Şimdi Ara

BAL & Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
28
Favori
14.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsterseniz yarın ilandaki numaradan babamı arayın bilgi alın. Daha sağlam bilgi verir sizlere. Teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartının hesap kesim tarihi gelsin diye beklerken kaçırmışız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozy87

Kredi kartının hesap kesim tarihi gelsin diye beklerken kaçırmışız

Kaçırdığın birşey yok hocam benim ürünüme göre fiyatım halen uygun emin olabilirsin. Sana şöyle diyeyim gidip 10 liraya et alır mısın almazsın değil mi. Yani herşeyin bi bedeli var hocam sağlam bal isteyen buyursun :) Bu da. balım sağlamdır ve fiyatlarım özellikle belirtiyorum şimdilik budur. Piyasada bal kalmadı dükkanda Petekli yi 45 ten veriyorum burda rekabet ve reklam amacım var. Ucuza vermemin nedeni de reklamdı. Alan müşterilerim beğendi yeniden alıyor malım gerçekten kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 15 Nisan 2017; 10:56:20 >
  • Meslektaşım kazancın bol olsun sipariş kodu:207992895298 alımı yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersolog

Meslektaşım kazancın bol olsun sipariş kodu:207992895298 alımı yaptım

Afiyet olsun hocam siparişin bugün kargoda inşaAllah :)

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Bir sipariş kodumuz daha oldu: 208792895292 petek balı da deneyelim. Hayırlı işler
  • sipariş geçtim..205771485297 deneyelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitekop

sipariş geçtim..205771485297 deneyelim..

Şimdiden afiyet olsun hocam 2 adet 1 kiloluk petek bal değil mi senin siparişin.

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Orijinalden alıntı: vitekop

sipariş geçtim..205771485297 deneyelim..

Şimdiden afiyet olsun hocam 2 adet 1 kiloluk petek bal değil mi senin siparişin.

evet.. bakalım devamınıda alırız inş..
  • Daha once de burada balcilar vs geldi siz belli ki daha ciddi yapacaksiniz. Onlara sordugum bir kac soruyu size de sorayim.

Ben duzenli olarak ayda 2 3 kavanoz bal aliyorum bu arada.

Belgelerinizi goremedim bali test ettirdiniz mi ?

Bali toplayan arilarin calisma rakimi vs nedir?

Hangi tur ciceklerden toplamistir ?

Ozellikle bal icin raporunuzu paylasirsaniz ben de balparmak almaktan kurtulurum keza gercek bala en yakin o ancak onun tadi da tam degil.

Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Daha once de burada balcilar vs geldi siz belli ki daha ciddi yapacaksiniz. Onlara sordugum bir kac soruyu size de sorayim.

Ozellikle bal icin raporunuzu paylasirsaniz ben de balparmak almaktan kurtulurum keza gercek bala en yakin o ancak onun tadi da tam degil.

Tesekkurler.

Hocam merhaba. Allah için balparmak gerçek bala en yakın bal demeyin de ne derseniz deyin :) balparmak belki en profesyonel karışımcıdır ancak. Balparmak bizim arıcılarımızın ballarını piyasayı berbat edip depolarına stoklayan arıcıyı zerre düşünmeyen kan emici bi tekel oldu bu piyasada maalesef. Balparmak kaliteli bal da alır evet bunu inkar edemeyiz fakat bu bal işinde neler neler dönüyor bi bilseniz. Ucuz beş para etmez balları toplarlar kokulu kıvamlı ballarla harmanlanır ve piyasaya sürülür. Bunu bu büyük firmaların yüzde 99 u yapar. Yapmayan da benim balımın aynısını 150 liraya satar piyasaya. Halbuki gariban elinde avucunda birşey olmayan tek geçim kaynağı bütün sene elde etmek için çabaladığı balıdır. Parasız kalınca mecburen 3 e 5 e bakmaz Arıcı. Onun için diyorum ki bal tanıdık bildik güven veren arıcıdan alınır hem daha sağlamdır hem o emekçiye destektir. Yoksa bi süre sonra bu iş hepten yapaya dönecek eninde sonunda. Toptan fiyat nedir biliyor musun hocam en iyi bal da olsa balparmak piyasayı elinde tutar fiyat belirler 300 e bile gitmez tenekesi, yani 10 lira bile değil kilosu. Ama doymazlar asla gider üstüne en berbat en kalitesiz balları da ekler harmanlar satarlar. Ve hocam en acımasızca olanı da en iyi bal laboratuvarlarını elinde bulunduran balparmak birini bitirmek isterse onun balını test eder kalitesiz derse o Arıcı artık mahkum olur. Böyle acımasız bi sektörde iş yapmaya çalışıyoruz.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Samimi cevaplariniz icin tesekkur ederim isin ehli oldugunuz belli. Ben de sizin gibi dusunuyorum bal bu isi yapan kisiden alinir ancak kendi akrabalarimiz bile seker katiyor. Bir balci bulduk aslinda ondan da alabiliriz.

Sertifka test vs yaptirmadiniz anladigim kadariyla bu balparmak muhabbetinden dolayi dogru mudur ?

Yanlis anlamayin dediklerinize katilmakla beraber her gun tv ye bal satan kisiler de cikabiliyor gordugumuz.

Sizden alip test edecegim sikinti yok yani testim damak tadi :)

Ama sertifika tesr vs varsa paylasirsaniz sevinirim.

• quote:

Daha once de burada balcilar vs geldi siz belli ki daha ciddi yapacaksiniz. Onlara sordugum bir kac soruyu size de sorayim.

Tesekkurler.

Erzurum Hınıs ilçesinde arıların uçabileceği sınırsız alanda binlerce kır çiçeğinden hasat ettik. Sorduğuna göre biliyorsun ki yüksek rakımın Balı daha iyidir. Hınısta bu işin yapılabildiği en yüksek yerlerden biridir hocam.

Rakım da şöyle :

" Hınıs ilçesi Erzurum ilinin güneyinde engebeli ve çevresi dağlarla kaplı 1720 rakımlı ova üzerinde kurulmuştur. Bölgenin etrafı yüksek dağlarla çevrili olup, orta kısım ise engebeli ovadır. Hınıs’taki önemli dağlar batıda Bingöl dağları, güneyde Akdoğan (Hamurpet) dağları olup, doğuda Ak dağları (Çiya Gewrk), kuzeyde Kanca dağları ve Karya dağı ile çevrilidir. Bu dağlarla bilhassa Bingöl dağları üzerinde yayla ve platolar mevcuttur. Arazi genellikle çıplak bir görüntüye sahiptir. Tarım alanları azdır. İlçede en yüksek rakım Bingöl dağları üzerindeki KOF tepesidir (3070 m). Ak dağlar (2953 m) Akdoğan dağı (2879 m) Kulluca tepesi (2754 m)dir. En düşük rakım ise Hınıs ve çevresi; 1650 m civarındadır. "

• quote:

Samimi cevaplariniz icin tesekkur ederim isin ehli oldugunuz belli. Ben de sizin gibi dusunuyorum bal bu isi yapan kisiden alinir ancak kendi akrabalarimiz bile seker katiyor. Bir balci bulduk aslinda ondan da alabiliriz.

Sertifka test vs yaptirmadiniz anladigim kadariyla bu balparmak muhabbetinden dolayi dogru mudur ?

Yanlis anlamayin dediklerinize katilmakla beraber her gun tv ye bal satan kisiler de cikabiliyor gordugumuz.

Sizden alip test edecegim sikinti yok yani testim damak tadi :)

Ama sertifika tesr vs varsa paylasirsaniz sevinirim.

Yok hocam gıda tarım bakanlığı onaylı testimiz mevcut deminden beri uğraşıyorum nedense bi türlü yükleyemiyorum telefonumdan. Yüzde 21 e geliyor duruyor

• Siparişi verdim hocam. Deneyip görelim.

Sipariş Kodu: 203924421291

• quote:

Orijinalden alıntı: BuI

Siparişi verdim hocam. Deneyip görelim.

Sipariş Kodu: 203924421291

Şimdiden Afiyet Şifa olsun hocam, tüm siparişler yarın kargoda inşallah :)

• Hocam size zahmet test, sertifikat, onay vb. belgeleri de bir şekilde buraya koyarsanız daha yararlı olur.

Şayet fatura keserek gönderim yapıyorsanız sıcak fırsatlar kısmında da denerseniz amacınıza çok daha çabuk ulaşırsınız.
  • Hocam yarım kiloluk mu 20 tl, sitede kg 35 TL gözüküyor

• Polen bal arı sütü karışımına güzellik yok mu kampanya filan

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Hocam ekleyeceğim inş. Ben de sıcak fırsatlara açmak istiyorum fakat reklam deyip engel veya konumu silerler diye çekiniyorum açıkçası. Kimine birşey demiyorlar aslında ama. ben yöneticilere reklam işini sordum bana uçuk fiyatlarla reklam bilgisi verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 25 Nisan 2017; 7:43:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.