Şimdi Ara

Tamamlandı...Thermaltake WinGo V7000A HardMod. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca oto ön panjur ızgarasını öğrendiğimde iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighWoltage!

Takipteyim
    Ayrıca oto ön panjur ızgarasını öğrendiğimde iyi oldu.

Hocam normalde belki daha ucuz bir şey bulunabilir ama ben buna denk geldim diye onu aldım ama benim asıl istediğim ürün buydu
    http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=ACR-RG35265
    ama oto tuning parçacasınında onu görünce dayanamadım hoşumada gitti ve hemen aldım(20Cm,e 50Cm 10 TL)
    bilmiyorum kar,mı ettim yoksa zararmı ama neticede hoşuma gitti ve aldım,hayırlı olsun bana

• Hocam gerçektn çok iyi bir Mod. Güle güle kullan.
  • ne kadar para saydın o malzemeye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTimesOfTR38

ne kadar para saydın o malzemeye?

Valla hocam tam olarak hesap yapmadım hemen yapayım senin için :)
    ızgaraya 10 TL verdim
    fanlara adet olarak 12,80 Tl gibi küsüratlı bir rakam ödedim
    kasa kaplamam için kardeşim sağolsun,kendisi grafiker olunca para ödemedim ama yaptırmaya kalksam çok kalın bir fiyat çıkacağını biliyorum.
    Toplam tutar
    ızgara 10 TL
    fanlar 38,4 TL
    =
    48,4 Tl tutuyor
    daha ucuz şöyle olabilirdi fan almazdık 6 TL,ye boya alıp sadece elimizdeki fanların göbeklerini boyardık ki resimlerde görmüşsündür pekte matah bir şey olmuyor
    48,4 TL çıkmış cebimden şimdiye kadar.neden sordun hocam dahamı pahalı gibi göründü yaptığım işlemler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighWoltage!

Hocam gerçektn çok iyi bir Mod. Güle güle kullan.

teşekkür ederim hocam sağolasın, çok şahane bir çalışma olmasada elimden geldiğince bir şeyler yaptım işte :)
  • ben ızgarayı merak etmiştim ölçüleri kaç kaç onun?
    ucuza getirmişin yav ben bi fan sipariş ettim 1 hafta oluyor yarın hala gelmedi (vatandan aldım). 30 lira diyordu kdv dahil. 32.60 oldu.
    Yatırmaya gittim hoop 37 lira oldu.kargo para almasa bare. Yan kapak biraz sıradan geldi bana.
  • quote:

ben ızgarayı merak etmiştim ölçüleri kaç kaç onun?
    ucuza getirmişin yav ben bi fan sipariş ettim 1 hafta oluyor yarın hala gelmedi (vatandan aldım). 30 lira diyordu kdv dahil. 32.60 oldu.
    Yatırmaya gittim hoop 37 lira oldu.kargo para almasa bare. Yan kapak biraz sıradan geldi bana.

Hocam normalde benim aldığım parça ızgaranın ölçüleri 20Cm,e 50Cm ama ben kasanın üstünü 12Cm,e 36Cm RadGrill,e uygun kestiğim için ona uygun kesip taktım oraya.
    Hocam o nasıl bir fanmış yaw öle 30 liradan 37 liraya fırlamış bi link verirmisin bir bakayım ? çok pahalı geldi bana o fiyat ?

Yan kapak kasanın orjinalinde böyle Plexiglass olarak geliyor ona bir şey yapmadım,çokta gerekli görmedim ama fikrini almak isterim nasıl bir şey yapılabilir diye ?

• Güzel ve başarılı bir çalışma olmuş ellerine sağlık Güle güle kullan
  • quote:

atm 3 lira aldı o yüzden olabilir :D
    http://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-xlf-f1706-xlf-serisi-170mm-beyaz-led-fan/productdetails.aspx?I_ID=45724

Büyük bir fan ama senin kasa mod,un daha tamamlanmadı galiba,resimlere baktım ama daha tam olarak bitmiş gibi gelmedi bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bu[R]aK

Güzel ve başarılı bir çalışma olmuş ellerine sağlık Güle güle kullan

Teşekkür ederim,elimden geldiğince yapmaya çalıştım
  • Olmuş olmuş
  • eline sağlık kardeşim güzel olmuş devamını bekliyoruz çalışmalarının..
  • güzel kasa tebrik ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: // Ahmet_17 //

eline sağlık kardeşim güzel olmuş devamını bekliyoruz çalışmalarının..

Teşekkür ederim güzel dileğin için ama bundan sonraki hedefim allah kısmet ederse ve artı olarak türkiyede bulabilirsem ya bu kasayı modlamak olacak

Thermaltake Armor+ VH600LBWS
     Tamamlandı...Thermaltake WinGo V7000A HardMod. Tamamlandı...Thermaltake WinGo V7000A HardMod.
    http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?C=1277&ID=1480#Tab0

Yada bu kasayı modlamak istiyorum.

Thermaltake Spedo Advance Package
     Tamamlandı...Thermaltake WinGo V7000A HardMod. Tamamlandı...Thermaltake WinGo V7000A HardMod.
    http://tr.thermaltake.eu/product_info.aspx?PARENT_CID=C_00001190&id=C_00001251&name=Spedo+Advance+Package&ovid=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz976 -- 6 Mayıs 2011; 0:42:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

güzel kasa tebrik ederim hocam

Teşekkür ederim hocam sağolasın
  • Güzel Olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sft67

Güzel Olmuş

Teşekkür ederim,inanın böyle güzel yorumlar gördükçe daha çok heves ediyorum yeni kasa moduna
  • güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.