Şimdi Ara

Tanıtım Ustası'nın Profesyonel Tanıtım Yazısı Paketleri ! - İade Garantili & Sınırlı Stok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sektörde lider konuma gelmenin yolu Tanıtım Ustası'ndan geçer!

- Hit artışı problemi mi yaşıyorsunuz ?
    - Sıralamalarda yeriniz sabit mi kalıyor ?
    - Satışlarınız hala artmıyor mu ?
    - Reklam geliriniz yerinde mi sayıyor ?

Çözüm: Tanıtım Ustası'nın Profesyonel Tanıtım Yazısı Paketleri !

Tanıtım Yazısı Almanın Faydaları:
    - Hedef kelimede yükselme
    - Alexa değerinin düşmesi
    - Hitlerde artış

Hepsi farklı class ip de (A, B ve C karışık)
    Yıllanmış siteler (En genci 6 yıllık)
    Zamanlama özelliği (etkinin artması açısından tavsiye edilir)
    Manuel gönderim (her makaleye özgün etiketler ve içeriğin konusuyla ilgili birer resim girilerek)
    Özgün içerikle sürekli güncelleme
    Sınırlı sayıda !
    Belli aralıklarla facebook, twitter, google plus gibi sitelerde sosyal medya destek çalışması
    2-7 gün arası raporlama

10 Adet Yıllanmış ve Kaliteli Güncel Siteden Tanıtım Yazısı Satışı: 70 TL

Genel Bilgiler:

- Sitelerin içinde 28 adet kategori bulunmaktadır. Gönderdiğiniz yazılar konusuna uygun kategoriye eklenir. Böylece daha önce o konuda yazılan yazılar ile içerik uyumaşı sağlanarak google'ın benzer içerik uygulamasından faydalanılmış olur.
    - Sitelerin hepsi Türkiye lokasyonlu sunucularda barınmaktadır.
    - Sitelerin hepsinde kaliteli temalar kullanılmıştır.
    - Maksimum fayda sağlayan çalışmalar yapmak için sitelerimizi kullanmaktayız. Bu yüzden doğallığın korunması adına sitelerimizden kesinlikle link satışı yapılmamaktadır. Footer vb. link satışı yapılan sitelerin google gözünde değerleri bellidir. Lütfen bu konuyla ilgili mesaj göndermeyiniz.
    - Biliyoruz ki, google artık link çöplüğü sitelerin hiçbirine tamah etmiyor. Bu paketlerden alıp da spama düşen birçok site oldu. Bundan dolayı sürekli linkli makale eklenen sitelerden tanıtım yazısı almanızı tavsiye etmeyiz. Unutmayın google doğallık ister, sürekli maniplasyon değil!
    - Sitelerimize sürekli güncel & özgün içerik eklendiği ve piyasadaki sadece tanıtım yazısı satışı yapmak için açılan sitelerden olmadığı için her ay sınırlı sayıda satışımız gerçekleşecektir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
    - Yazılarınız siteler yayında olduğu sürece kalacaktır, hiçbir şekilde silinmez.
    - Yıllanmış sitelerden tanıtım yazısı almanın seo'ya etkisini bilen bilir. O yüzden daha fazla detaya girmiyorum.

Bu ayki yapılacak satış satısı:
    Kalan satış sayısı:

(Paketlere yetişemeyen arkadaşlar aşağıdaki iletişim bilgilerinden ön sipariş verebilirler)

Şartlar:

- Paketteki site sayısı kadar farklı makale göndermeniz tavsiye olunur.
    - Makaleleriniz minimum 200 kelime ve maksimum 2 link çıkışlı olmalı.
    - Makaleler sizin tarafınızdan gönderilir, istendiği takdirde uzman makaleci arkadaşlara 200 kelime 2.5 TL karşılığında sizin adınıza yazdırabiliriz.
    - İstediğiniz takdirde html kod olarak, isterseniz düz yazı şeklinde gönderebilirsiniz. Biz doğru formata çevirebiliriz.
    - Sipariş vermek için aşağıdaki sipariş formunu doldurup tanitimustasi@gmail.com a göndermelisiniz. Siteniz uygun bulunduğu ve stok olduğu takdirde hesap bilgileriyle dönüş yapılacaktır.
    - W*arez, +18 ve diğer illegal içerikler kabul edilmez.
    Garanti:
    - Tanıtım Ustası'ndan paket alanlar sitelerinde etki görmedikleri takdirde alım tarihinden 30 gün içerisinde iade haklarını kullanabilirler. Bu durumda sitelerden yazıları kaldırılıp ücretleri aynen iade edilir.

Blog Kategorileri:

Aksesuar - Altın - Anne ve Bebek - Aşk ve ilişkiler -Astroloji - Ayakkabı - Beyaz Eşya - Dekorasyon - Eğitim - Emlak - Evlilik - Genel - Güzellik - Hediye - Hizmetler - İnternet - Kozmetik - Magazin - Moda - Otomobil - Popüler Mekanlar - Saat - Sağlık - Seo - Tatil - Tekstil - Ürünler - Yemek Tarifleri

Sipariş Formu:

Ad Soyad:
    Site:
    E-mail:

Ödeme Yöntemleri: Ziraat bankası (Havale/Eft) I Paypal

İletişim: tanitimustasi@gmail.com

Tanıtım Ustası'nın Profesyonel Tanıtım Yazısı Paketleri ! - İade Garantili & Sınırlı Stok! Tanıtım Ustası'nın Profesyonel Tanıtım Yazısı Paketleri ! - İade Garantili & Sınırlı Stok!

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.