Şimdi Ara

Tanıştığım Amerikalı Kız Biraz Tuhaf Biri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
5
Favori
21.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Boğaziçi uluslararası ticaret okuyorum. Gecen kampuste cay içerken Tek tabanca takılan bi kız gordum. Merhaba diyip ismini sordum 'sorry i do not know turkish dedi. Ben de guldum ve hello,how are you dedim (Türkler olarak her yasta, her sosyokültürel seviyede kullandığımız milli muhabbet açma kalıbımız ) ve biraz konustuk. Hazırlığı zar zor gectim zaten ingilizcem oyle pek mukemmel degil.

Gel zaman git zaman bununla 1 ay kadar ara ara konustuk mesajlastık ve biraz yakınlaşma oldu aramızda. Kız beşiktaş'ta oturuyor bu arada. Bir gün oturduk bir cafede konuşuyoruz yine havadan sudan ama biraz yakın gibiyiz birbirimize. Kız kafasını telefondan kaldırmıyor ben de ona hafif gülümser bir şekilde 'adrienne, who are you messaging with? Dedim arkadaşıyla mesajlastıgını soyledi. Ama acıkcası biraz kıskançlıkla karısık bir merak duygusu sardı icimi ve lavaboya gidiyorum deyip kalktım o sırada bunun telefonuna bir goz gezdirdim ve arkadaşına I am hellhound yazmıştı,anlamadım ve sordum Adrienne what is this? I am hellhound dedi ve I will throw you n the dungeon dedi sonrasını hatırlamıyorum beyler ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam kızı yan yatırın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş ayıp lan
  • okumayın gavur zebani
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 19:24:25 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel... Yedim.

Bak öyle yediremiyorsan böyle yedirirsin gayet güzel bir alternatif. Konuyu upluyorum.
  • Ahahahaha başarılı

• *whom are you
  • zebani okumayın
  • Zebaniyide ithal ediyoruz artık hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 14 Şubat 2020; 14:15:20 >
  • Öncelikle ona bunun degrading behavior olduğunu söyle.

Sonra em onu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Torbacısına teşekkür et

• Tanıştığım Amerikalı Kız Biraz Tuhaf Biri ?

Olmadı
  • Beyler kimse çakmamış da kim bir kıza merhaba ismin ne diye direk atlar ki. Merhaba oturabilir miyim der. Merhaba der ama merhaba ismin ne demez. Yani başarısız

• Yalan yok, hiç şüphelenmemiştim csb olduğundan.
    Gülümsetti

• Güzeldi. Upladım

• starting, please wait...
    donanimhaber hellhound v0.01 patch installing...
    donanimhaber hellhound v0.01 patch installed.

• Tüm elementleri etrafa dizim tam ortasında kızı öpmen lazım. Anca öle kurtulursun. Tulumbadan kutsal su çekmeyi de eksit etme. Hadi rast gele.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.