Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
11
Favori
3.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mutlu sonla mı bitiyor hikaye
  • Olum sizin gibiler yüzünden bu kızların biyerleri tavan yapıyo zaten ne öyle hiç tanımadığın kıza senden hoşlanıyorum demeler iltifat etmeler. Sonra kız seni reddediyo ayrı bi havaya giriyo ondan sonra ne kadar güzelim be çocuk beni görür görmez hoşlanmış diyo ayrı bi havaya giriyo sonra gelde bu kızı normal yollarla ayarla
  • Olum dikkatli olacan o arkadaşların verdiği o gaz yokmu 'ôlum tabi sana bakacak başka kime bakacak' işte bu bitiriyor herşeyi ama sonuç hüsran
  • Buradaki silik insanların ilacı taktik değil özgüven. Adamın kendine güveni yoksa imkanları önüne sersen yine bi halt yiyemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göbek deliği pamukçuğu -- 30 Ağustos 2014; 2:47:06 >
  • Maksat reddedilmek yada kabul edilmek değil.Kızları yoldan çevirip numara istemek yada çalışan birinin işi başında konuşmak bana pek hoş gelmiyor,yaratıcı gelmiyor.
  • Reddedilmişssin neyini anlatıyosun bide hey allahım ya
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa-Zoro

Bazı arkadaşlar küçümsemiş, yaptığım çok büyük bişey değil burdan okuyunca. Yaptığın şeyin ne kadar büyük bişey olduğunu anca yaşayarak öğrenirsin.

Forumda benden daha iyileride vardır, benden beterleride vardır. Fakat bunu yapamayanlar bile var. Amacım konuşunca bişey kaybedilmeyeceği, kimse size sapık diye bağırmıcak, yada gidip şikayette bulunmıcak. Belki güzel, belkide kötü bi şekilde hayır diyecek en fazla.

Kaybedecek bişey yok fakat kazanacak çok şey var.

Yarın devam edeceğim kaldığım yerden

Ya kızın sevgilisi varsa ve kalkıp karşına dikildiyse? O zaman kayıp ne? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: noktape

Bir tane de ben anlatayım.

Eski bir arkadaşımla muhabbet edebileceğim bir ortam ayarladım. Tabi o gayet arkadaşça yaklaşmasına karşın ben samimi olmak istedim. Bir süre eskilerden yenilerden bahsettik ve konuyu oraya getirdim. Dialog aynen aşağıdaki gibi gerçekleşti :

Ben : Bu kadar güzel olmak zorunda mısın ? Bu masadan kalktıktan sonra etrafımdaki diğer kızlar bana güzel gelmeyecek bak beklentiyi yükseltiyorsun.
    O : Öyle deme ya etrafta çok güzel hatunlar var.
    Ben : Herkesi kendin gibi düşünme. O halde ben neden göremiyorum bu hatunları?
    O : Belki bakmayı bilmiyorsundur :)
    Ben : Evet bakmayı bilmiyorum o yüzden ilk seni 'gördüm'
    O : (Gayet samimi bir gülümseme ile cevabının "hayır" olduğunu belli etti)

O saatten sonra bir süre konuşmadık masada öylece bakıştık. Sanki zaman daha yavaş geçiyordu diğer günlere göre. Evet reddedilmiştim. Ama elimde tekrar bir hakkım daha olsaydı o hakkı da böyle kullanırdım o yüzden "keşke" yapsaydım demekten ise "iyi ki" yapmışım diyorum..

E ölümüne yavşamışsın sen be dostum.

• burası malum bir ülke kabul edeceklerini mi sandın

• hocam ozguven tavan yapmıs senın 2 hafta sonra kıbrısa gıdıyorum bende universiteye bendeki rahatlıgı dusunsene gelene gecene ve o kadar rahatım ki keske onceden de boyle ozguvenli ve rahat olabılseydım kacırdıgım fırsatlar falan ınsan cıdden pısmanlık duyuyor ama olsun cekingen arkadaslar zaten acıldıgı zamanki hissi tattımı bir daha donusu yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryko TR

hocam ozguven tavan yapmıs senın 2 hafta sonra kıbrısa gıdıyorum bende universiteye bendeki rahatlıgı dusunsene gelene gecene ve o kadar rahatım ki keske onceden de boyle ozguvenli ve rahat olabılseydım kacırdıgım fırsatlar falan ınsan cıdden pısmanlık duyuyor ama olsun cekingen arkadaslar zaten acıldıgı zamanki hissi tattımı bir daha donusu yok :D

Kesinlikle katılıyorum. Ama benim hala daha az da olsa çekincelerim var.
  • Gel ve öğren yazmışsın yaptığın enayilikleri anlatıyorsun.
  • Serin hikaye birader
  • VerryBitch kullanıcısına yanıt
    Hâlâ bursa mısın sen?

• Bir tanede ben anlatayim.Gecen gun site'ye girerken bir kiza iyi aksamlar dedim.Kiz da bana iyi aksamlar dedi.Beyler çıkıyormuyuz biz şimdi bu kızla.

• helal kardeş takma bunları
  • Sonunda keşke Zebani ciksaydi be birader. reddedilmişsin işte...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.