Şimdi Ara

TANIX TX6S , TX6 Allwinner H616&H6 4gb ram (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.783
Cevap
22
Favori
125.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bazen makinenin ekranını kapatıp açtıktan sonra mausa tepki vermiyor ne yapsam maus ekranda görünmüyor. Makineyi kapatıp yeniden açınca düzeliyor. aynı sorunu yaşayan var mı yardım ederseniz çok sevinirim.

Cihaz: TX-6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seksi0723 -- 3 Eylül 2021; 23:23:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam bu üründe exxen de video yu veya canlı yayını açmıyor siyah ekranda kalıyor varmı bir çözümü

• Cihazı bende satın aldım arkadaşlar. gayet akıcı ve hızlı, reklamsız youtube kurdum 1080p ve 4k'da videolar akıcı yotube için diyorum. fakat ilginç birşey var 720p'de anlık donmalar yaşıyorum.

Kodi için seyir ve turkvod kurdum çok ağır çalışıyor. inat box çok akıcı uydu gibi şak diye açıyor.

Alma amacım youtube ve ip kamera programlarını kullanmaktı. youtubede dinlendirici meditasyon videolar var 3-5-10 saat sürenler tv 1080 ama cihazda 2k açıyorum akşamdan sabaha kadar açık ciddi bir sıcaklık görmedim.

Cihaz genel anlamda kullanıcıyı üzmez. kimin ne beklentisi var bilemeyiz tabi.

• EsEs_FaN kullanıcısına yanıt

Kumandanın pil kapağını açarken kırdım.hızlı yapıştırıcı ile yapım gibi. iyi bir pil takılırsa kapak senede bir defa açılır gibi geliyor.pekte sıkıntı yapmadım.

Bende Kumanda cihaza iyi sinyal veriyor dikine değil sağdan soldan bile algılıyor logitech maus bağladım bu seferde kumandanın açma kapama haricinde işlevi kalmadı.

Televizyonum LG marka ses açıp kapatırken cihazı sapıttırıyor sinyalleri. başkada bi problemi yok çok şükür

• Bu güncelleme derdi benim cihazdada başladı yaklaşık 2 aydır hiç açmamıştım.Dün gece açtığımda internet bağlantısını tamamen kaybetmişti(Ethernet kablosu ile bağlı)saat tarih herşey çökmüş durumda idi hatta google hesabımı bile kaybetmişti. saati tarihi vs düzelttim.Şu anda sadece chrome tarayıcıdan internete giriyor playstore kodi netflix youtube aklınıza gelecek hiçbirşey çalışmıyor güncellemiyor.sıfırlama önbellek temizleme sıradan klişe işlemlerin tamamını yaptım sonuç sıfır cihaz sadece açılıyor ve orda kalıyor.32gb lık seri sanıyorum android 7

• Hepsiburada dan 399 tlye sipariş verdim. Bu konudaki tüm mesajları okudum ve teslim almamaya karar verdim. Max 600 tl ye başka tavsiyesi olan var mı. Mi box demeyin sakın :)

• dtyakup D kullanıcısına yanıt

Döviz bu kadar uçmuş iken, 399TL ye vede eğer taksitle almışsanız birde şansınıza kredi kartına falan bonus kazanmışsanız, bence geri vermeyin sizin işinizi görebilir diye düşünüyorum. Bir çok kişi ortalama işler için memnun, genelde aşırı şikayet edenler azınlıkta. aptal televizyonunuzu akıllı TV ye çevirdiğini görünce memnun kalırsınız,

• dtyakup D kullanıcısına yanıt
    600 üst sınırla garantisiz Onn veya Tivo bulursunuz. Kendi arşivinizde film - dizi izlemede kullanacaksanız TX6'dan şaşmayın. USB girişleri ve uzaktan kumandası TX6'nınki kadar kaliteli ürün kolay bulamazsınız. Ağırlıklı olarak internetten izleme yapacaksanız Tivo veya Onn tatmin eder.

Şimdiye kadar kullandığım cihazlar K1 Plus, TX6, Mi Box S, Tivo Stream 4K, Trident T527.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 22 Kasım 2021; 21:22:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoGoBaBa kullanıcısına yanıt

Yani siz de haklısınız şuan 499 olmuş fiyat. Tek amaç film ve videoları sorunsuz izlemek aslında. Yorumlarda ki kare atlama donma nand flash yanması gibi sorunları okuyunca canımı sıktı. Ben şanssız adamım benim de başıma gelir kesin diye baştan hiç teslim almayayım diye düşündüm ama bu fiyata da pek fazla seçenek yok :(

• Ürünün güncel fiyatı 900 tl yi geçti..

1 yılı geçti Kullanıyorum memnunum...

Güncelleme için neler var diye bakarken bir iki satır yazayım dedim.

kullanmadığım blutut mouse vardı evde onunla kullanıyorum.

Saygılar;

• 3 tatil günüm var. eve girdiğim an açıyorum 36 40 saat aralıksız çalışıyor çok şükür en ufak arızası ile karşılaşmadım.cihaz bozulana kadar uyduyu iptal ettim.para verip bizi hüsrana uğratan cok ürün olmuştur. parasını verip sonuna kadar hak ettiğini düşündüğüm bir cihaz. kodi'yi sildim, zaten her uygulamanın apk'sı mevcut. seyir inat vancet gibi. mevcut yerlerdeki ip kameralarımında programını kurdum.aynı işlemleri telefondan yapıyorum ama büyük ekran bir başka.

• Ekonomi baya iyi olduğu için satışa kapanmış alınamıyor dolar sebebiyle malesef zaten 900 yazmış bir arkadaş etmez arkadaşlar Allah ülkenin sonunu hayır etsin.

• Arkadaşlar bendeki cihazda android 9 yüklü, 7 yüklemek istiyorum.

Sd kartla yapılması gerekenleri yaptım, kartı bicimlendirdim dosyayı yukledim hepsi tamam fakat kartı makineye takip elektriğe bağlayınca cihaz acilmiyor.
    Kartı çıkartıp tekrar elektriğe bağlayınca cihaz açılıyor.

Sd kartla android sürümünü nasıl düşürebilirim acaba, yardımcı olur musunuz

• Stremio kurdum iyi çalışıyor...

• Bu cihaza Plex ya da Jellyfin server kurmanın bir yolu yöntemi var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 23 Şubat 2022; 23:3:51 >
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    play store'da plex yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Plex uygulaması var, sunucu yok.

• Bu cihaza Linux kurulabilir mi?

• yeni arayüz var mı ?

yada modifiye arayüz kullanan var mı?

uzun zaman oldu sanırım güncelleme yok, bir yerden bulup yükleriz burda biri bulup paylaşır mutlaka dedim ama sanırım herkes cihazı yeniledi. bizde kaldı eski cihaz.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.