Şimdi Ara

Tamir Edebilecek Biri Usta bulunurmu /Tavsiye/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Takaslık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Tamir Edebilecek Biri Usta bulunurmu /Tavsiye/

Islemcinin onbord ekran karti arizalandi. Bende islemciyi başka bir işlemciyle denemek icin cikarmak istedim cikmadi. Fazlaca zorlayincabu hale geldi. Tamir edebilecek usta tavsiyeniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Casper CSD 940 modeli

I5 4210h

rPGA 946 sanirim belkide 947

Gerekirse arizali olan soketi saglam anakart alabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• O işlemci değiştirilemez bir işlemciydi, sadece BGA makinesiyle sökülüp uygun işlemciyle değiştirilmeliydi. Onun yerine hangi işlemciyi takıp deneyecektiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sreylare

O işlemci değiştirilemez bir işlemciydi, sadece BGA makinesiyle sökülüp uygun işlemciyle değiştirilmeliydi. Onun yerine hangi işlemciyi takıp deneyecektiniz?

U serisi islemci degil hocam. Ayni model i5 4210 ile deneyecektim. H ve M serisi bu modellerde değişiyor U serisi değişmiyor. Sokettende anlaşılacağı kilit acma kapama yeride mevcut.

Edit

Sifir veya ikinci el anakartinida almak istedigimde islemcisiz satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ignatius -- 1 Ağustos 2021; 17:11:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet M serisi değişiyor bizzat i3-4000M işlemciyi i5-4300M yaptım ancak H ve HQ serisi soldered (değişmez) diye biliyordum yabancı sitelerdeki upgrade sorularına cevaben.

• Tamir Edebilecek Biri Usta bulunurmu /Tavsiye/facebook
    Facebook'a Giriş Yap
    https://www.facebook.com/assasins06

bi bakın derim hocam fiyatlar uygun,referansıda çok,bende daha önce 3 tane anakart yolladım hepsini yaptı geri gönderdi 3 günde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swirdless -- 5 Ağustos 2021; 9:58:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swirdless

facebook
    Facebook'a Giriş Yap
    https://www.facebook.com/assasins06

bi bakın derim hocam fiyatlar uygun,referansıda çok,bende daha önce 3 tane anakart yolladım hepsini yaptı geri gönderdi 3 günde

Teşekkürler. Hemen arayip bilgi edineceğim

• Adana'da tamir eden iki kişi var. Halit Sabri Ay ve Onur Gürbüz. Onur abi de chipset makinası da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi direkt3d -- 12 Ağustos 2021; 8:6:36 >
  • Hocam sana şuan yapamıyoruz derse yoğunluktan diyebilir bana yolla ben yaptırtırım

• quote:

Orijinalden alıntı: direkt3d

Hocam sana şuan yapamıyoruz derse yoğunluktan diyebilir bana yolla ben yaptırtırım

En kısa sürede göndereceğim hocam. Özelden adresi atarsanız sevinirim. Ve mümkünse ilanilandaki daki fotoğrafı gösterebilirmisiniz kendisine...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.