Şimdi Ara

Tanınmış firmadan,Yağ yakan 'sıfır otomobil' için yenisiyle değişim kararı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir 1. Tüketici Mahkemesi, bir tüketicinin sıfır aldığı otomobilin motor arızası vermesi nedeniyle yenisiyle değiştirilmesine karar verdi.haberi detayıhttps://www.haberler.com/yag-yakan-sifir-otomobil-icin-yenisiyle-degisim-12687943-haberi/Tanınmış firmadan,Yağ yakan 'sıfır otomobil' için yenisiyle değişim kararı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk can -- 5 Aralık 2019; 17:50:8 >

• Marka model nedir acaba?
    Ama sonuçta güzel haber, üretim hatası varsa yenilenmesi gerekir ve öyle de olmuş. Ama firmanın işi buralara getirmemesi gerekirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Marka model nedir acaba?
    Ama sonuçta güzel haber, üretim hatası varsa yenilenmesi gerekir ve öyle de olmuş. Ama firmanın işi buralara getirmemesi gerekirdi.
    resim de gözüküyor markası tanınmış markaTanınmış firmadan,Yağ yakan 'sıfır otomobil' için yenisiyle değişim kararı

• 2017 model c serisi

Motorda fabrika çıkışı arıza varmış sanırım, 30-40 bin liralık parça değişiminden bahsediliyor

• faruk can kullanıcısına yanıt
    Yıldızı resimden çıkardım ama tam emin olamadım.

• Araç reno motorlu merso mu acep

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    dCi motorun itibarına kimse gölge düşüremez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devlet sırrıymış gibi neden aracın marka modelini söylemek yerine fotoğrafını gösteriyorsunuz hocam
  • benimki de aynı arızadan verir inşallah
  • 1.6dci R9M motordur kesin, renonun artık sorunlarından dolayı vazgeçtiği motor

• quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Devlet sırrıymış gibi neden aracın marka modelini söylemek yerine fotoğrafını gösteriyorsunuz hocam
    fotoğrafı da kesmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.