Şimdi Ara

TANIMADIĞIM İNSANLARDAN KORKUYORUM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle merhaba beyler ben 1.90 boyunda 75 kilo birisiyim.17 yasindayim taekwando ile ugrastim 2 sene cok dayakda yedim dislerimi kiricak sekildede darbeler aldim. Kavga hayatimda sokaktsa hic etmedim hep spor salonundaydim aslinda ettim ama tanidigim insan olunca korkmuyorum. Ama disarida tanimadigim biri diklense ben kitleniyorum abi hani bazi olaylar beni etkilemis olabilir. 1 cocugu teke tekde dovup 20 kisi tarafindanda kovalandim

yani sinif arkadaslarim vs bana kafa tutamaz okuldada bi olay olursa varim arka vs guvenen biri degilim guvenecek arkam yok

Bu gun 5 kisi kizlarin yaninda torpil patlatti 18-19 arasi. 3 kisiyiz sempatik bir tipimdir 12 kiz falan 3 erkekde biziz 1 ini saymiyorum. 2 kisiydik ben yureksiz cocuk gidipde yanlarina laf edemedim deplasmandaydim tanimadigim yerdeydim. Ve sevdigim kizda ordaydi sevdigimi soylemistim fakat cevap alamamistim gayet iyi arkadasiz neyse gitmedim diye uyku girmiuyo gozume kendime hakaret edip duruyorum

taekwandom var bide boks kursunsa yazilicam insallah ya cocuklarda bilirsinizya tesbih bicak gezen adi hreriflerden onlarda kizlar dyo gitmediginiz iyi oldu falan ama yani yediremiyorum abi kilibik andavalin tekiyim yurek yok yurek ben onu anladim boksada teknik amacindan cok dayak yemeye alismak icin gitmek istiyorum

Taekwandodada yedim fakat maclarimiz korumalikli oldugu icin darbeler fazla islemiyordu kafaya tekme gelmedikce

Kisacasi beyler tanimadigim insanlarla kavga edemiyorum

• 1'ini niye saymiyorsun, kendinide ekle sen oraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.