Şimdi Ara

BAL & Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
28
Favori
14.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hknerdr

Merhaba,

Konu oldukça ilgimi çekti, şu an için evde 2 kavanoz bal var ve daha yeni propolis sipariş ettim. Ama ileride sizden almayı düşünüyorum.

Benim merak ettiğim konu şu;

Toz olarak sattığınız propolis nasıl kullanılıyor? Normalde propolis su ya da alkol de çözünüyor.

Ayrıca Bal, arı sütü, polen ve propolis karışımındaki oranlar nelerdir?

Teşekkürler

merhaba hocam. ilgin için teşekkürler. cevap bazı sbeplerden epey geç oldu özür diliyorum. propolis bala karıştırılıp öyle yeniliyor, yada tüm var ufak ufak çiğniyorsun. evet alkolle çözüyorlar ama ben dükkanıma alkollüsünü sokmuyorum çünkü arı ürünleri şifadır ve ALLAH'ın haram kıldığı birşeyde şifa olacağını düşünmüyorum. (şahsi görüşümdür) suda çözdürüyorum diyenler var o da nasıl anlamadım bulamadım sadece suda çözünmüyor başka bi madde mi var bilemedim. çok müşteri soruyor ama alkollüsü yok deyip geri çeviriyorum.
    karışımdaki oranlar ise 1 kiloda 10 gr propolis 10 gr arı sütü 200 gr öğütülmüş polen 800 gr da bal var hocam. istediğin üründen ekstra alıp eklettirebiliyorsun bu arada, öyle yapanlar var. ben teşekkür ederim.

• BAL &  Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun) siparişler kargolandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaşar stokları tükeniyor. Bitince aynı üründen yenisi gelecek inşaAllah.

BAL &  Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun)

• BAL &  Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun)

Alanlar bi daha alıyor bu fiyat sitede yok!

n11'de BALPİRİ -

http://urun.n11.com/peynir/balpiri-kars-eski-kasar-reklam-amacli-kargosuz-zararina-P191243776

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

hocam bende n11 den sürekli bal alırım,bi sizde 400-500 gramlık bal görüyorum.neden 2-3 kiloluk ambalajla satmıyorsunuz

Hocam birkaç tane alan oluyor kiloluk birkaç tane yolluyorum. Ama tüm istersen gündüz istediğin şekilde yaparım sana. Özel bi sebebi yoktu bugün yapayım

balım bitince sipariş vericem.zaten n11 de favorimde ekliydi.konuyu tesadüfen gördüm.

daha önce yine n11 de bi mağazadan alıyordum ondanda memnunum.

forumdaki arkadaşlardan alışverişte çok yaptım memnun kaldım.

internette dürüst insan bulmak daha kolay,çarşıdan ve marketlerden aldıklarımın çoğunu dökmek zorunda kaldım ,ortalık fena halde sahtekar dolu.

bence kargo hariç fiyat koysanız,kargo parasını belirtseniz daha mantıklı olur,çeşitli ürünler alacak olanlar için iyi olur,tek kargo parası çıkar.yine kargo parası sepette ödensin.

hayırlı işler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    konu sıcak fırsatlardan düşünce ilgi görmüyor nedense,varmı forumdan alan bilmiyorum ama alan kişi ben aldım arkadaşın ürünleri çok güzel deme ihtiyacı bile duymuyor.senin söylediğin olayı daha önce bende belirttim ama dikkate alınmadı.burada satış yapan arkadaşlar böyle durumlarda,belirli süre sonra,bize akıl değil,para lazım moduna geçiyorlar.akıllı satış tekniği uyguluyorlar,hepsine kargo dalil fiyat koy,fazla ürün alan olursa ordan kazanç elde et,buna karşı hamle ise, her ürünü tek tek sipariş et satıcı kazanmasın,kargocu kazansın.ama kaybeden her ikisindede alıcı. halbuki ilk fiyatlara bakınca; kaşar 22 tl,petek bal,22 tl,pekmez 14 tl,zeytinyağı 15 tl'ye verilebilir gözüküyor.4'ünü sipariş geçen biri 73+6 79 tl'ye alabilmeli.dh ahalisi fiyat'da belirsizlik oldumu konudan kaçıyor,burda satış yapacak biri girdiği fiyatı 1 yıl değiştirmeyecek.gerçi bu ürünler sezonluk olduğu için,ilk çıkışta ürün fazlalığı olursa, fiyatları düşük olabiliyor.sezon sonuna doğru ürün azaldıkça, fiyatlar yükselebiliyor.oda başka bir konu...

• wtwt24 W kullanıcısına yanıt
    ben uyardım kendi bilir.

n11 den sürekli bal alıyorum tek siparişte 3_4 ürün alıp tek kargo ödüyorum.bütün alışverişlerim bu şekilde.

bu tür alışverişlerde kargo parası sepette eklenmesi lazım.

mesela çamaşır makinesi aldım geçenlerde, kargo dahil ilana baktım.

gıda işi farklı .

mesela benim bal aldığım mağazada adam 100 lira üzeri kargo parası almıyor, bende fazla alıyorum.zaten ihtiyacın olan sürekli aldığım ürünler

• quote:

quote:

quote:

hocam bende n11 den sürekli bal alırım,bi sizde 400-500 gramlık bal görüyorum.neden 2-3 kiloluk ambalajla satmıyorsunuz

Hocam birkaç tane alan oluyor kiloluk birkaç tane yolluyorum. Ama tüm istersen gündüz istediğin şekilde yaparım sana. Özel bi sebebi yoktu bugün yapayım

balım bitince sipariş vericem.zaten n11 de favorimde ekliydi.konuyu tesadüfen gördüm.

daha önce yine n11 de bi mağazadan alıyordum ondanda memnunum.

forumdaki arkadaşlardan alışverişte çok yaptım memnun kaldım.

internette dürüst insan bulmak daha kolay,çarşıdan ve marketlerden aldıklarımın çoğunu dökmek zorunda kaldım ,ortalık fena halde sahtekar dolu.

bence kargo hariç fiyat koysanız,kargo parasını belirtseniz daha mantıklı olur,çeşitli ürünler alacak olanlar için iyi olur,tek kargo parası çıkar.yine kargo parası sepette ödensin.

hayırlı işler

Merhaba hocam. Geciken cevap için özür diliyorum şimdi yazabildim. Öncelikle internette satışta dürüst olmayan alavere dalavere yapan tutunamaz isteyen dürüst olmasın, ha bu benim gerçek hayatta da şiarımdır o da bi tarafa. Elimden geldiğince iyi iş yapmaya çalışıyorum fakat ben bir kişiyim karşımda sayısız insan var, haliyle herkesi memnun etmek asla mümkün olmuyor. Kargo konusu ile ilgili önerini dikkate alacağım inşaAllah.

• quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

konu sıcak fırsatlardan düşünce ilgi görmüyor nedense,varmı forumdan alan bilmiyorum ama alan kişi ben aldım arkadaşın ürünleri çok güzel deme ihtiyacı bile duymuyor.senin söylediğin olayı daha önce bende belirttim ama dikkate alınmadı.burada satış yapan arkadaşlar böyle durumlarda,belirli süre sonra,bize akıl değil,para lazım moduna geçiyorlar.akıllı satış tekniği uyguluyorlar,hepsine kargo dalil fiyat koy,fazla ürün alan olursa ordan kazanç elde et,buna karşı hamle ise, her ürünü tek tek sipariş et satıcı kazanmasın,kargocu kazansın.ama kaybeden her ikisindede alıcı. halbuki ilk fiyatlara bakınca; kaşar 22 tl,petek bal,22 tl,pekmez 14 tl,zeytinyağı 15 tl'ye verilebilir gözüküyor.4'ünü sipariş geçen biri 73+6 79 tl'ye alabilmeli.dh ahalisi fiyat'da belirsizlik oldumu konudan kaçıyor,burda satış yapacak biri girdiği fiyatı 1 yıl değiştirmeyecek.gerçi bu ürünler sezonluk olduğu için,ilk çıkışta ürün fazlalığı olursa, fiyatları düşük olabiliyor.sezon sonuna doğru ürün azaldıkça, fiyatlar yükselebiliyor.oda başka bir konu...

Merhaba hocam. Öncelikle konuyu sıcak fırsatlarda açmadım direk buradan paylaştım sağolsun arkadaşlar ilgi gösterdi, şuan da günlük kargo yapmaktayım şükür. Demek istediğim ürünlerim kaliteli ve alan yine alıyor. Ama bu beni fırsatçılık yapmaya yitmemiştir hiçbir zaman. Konuyu ilk açtığımda fiyatlar çok çok düşüktü sıcak fırsatın alasını yaptım. Ama şu da var ki kimse kazanmadan iş yapmaz yapamaz. Ben yine de fiyatlarımı düşük tutuyorum şuan, piyasada bal yok bu yeni sezonda Türkiye geneli sezon çok kötü, bu da demektir ki fiyatlar daha da artacak. Neyse dükkanımda satmadığım fiyatlardan verdiğim ürünlerimden karım çok az mecburen farklı çözüm yolları düşünüyorum, kargo meselesi de bunlardan biridir, dediğin gibi 2 farklı Ürün alınınca 2 3 lira bende kalıyor, karım da bundan oluyor bize can veriyor yoksa benim bu fiyatlarla Ürün satmam mümkün değil inan. Misal kaşar satmaya başladım 25.50 ye veren var kargo ile 31.50 oluyor. Şimdi ben 28.70 ten satıyorum ve Kazancım inan ki 2 tl kiloda. Ne yapayım 25 ten versem bana 2.5 tl n11 kesintisi 3.15 kargo toplam gider ambalaj vs masraflar hariç 5.65 tl yapar ve ben bundan külliyen zarar ederim cebimden öderim. Peki ben ne kazanacağım diğer satıcı karşısında. 2.50 ye satsam 200 küsür yorumlu mağaza mı tercih edilir benim ürünüm mü tercih edilir hocam sana soruyorum. Benim ürünlerime fiyat biçiyorsun ama iş öyle değil hocam. vallahi eski kaşarda kazanç etmeden epey satış yaptım buradan aldılar fakat bi yorum bile çok görülüyor ne yapalım hocam bilmiyorum ki. Varsa şöyle şöyle yap diye tavsiyen mantıklı gelirse uyarım hocam sizin de uygun fiyata Ürün almanızı isterim. Özür diliyorum sözlerimde kırıcı olmuşsam fakat satın alma ile satma aynı şey değil hocam, ben şekerli glikozlu Ürün satmam ama yine de bazı müşteriler yerin dibine sokuyor insanı yorumu ile vs, bu da insanın hevesini kırıyor ne yapalım bilemedim. Ama kargo işine bakacağım ne geliştirebilirim diye. Teşekkür ediyorum tavsiyelerine açığım. (not, buradan komisyonsuz satış yapmayı da düşünüyorum)

• quote:

Kaşarı 22 tl ye nasıl vereceğim hocam halen düşünüyorum nasıl hesapladın ki. %10 n11 +kargo +diğer masrafları koysan nasıl satılır. 20 küsüre satın alıyorum zaten bu ürünü

• Siparişler kargolandı. Elimden geldiğince güzel kampanyalar yapacağım burada yakın zamanda. Teşekkür ediyorum

BAL &  Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun) .

• aynen buradan komisyonsuz satın.iban bilgisi verin ,havale yapılsın daha mantıklı.böyle satan arkadaşlar var,bikaçkere bende forumda havale ile alışveriş yaptım.

zaten n11 de kuponlar süpermarket ürünlerinde kullanılamıyor.

• quote:

aynen buradan komisyonsuz satın.iban bilgisi verin ,havale yapılsın daha mantıklı.böyle satan arkadaşlar var,bikaçkere bende forumda havale ile alışveriş yaptım.

Birkaç çeşit Ürün daha ekleyip sıcak fırsatlarda yapacağım inşaAllah güzel kampanya. Teşekkür ederim hocam.

• quote:

quote:

aynen buradan komisyonsuz satın.iban bilgisi verin ,havale yapılsın daha mantıklı.böyle satan arkadaşlar var,bikaçkere bende forumda havale ile alışveriş yaptım.

Birkaç çeşit Ürün daha ekleyip sıcak fırsatlarda yapacağım inşaAllah güzel kampanya. Teşekkür ederim hocam.

sıcak fırsatlarda konu açman için foruma yüklü miktarda para ödemen lazım.bütün ürünlerin faturalı olmalı.

bence bu işlere hiç girmeyip buradan n11 komisyonunu düşüp satış yapman iyi olur.

benim fikrime göre yöresel üreticilerden yaptığım alışverişte fatura şart değil.zaten iki taraf içinde maliyeti arttırmaktan başka bişeyde değil.

hayırlı işler.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    dikkat edersen verdiğim fiyatlar, kargo hariç fiyatlar.ayrıca senin eline normal şartlarda net 22 tl bile geçmezki.artık senden yeni sezonda kampanya bekliyorum.kaşarın sezonu olurmu bilmem ama diğerlerinin sezonu bence ağustostan sonra, yeni ürünler o zamandan sonra çıkmaya başlar.
  • quote:

quote:

quote:

sıcak fırsatlarda konu açman için foruma yüklü miktarda para ödemen lazım.bütün ürünlerin faturalı olmalı.

bence bu işlere hiç girmeyip buradan n11 komisyonunu düşüp satış yapman iyi olur.

benim fikrime göre yöresel üreticilerden yaptığım alışverişte fatura şart değil.zaten iki taraf içinde maliyeti arttırmaktan başka bişeyde değil.

hayırlı işler.

Hocam ben de anlamadım bu sıcak fırsatlarda konu açmayı. Herkes açıyor kimine sorun ediyorlar kimine ses etmiyorlar. Bi ara yetkiliye sordum reklam işini adamlar dolarla acayip fiyatlar verdi bana. Ne yapayım bilemedim. Öyleyse sanırım buradan devam edeceğim ama burda da pek kimse görmüyor.

• quote:

dikkat edersen verdiğim fiyatlar, kargo hariç fiyatlar.ayrıca senin eline normal şartlarda net 22 tl bile geçmezki.artık senden yeni sezonda kampanya bekliyorum.kaşarın sezonu olurmu bilmem ama diğerlerinin sezonu bence ağustostan sonra, yeni ürünler o zamandan sonra çıkmaya başlar.

Hocam zaten ben kar etmeden kaşar veriyorum reklam olsun diye. İnsanlar yazdığıma belki inanmıyor ama reklam da bi yatırım neticede. Bu sene baş hasatları hiç iyi olmayacak Allah biliyor, duyumlarımız dostlarımızdan hiç iyi haberler gelmiyor. Fiyatlar hayli yükseldi toptan alımlarda. Haliyle perakendeye çok yansıyacak. Ha bak mesela büyük firmalar yansıtmazlar çünkü zaten saf bal satmıyorlar, şahidiz ekşi balları toplayıp götürüp kaynatıp normal ballarla harmanlayıp satan ünlü firmalar var da sesimiz gitmiyor kimseye. Ama yine kar marjı çok düşük işler yapacağım belki sürümden kazanırım inşaAllah. Teşekkür ediyorum. Birkaç güne süzme, kaşar, zeytinyağı toplu alımlarda kampanya yapacağım.

• ilana bakınca gramajlar görünsün.20 lira yazıp 35 çıkmasın.bunlar seninde hayrına olan şeyler.

şeffaf ol,uyanıklığa kaçma.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    sıcak fırsatlara konu açma şekli belli aslında.arada yapacağın kampanyalı satışları sıcak fırsatlarda açabilirsin.sıcak fırsatlar senin para kazanabileceğin bir alan değil,arada reklam amaçlı maliyetine hatta zararına ürün satabileceğin yer orası.ayrıca gıda ürünü satmak çok zor orda,çelik gibi sağlam bir irade gerekiyor.yoksa forumdaşlarla mutlaka laf dalaşına giriyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.