Şimdi Ara

Tamamen aynı durumdayım yardım edin !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/nasil-bu-hale-geldim--130173310

Yazın inek gibi çalışıyordum ama hiç yorulmuyordum,hedefimi düşünüyordum sürekli ama şimdi sanki birileri büyü yapmış gibi ne ders çalışabiliyorum ne de hedefim beni gaza getiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazın inek gibi çalıştığın için sıkıldın şuan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayardaki,telefondaki bütün sosyal medya hesaplarını ve oyunları sil. (seni meşgul eden her şeyi)

Sadece interneti bilgi ve YKS/TYT bölümüne girmek için kullan. Bide arada film falan izlersin.

Böyle yaparsan eninde sonunda ders çalışmaya başlayacaksın. Birde üç biri azalt. 2 günde bir falan yap.

Ben sosyal medya hesaplarımı kapattım(DH'de geziyorum o da sosyal medya sayılıyorsa yani), beni meşgul eden bütün gereksiz oyunları sildim ve şuan mutluyum.

Bir de internetten gaza gelmek için başarılı insanların hayatlarını falan oku. Başarılı insanların sözlerini oku. Mesela benim imzamı oku. Şuan ders çalışmazsan ileride nasıl kötü bir hayat süreceğini düşün ama okursan ileride nasıl bir ortamda olacağını neler yapacağını bir düşün.

Bide düzenli bir hayat sür. Sabahlamak falan boş iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08A29EF4C -- 10 Aralık 2017; 20:27:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.