Şimdi Ara

Tamirci olalım! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
2.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mdasdemir

Teşekkür ederim.Cihazı yakın zamanda alicam insallah bayram sonu gibi.bunu tabletle birlikte aracımda sürekli anlık bilgi alarak kullanabilirmiyim.
    Olur tabi ama tablette usb girişi varsa olur ayrı bir kablo geliyor cunki diagnosis e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    Hangisi o.küçük mavi olanlardanmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

3 usta gezdim 3 üde para etmez öyle söyleyim isim vermeyeyim
    Manisada özkar otomative git çıraklık okulu arka köşesi mehmet ustaya para verip sorunun çözülmezse bana yaz zararını karşılarım. İzmir ve eskişehirde de usta var aynı şekilde.

• TSY kullanıcısına yanıt
    O kadar güveniyosun yani :)

• quote:

Hangisi o.küçük mavi olanlardanmı

Ben de Manisalıyım. Elm327 tavsiye ederim. 20Tl ye alıp kullanabilirsin, ben öyle yapıyorum. torque pro programı ile kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre-45 E kullanıcısına yanıt
    Hangi araçta kullanıyosun

• quote:

Hangi araçta kullanıyosun

Obd soketi olan her araçta

Soket var ama 2000 2001 uzeri destekli geneli.benimki 99 model xr.beyin bosch marka olması lazım.benim ki magneti

• quote:

Soket var ama 2000 2001 uzeri destekli geneli.benimki 99 model xr.beyin bosch marka olması lazım.benim ki magneti

Soket obd mi obd 2 mi? Fotoğrafını atar mısın?

16 pim di galiba yanlış hatırlamıyosam.muradiye de simdi araba.bakmak lazım.hangisi lazım bunun icin

• quote:

16 pim di galiba yanlış hatırlamıyosam.muradiye de simdi araba.bakmak lazım.hangisi lazım bunun icin

Önce şöyle bir çevirici alacaksın. Tamirci olalım!

Daha sonra da Elm327 işini görür diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-45 -- 21 Ağustos 2018; 19:43:05 >

• tamircilerin çogu arabadan anlamıyo

araba turbodan yag atıyordu gölbaşı servise gittim adam turbo bozuk dedi çıkardı aldım turboyu yardıra yardıra şaşmaza götürdüm allahtan araba var

şu sözde turbocu ümite gittim yoktu oda beni başka turbocuya yönlendirdi sözde turbocu 600 tlye yaparım dedi gözüm tutmadı

sonra ivedikde başka turbocuya gittim turboyu bi saga çevirdi bi sola adam error verdi abi bunu başka yere göster dedi adam tespit koyamadı

şaşmazda başka bi servis var oraya gidip bilgi alıyım dedim turboyu kontrol etti bu turbo saglam dedi..pallere baktı sallantı yok. ozaman niye yag atıyor dedim segman yada piston kırık dedi ne alaka dedim bu parçalar görevini yapamadıgında karterde basınc yapıyormuş basınç oluncada turbodan yag atıyormuş bende orda bi kaç şey tecrübe etmiş oldum

beni yıldız sanayisinde bir turbocuya gönderdi kontrol ettir dedi gittim ortam güzel makinaları var taktılar turboya yagda verdiler döndürdüler turbo saglam çıktı 50 tl verdim

işte o gölbaşındaki tamirci varya bi halttan anlamıyo bi 200 tlmi aldı

o turboyu 600 tlye yaparım diyen dolandırıcıda aklınca bizi yolacaktı saglam turboya fiyat veriyor bu adamaın yerride şaşmazın yanındaki sanayide başkent sanayi diye geciyor UZAK DURUN

Tamirci olalım! Tamirci olalım!

• deniz006 kullanıcısına yanıt
    Allah yedirmesin.burda da adam makinayla (güya) değiştirmediği kalmadı 350 tl işcilik istedi.arabayı bozdu.Bilinçli yapıyolar.anlaşıyorlar 3 5 ustayla parçacıyla yolu buluyolar.olan bize oluyo.kafamızı çalıştırmamız lazım.işi bilende var ama çakallıkları daha ağır basıyo

• yokki şöyle amerikan filmlerindeki gibi evin yanında garaj,içinde bütün ekipmanlar. evde araçta ne yapılması gerekiyorsa kendin uğraşacan falan filan.

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/vTRq4nubqZ4

Çok değil şöyle bi atölyemiz olsa yeter ya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.