular. 5 askeri esir aldım. Hepsine diz çöktürdüm. Onları tarayacağımı zannettiler. Biz onlar kadar zalim değiliz. Adaletin karşısına çıkartmak için polis yelekli bir arkadaş gördüm, ağabey ben bu şerefsizleri esir aldım, aşağıya in bunları esir al dedim. Sonra da tankların nasıl durduğunu öğrendik, diğer tankları durduracağız, işimiz var dedim. Sonra da kardeşim ve arkadaşlarımla birlikte arkada bekleyen tanklara da aynı formülü uygulayarak diğer tankları da o şekilde durdurduk. Toplam 9 tankı bu şekilde durdurduk. Bu tanklar havalimanına gidiyordu. Biz bu tankları engelledik ki cumhurbaşkanımıza bir şey olmasın diye durdurduk” diye konuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atlet alalım

• Bencede gerek yok tanka. Doblo, hafriyat kamyonları ne güne duruyor?
  • +10 antitank tişörtü ve atleti satılır. Az birşey pazarlık vardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tank,Zpt egzozlarına atlet kapatınca duruyorsa biz neden tank alıyoruz?

lol

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hansel ve Gratel romanı gibi maşallah. Komik kısmı şu hikayeye inanacak tipler var ülkede.
  • Bunlar akp li imanı 10 uzerinden 10

Olan insanların yaptığı hayal ürünü yorumlar.

Adamlar topla , tanksavarla ,güdümlü füze ile zor durduruyor. Bizimkiler atletle donla

• Atletlendin! neyse milli tank savar silahı diye sunarlar piyasaya hatta komandoların ellerine versinler olsa bir savaşta düşman birliklerine sızıp atletlesinler tankları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 18 Temmuz 2017; 18:21:2 >
  • Almanlar bizimle Başak geçiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulen o tankın egzozuna 6 m2 lik halı girer bunlar nasıl tshirt sokup durdurduk diyor.
  • Ben bu kadar cahil bir insan görmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • delinin biri kuyuya taş atar da kırk akıllı çıkaramaz ya o mesele.

normal bir ülkede cezai ehliyeti yoktur der dikkate almazsın.

ayaklar baş olunca iste böyle saçma gündemlerle zaman ve enerji kaybediyor ülke.
  • Tank İstopppppppppp

ZPT istoppppppp

İstoppp istopppp hehehe istopppp nedir ya istetme istepne gibi

"Diğer 4 tanesi o kadar korkaktı ki silahlarını bana verip teslim oldular. 5 askeri esir aldım."

O askerler korkak değil o askerler vicdanlı askerler ahhhh sen başka askere denk geleydik o tankın kapağına dokunana kadar 5 milyon kere ne oluyordun bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 18 Temmuz 2017; 19:20:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Bencede gerek yok tanka. Doblo, hafriyat kamyonları ne güne duruyor?

• Bu tank muhabbeti baydı..
    Darbe bastırıldı mı bastırılmadı mı
    Konu sapıyor özünden..
    -------------------------
    -Tançılar isteseydi siz durduramazdınız.
    ONLAR İSTESEYDİ SABAH ÜLKEYİ ELE NİYE GEÇİRMEMİŞLER PEKİ.
    --------------
    Şu metalleri bu kadar kutsamayın
  • Bizim zebani hikayeleri daha inandırıcı
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    o bir tankmı zptmi

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

o bir tankmı zptmi

zpt
  • F 16'ya çekiç sallayınca da düşüyormuş, bence uçak da almayalım bize imam hatip liseleri yeter
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.