Şimdi Ara

[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
32
Favori
76.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • *HD Textures grafikleri iyileştiren bir mod:http://www.nexusmods.com/darksouls/mods/446/?

bu indirdigimiz Modu nereye atiyoruz ?
  • Arkadaşlar Birde Nasil Saveliyoruz ? + Öldügümde ta En baştaki Adamin Oldugu Kamp gibi Alana Atiyor... Öldügüm yerde Devam Edebilirmiyim yada save nasil yapicam :S
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Instructions kısmında anlatıyor olması lazım, DSFix klasörü içinde tex_override klasörü içine atılıyor yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Arkadaşlar Birde Nasil Saveliyoruz ? + Öldügümde ta En baştaki Adamin Oldugu Kamp gibi Alana Atiyor... Öldügüm yerde Devam Edebilirmiyim yada save nasil yapicam :S

Bonfire noktalarını bulman lazım ancak oralarda oyun kaydedilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün Google'dan gelen bir maille Dijital Binyıl Telif Hakkı'nın (DMCA) şartları uyarınca bir veya birkaç şikayet sonucunda telif haklarını ihlal ettiği iddia edilen çeviri dosyalarına erişimin devre dışı bırakıldığını öğrendim.

Kim, neden şikayet eder anlamadım ancak linki güncelledim ve dosyaları Yandex'e taşıdım. Fakat foruma kayıtlı kullanıcı olarak girdiğimde yeni linke ulaşabilirken anonim olarak konuyu açtığımda eski linke yönlendiriyor. Sorun yaşanmaması için linki buraya da ekliyorum.https://yadi.sk/d/hyr93v1W3PcbNG

[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI

• Benzer durumu bende yaşamıştım, elimde dragon age origins in yaması vardı forumdaki konusunda upload edilmesi falan isteniyordu silinmiş linki; attım bir süre sonra şikayet var diye yandexden kaldırıldı yama. Çok saçma geliyor bana; yama şikayet etmek nedir ya, dmca ile kaldırtmak falan. Kim yaptıysa ttnete ettiğim küfürleri aynen ona da ediyorum. O koca koca direkler...
  • Oyunun ana konusunda yazdıklarımı buraya da yazayım. Fandom'da yayınlanmış bir ilk inceleme yazısına göre Dark Souls: Remastered oyunu baştan aşağı değiştirmeyecekmiş. Oyun orijinaline sadık kalınarak grafiksel açıdan gelişmiş bir şekilde yenilenmiş. Lost Izalith gibi aceleyle hazırlanmış bölgelerde değişikliğe gidilmemiş, düşmanların yerleri aynı kalmış. En göze çarpan değişiklik üst düzey grafikler ve efektlerken sabit 60 fpsde oynayabilme(Blighttown'da bile fps düşmedi demişler), aynı anda birden fazla soul tüketebilme, zıplama tuşunun L3'e alınması incelemeyi yazanların fark ettikleri değişikler olmuş. Bugün itibariyle inceleme yapanların medya paylaşım yasağı kalkıyor, o yüzden yakında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabiliriz. Merak edenler için yazının tamamı:http://imgur.kageurufu.net/a/AXqgn

Edit: Oynanış videosu yayınlanmışhttps://www.youtube.com/watch?v=MRR_SiRFDOY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napoleonfd -- 3 Nisan 2018; 18:5:40 >

• Remastered çıktığı zaman tr yamayı remasterede uyarlayacak mısınız acaba ?
  • Evet, oyun açılabilirse arkadaşlarla hatalı kısımları düzeltip çeviriyi aktarmayı düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napoleonfd

Evet, oyun açılabilirse arkadaşlarla hatalı kısımları düzeltip çeviriyi aktarmayı düşünüyoruz.

Sevindim,sağolun
  • Napoleonfd kullanıcısına yanıt
    İlginç bir olay olmuş hocam. Sayenizde bende oyunu Türkçe yama ile oynuyorum, şu çifte telli silahını okudukça gülüyorum :) Gerçekten elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş..
  • Mayako M kullanıcısına yanıt
    Beğendiğinize sevindim hocam ama silahın adı Çifte telli değil Çiftelli
  • Korsanda çalışmıyor galiba? Yaptımolmadı. Yapabilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi.
  • türkçe oynamak için oyunu yükledim ama crack yaptım 0xc00007b hatası veriyor.
  • hocam oyunu kurduğum yere verdiğin dosyaları attım olmadı oyunu açtığımda ana menüde dark souls yazısının yanında dxfix türkçe mod yazıyor o kadar. data klasörü felanda yok oyunun olduğu yerde data.exe dosyası var sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 16 Mayıs 2018; 19:6:24 >
  • Cihan4292 kullanıcısına yanıt
    DATA klasörü oyunun steam versiyonuyla geliyor. Yamayı kullanmak için o versiyonu indirmeniz lazım.
  • Dark Souls Remaster çıktı. Türkçe yama uyumlu olurmu ? Yama için teşekkürler.
  • Geppettous kullanıcısına yanıt
    Ben almadığım için remastered'ın dosyaları nasıl bilemiyorum ama şuanki yama çok büyük ihtimalle remastereda uymuyordur.
  • Napoleonfd kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Korsan sürümde ve orjinal sürümde de(bende bulunmuyor ana konudan bir arkadaş denedi) yama uyumsuz şimdilik.

Orjinal sürüm

Korsan sürüm

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.