Şimdi Ara

BAL & Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
28
Favori
14.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafayalazı

Hocam yarım kiloluk mu 20 tl, sitede kg 35 TL gözüküyor

Hocam süzme balı diyorsan seçenekli Ürün evet yarım kilo 20 kilosu 35 tl şuan. Petekli de seçenekli Ürün. Sizde görünmüyor mu anlamadım biri daha sordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Polen bal arı sütü karışımına güzellik yok mu kampanya filan

Hocam fiyatım cidden uygun. Kargo kesinti KDV reklam giderleri vs derken bi kısmı da gidiyor haliyle. Diğer satanlar gibi baştan savma yapmıyorum karışımı epey emek vererek oluyor. Ve en önemlisi hilesi hurdası yok. Fiyatta maalesef birşey yapamıyorum hocam anlayışın için teşekkür ederim. Küçük şişe alıp deneyebilirsin beğeneceğini umuyorum. Tadı da çok güzel, propolisten ötürü az çikolata tadı bile var :)

• 35 olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

35 olmuş

Çoktandır bu fiyata hocam. Dükkanı ilk açtığımda kampanya yapmıştım. Stoklar tükeniyor bu fiyatı da artıracağım muhtemelen

• N11 den kişiye özel tanımladığınız hediye çekinin komisyonunu sizden kesiyor n11 bilginiz olsun daha önce dilimiz yandı :) hayırlı satışlar
  • Hocam kokay gelsin. Bu bal Erzurum balı mı? Yoksa Hatay balımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çenko

Hocam kokay gelsin. Bu bal Erzurum balı mı? Yoksa Hatay balımı?

Teşekkür ederim hocam Erzurum balıdır kendi üretimimiz

• Şimdi hocam ben 1: iskenderunda oturuyorum. 2: Bal çok tüketirim.3: Mustafa Kemal Ünivertesi Ziraat Fakültesinin balını alıyorum ve memnunum. 4: İddialı olduğunuzu forumdan okuyorum. 5: Numune olarak almak isterim. 6: 1kg fiyatını. Hesap bilginizi tel: nu. Gönderebilirmisin.

• quote:

Şimdi hocam ben 1: iskenderunda oturuyorum. 2: Bal çok tüketirim.3: Mustafa Kemal Ünivertesi Ziraat Fakültesinin balını alıyorum ve memnunum. 4: İddialı olduğunuzu forumdan okuyorum. 5: Numune olarak almak isterim. 6: 1kg fiyatını. Hesap bilginizi tel: nu. Gönderebilirmisin.

Hocam merhaba evet dediğin gibi iddialıyım elhamdülillah mahcupta olmadım kimseye. N11 haricinde alırsan fiyatı yine aynı yolluyorum artı kargo var haberin olsun :) bu n11 e özel fiyat hocam yorum puan amaçlı. Elime kesintilerle geçen epey az. Dükkanda aynı ya da bundan daha pahalıya veriyorum.

• Hocam o zaman N11'den alıcam. Ama nacizane tavsiyem 1: Ben sizi N11'de bulmadım bunun içindir ki sizin de forma özel satışınız olmasını temenni ediyorum. 2: Bunun en iyi örneğini göktepe bozkır tahinleri yapıyor. Nasıl! 3kg'a kadar kargo ücretli, 3 kg'dan fazlası kargo ücretsiz. Teşekürler

• quote:

Hocam o zaman N11'den alıcam. Ama nacizane tavsiyem 1: Ben sizi N11'de bulmadım bunun içindir ki sizin de forma özel satışınız olmasını temenni ediyorum. 2: Bunun en iyi örneğini göktepe bozkır tahinleri yapıyor. Nasıl! 3kg'a kadar kargo ücretli, 3 kg'dan fazlası kargo ücretsiz. Teşekürler

Haklısın hocam bu konu hakkında da birşeyler yapacağım inş. fakat n11 deki Kazancım aldığım yorumlar ve onun neticesinde donanımı bilmeyen kimselerin o yorumlarla yaptığı alışverişler

• Ben konuyu yeni gördüm, dükkanda 35-40'a satıyorum demişsiniz, şu anda n11'de de kargo dahil kg fiyat 35 tl doğru mu? Daha önce düşük fiyat kampanyalı dediğiniz fiyat kalmadı galiba şu anda? Dükkanda sattığınızla aşağı yukarı aynı seviyeye çekmişsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

Ben konuyu yeni gördüm, dükkanda 35-40'a satıyorum demişsiniz, şu anda n11'de de kargo dahil kg fiyat 35 tl doğru mu? Daha önce düşük fiyat kampanyalı dediğiniz fiyat kalmadı galiba şu anda? Dükkanda sattığınızla aşağı yukarı aynı seviyeye çekmişsiniz?

Hocam n11 in komisyonu reklam giderleri KDV si ve kargo ambalaj-ücret vs yi de eklersen sevinirim :)

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Bir itirazım yok, sadece ilk tanıtım fiyatı 15-20 tl konuşulan rakamlar kg fiyatı mıydı onu soruyorum. Biz kaçırdık o fiyatı herhalde.
  • quote:

Bir itirazım yok, sadece ilk tanıtım fiyatı 15-20 tl konuşulan rakamlar kg fiyatı mıydı onu soruyorum. Biz kaçırdık o fiyatı herhalde.

Estağfurullah hocam itiraz demedim yanlış anlamayasın. Evet başta kargo hariç bi 40 50 kg 15 liradan verdim tanınmak yorum almak için. Ama zararına idi yani şuan mümkün değil maalesef. Ama çoklu alımlarda kampanya yapmayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz olursa bana uyacak şekilde birşeyler yapabilirim inş.

Hayırlı satışlar. Foruma özel kampanya yaparsanız satışınız artar. Daha önce sayısız örneğini yaşadık. Kilosu 35 tl olan balı müthiş bir indirimle 15'e vermişsiniz. İkisinin ortasında sizi zarara sokmayacak ama sürümden kazanacağınız bir fiyat koyabilseniz satışınız baya artar diye düşünüyorum. Tabi maliyetini,komisyonunu vs ben bilemem, değerlendirmesini siz yapacaksınız.. Sonuçta kimse zararına ya da para kazanmadan iş yapacak değil.
  • quote:

Hayırlı satışlar. Foruma özel kampanya yaparsanız satışınız artar. Daha önce sayısız örneğini yaşadık. Kilosu 35 tl olan balı müthiş bir indirimle 15'e vermişsiniz. İkisinin ortasında sizi zarara sokmayacak ama sürümden kazanacağınız bir fiyat koyabilseniz satışınız baya artar diye düşünüyorum. Tabi maliyetini,komisyonunu vs ben bilemem, değerlendirmesini siz yapacaksınız.. Sonuçta kimse zararına ya da para kazanmadan iş yapacak değil.

Aynen hocam lakin maliyetler yüksek dükkan vs derken. Diğer satıcılara bakarsanız benden daha pahalı fiyatlar ve iddia ediyorum balım aşağı değil daha kalitelisidir. Ben şeker Balı vs satmam ama bakarsanız şeker Balı üretip satıyorlar 10 kilo petek 125 lira. Ben bunu toptan almak istesem bu fiyata zor alabilirim belki. İnsan üretmese bu fiyata veremez. Bana sorsanız şeker Balı üretip satan birine de ben güvenmem. Diğer türlü de kampanya çoklu alımlarda birşeyler yapmaya çalışacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Aynen hocam lakin maliyetler yüksek dükkan vs derken. Diğer satıcılara bakarsanız benden daha pahalı fiyatlar ve iddia ediyorum balım aşağı değil daha kalitelisidir. Ben şeker Balı vs satmam ama bakarsanız şeker Balı üretip satıyorlar 10 kilo petek 125 lira. Ben bunu toptan almak istesem bu fiyata zor alabilirim belki. İnsan üretmese bu fiyata veremez. Bana sorsanız şeker Balı üretip satan birine de ben güvenmem. Diğer türlü de kampanya çoklu alımlarda birşeyler yapmaya çalışacağım.

Hocam konuyu çok amacı dışına çıkarmak istemem ama söylemeden edemedim, internetten yaptığınız satışlarda dükkan maliyetini de hesaba katıyorsanız bu sizi yanlış kar-zarar analizine götürür. Kanal bazlı maliyet hesaplamanız lazım. İnternet satışı ile sizin toplam satışınız artmıyorsa zaten dükkanda yaptığınız satıştan pay alıyorsa, yani kendi pazarını oluşturmuyorsa ancak o zaman dükkan maliyetini dahil edebilirsiniz.

Hepsi bir yana ben bu tip dürüst yerel esnafı sonuna kadar desteklemekten yanayım. Doğal ve kaliteli ürün olduktan sonra fiyat konusunda da çok zorlayıcı olmamak gerektiğini düşünüyorum. Tabi doğal-organik vs. diye sıradan hatta hileli malları bir dünya paraya satmaya çalışan uyanıkları bir tarafa bırakıyorum.

Bol kazançlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Hocam konuyu çok amacı dışına çıkarmak istemem ama söylemeden edemedim, internetten yaptığınız satışlarda dükkan maliyetini de hesaba katıyorsanız bu sizi yanlış kar-zarar analizine götürür. Kanal bazlı maliyet hesaplamanız lazım. İnternet satışı ile sizin toplam satışınız artmıyorsa zaten dükkanda yaptığınız satıştan pay alıyorsa, yani kendi pazarını oluşturmuyorsa ancak o zaman dükkan maliyetini dahil edebilirsiniz.

Hepsi bir yana ben bu tip dürüst yerel esnafı sonuna kadar desteklemekten yanayım. Doğal ve kaliteli ürün olduktan sonra fiyat konusunda da çok zorlayıcı olmamak gerektiğini düşünüyorum. Tabi doğal-organik vs. diye sıradan hatta hileli malları bir dünya paraya satmaya çalışan uyanıkları bir tarafa bırakıyorum.

Bol kazançlar.

Sen de kendine göre haklısın hocam lakin bi de sezon sonu stoklar tükeniyor o yüzden inan biraz da bizim kazanmamız için şuan ki fiyatlar anca kurtarıyor. Ha ama bak hocam yeni sezon balları çıkınca buraları çok sıcak olacak inşaAllah :) yine de elimden geleni yapacağım

Hocam sıcak fırsatlarda ki gibi bir kampanya yaparsanız 4-5 kg bal almak isterim. Belirtmek istedim. Hayırlı satışlar, bol müşteriler dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.