Şimdi Ara

Tane ile MUZ satışı başladı MİGROS -- yegenim onlar dane ile alıyor zuhahaha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
9.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Alakası yok İthal Muz'un kilosu 3-4 lira olsa sence kimse 1kg'ı kaç tane ediyor ya diye düşünür mü?

Tamamen fiyatlarla alakalı, sanal market çok uzun senelerdir var ve bu uygulama yeni geliyorsa demek ki alım gücüyle ilgili bir problem var demektir.

En basiti, Domates Pembe en son tek tek satılıyordu. Sence kim 1 tane domates alır? Geç o işleri.

Edit: Migros, fiyatı artan ürünleri tek tek sattığı için hükümetin dikkatini çekti. Onlarda sanki tüm sebze/meyve ürünlerinde yapıyoruz zaten demek için hepsine getirmiş. Senin gibi düşünenlerde, insanlar ihtiyacı kadar alsın diye yapılmış diyor işte.
  • 2000 lerin başında amerikan filmlerinde market sahnelerinde manav reyonunda dilim ile karpuz satılırdı, böyle streçlenmiş falan, aradan geçen 20 küsür yılda bu manzarayı geçen gün manavda gördüm öyle migros falan değil yani. Dilim fiyatı 8 tldi şükürler olsun.

• Bu Migros'da iyice Fetöcü çıktı emme :) Domates kumpasından sonra şimdi de muz. Migros derhal kapatılmalıdır (!)...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soğan adet ile satılmaya başlamış yegenim bak

ekran görüntüsü

edit: sadece kuru soğanla kalsa iyidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalkanGöçmeniBirBey -- 26 Nisan 2021; 22:47:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

soğan adet ile satılmaya başlamış yegenim bak

ekran görüntüsü

edit: sadece kuru soğanla kalsa iyidi

Diğer sebzeler yine bir nebze falan tamam da, soğan fena koymuş. O webmaster kimse anında ifadesini alırlar eğer kasıtlı değilse.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Online olması ile alakalı herkes 1 soğanın kaç gram olduğunu bilmiyor ihtiyacı olan 4 soğan ama kaç kilo alman lazım nereden bileceksin bundan dolayı tane ile satılıyor

Bu sadece meyve sebzeye özgü değil et tavuk vs. de taneyle satılıyor yani algı yapan arkadaş boşa yapmış

• 1 tane alip 4e böler petibörün arasına kor yerik gene de amerihaya boyun eğmeyik bu ümmed boyun eymez yeğen oyun böyük çoh böyük muz lobisi milledimizi kendige minned eddirmeğe çalışıyeah

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Alakası yok İthal Muz'un kilosu 3-4 lira olsa sence kimse 1kg'ı kaç tane ediyor ya diye düşünür mü?

Tamamen fiyatlarla alakalı, sanal market çok uzun senelerdir var ve bu uygulama yeni geliyorsa demek ki alım gücüyle ilgili bir problem var demektir.

En basiti, Domates Pembe en son tek tek satılıyordu. Sence kim 1 tane domates alır? Geç o işleri.

Edit: Migros, fiyatı artan ürünleri tek tek sattığı için hükümetin dikkatini çekti. Onlarda sanki tüm sebze/meyve ürünlerinde yapıyoruz zaten demek için hepsine getirmiş. Senin gibi düşünenlerde, insanlar ihtiyacı kadar alsın diye yapılmış diyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 26 Nisan 2021; 23:22:47 >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Ben yıllardır alışverişimi migros sanalmarketten yapıyorum bu yeni gelmiş bir şey değil bilmiyorsanız sallamayın

Kilosu 4 tlyi geçin 1,75 tl olan soğanda adetle alma seçeneği neden var o zaman eğer sadece pahalı şeylerde oluyorsa

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Bende yıllardır kullanıyorum bazı meyvelerde olsada bazılarına yeni gelmiş durumda hadi sanal markette kolaylık olsun diye koydular diyelim, markette satılan tekli domateslere ne diyeceksiniz?

İkinci sorunuzun cevabını edit yaparak verdim yukarıda.
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Siz ne anlatıyorsunuz onu anlamadım benim dediğim saçmalamanın amacı yok gidip yıllardır olan online market üzerindeki adetle sipariş verilme olayını koyup bakın ekonomi çok kötü tane ile satılıyor demek saçma

Ülkede ekonominin kötü olduğunu gösterecek binlerce şey varken saçmalamanın gereği yok buraya 2 sene önceki fiyatı ile şimdiki fiyatını koysanız yeter zaten böyle ucuz genel olarak yalan algılara gerek yok bunu anlatıyorum

• Adamlar 2 seneye AYA gidiyor arkadas AYAAA muzu ne yapicaniz ?

sizede yaranilmiyor yeaaa

• Tüm dünyada en ucuz meyvelerden birini tane ile almak. Yaparsa AKP yapar.

Kilosu 18-20TL olan ürünün tanesi 2-3TL'ye geliyor.

Alamanyada taneyle alıyolar o yüzden kıskanıyolar.

• Algi bunlar yigen, aldanma! Oyun boyuk!

• Bir şeyi adetle almak size niye bu kadar anormal geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 27 Nisan 2021; 0:35:14 >
  • Daha neler göreceğiz... Bunlar güzel günler.

• samtual kullanıcısına yanıt

biz Almanya mıyız ?Tane ile MUZ satışı başladı MİGROS -- yegenim onlar dane ile alıyor zuhahaha 

• Varlık muzları :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laik Migros ülkemizi Amerikağ gibi kötüğ göstermeye çalışıyoğ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 27 Nisan 2021; 0:55:7 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.