Şimdi Ara

TANIMLANAMAYAN PLAY STATION 3 KULLANICILARI DERNEĞİ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
3
Favori
19.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: Rdegerli

quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Orijinalden alıntı: Rdegerli

Ok tekrar listede

Ayrıca be deniz , ben sana sebebini yazarken sen ne die ben konuştum sorun yok demiyorsun bana peki Tamam olay netliğe kavuşmuş olup herhangi bir sorun yoktur

hevesını hemen kırmayayım dedım abı sımdı okadar ınce dusunmussun bır anda boyle dusuncelerını yıkmak ıstemedım :D

Neyse bu akşamda subaru yarışı yapalım.STI larım hazır garajımda

Önerilenden alıyoruz eşit beygir

Tmm önerilenlerdende yaparız.Ama garajınızı zenginleştirin derim.Zira STI larıma rakip arıyorum

Şuan misafir olduğundan halen ps3 başına geçemedim.Birazdan geçebileceğimi düşünüyorum

• sotc 1 dev devırıcem sonra bf3 de 50 kunye alıcam sonra nascarda anahtarlarınıza el koyup yatacagım bunu bole bılın :D
  • Gurur 2 dk düzgün kullansan coşacaktım helikopterde ama yerinde durmuyorsunki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın herkese.
  • Günaydın özgür :)

• quote:

Günaydın özgür :)

Deniz GT de çevrimiçi sezon etkinliklerde ilk kutu da bulunan 3 yarış da 3. sırada olan yarış çok iyi para veriyor. 4.5. olsan bile 300 400 bin veriyor. Yarım saatte dün 3 milyon para kaldırdım oradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 19 Ocak 2012; 9:55:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

quote:

Deniz GT de çevrimiçi sezon etkinliklerde ilk kutu da bulunan 3 yarış da 3. sırada olan yarış çok iyi para veriyor. 4.5. olsan bile 300 400 bin veriyor. Yarım saatte dün 3 milyon para kaldırdım oradan.

Saol özgür öğleden sonra bakarim bı :)

• Gunaydin agalar. Dun gece net yoktu yaaa. Yarisa gelecektim saat onikiden sonra. Deli oldum. Bmw mclaren benim hosuma gitmedi hacilar. Formula ile yarisacam ben bugun :)

• quote:

quote:

quote:

Saol özgür öğleden sonra bakarim bı :)

650PP olan iyi para veriyor. Hemen birinci olma yanlız. Sırasıyla ilk önce 7. ol sonra 6 5 4 diye git. Yarım saatte para ya para demezsin. Birde drift olayına gir derim. Bronz kupayı alsan bile 500 bin veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Justerini&Brooks

Gunaydin agalar. Dun gece net yoktu yaaa. Yarisa gelecektim saat onikiden sonra. Deli oldum. Bmw mclaren benim hosuma gitmedi hacilar. Formula ile yarisacam ben bugun :)

Abi bu akşam ekibi toplamak lazım. İyice dağıldık
  • Bu aksam aramızda bı bf çevirelim sonrada gt ye gecelim
  • quote:

quote:

Gunaydin agalar. Dun gece net yoktu yaaa. Yarisa gelecektim saat onikiden sonra. Deli oldum. Bmw mclaren benim hosuma gitmedi hacilar. Formula ile yarisacam ben bugun :)

Aynen aga. Toplanalim bu aksam ama kac gibi ..?? Bana misafir gelme durumu var gec dahil olursam kusura bakmayin simdiden :)

• quote:

quote:

quote:

Aynen aga. Toplanalim bu aksam ama kac gibi ..?? Bana misafir gelme durumu var gec dahil olursam kusura bakmayin simdiden :)

İlk önce 1 2 saat BF yaparız. Saat 11 11 30 gibi GT ye geçiş yaparız abi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlk önce 1 2 saat BF yaparız. Saat 11 11 30 gibi GT ye geçiş yaparız abi.

Ok aga ..! :))

• emre abı su logoyu yap paylas artık beklıyoruz hadı yap artık su ımzayı cok bosladın burayı
  • quote:

Gurur 2 dk düzgün kullansan coşacaktım helikopterde ama yerinde durmuyorsunki

Günaydın

Yuh gördüğümüzü indirdik daha ne istiyorsun :)

1.oldun sayemde :)

• dün aksam 12 de eve geldim bi el gt5 atayım dedim sezonluktaki o bspec yarıslarını nasıl gecicez yav önerilerinizi bekliyorum . mağdurum
  • quote:

emre abı su logoyu yap paylas artık beklıyoruz hadı yap artık su ımzayı cok bosladın burayı

Emre abi logoyu nike ve adidas a göndermiş ok bekliyormuş.
  • Aklima ne geldi biliyor musunuz..??

• quote:

Aklima ne geldi biliyor musunuz..??

Çatlatma Modu : ON
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.