Şimdi Ara

Tam Üyelik (GSM onayı yok!) Yardım. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
2.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

aynı sorun bende de mevcut, rica etsem benim numaramı da sıfırlayabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

@dangeraus; tekrar deneyin lütfen.

Merhaba bana da onay kodu gelmiyor, yardim eder misiniz?
  • Aynı sorunu yaşıyorum her yere yazdım ama bakan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cep telefon numaramı kaç kere yazdım.Ve hatalı diye tekrar,tekrar cep telefon numaramı kaç kere denedim.Ve tam üyelik için onay kodu gelmedi.Ve en sonunda cep telefon numara girme hakkım bitti.Lütfen adminler yardımcı olur mu?Bu forumda gsm onayı bana çok saçma geldi.Gerçi ben powersmachine54 hesabımı sildirmiştim.Ama bu foruma tekrar üye oldum.Çünkü eski, hesabı facebook ile giriş yapıyordum.Ve facebook hesabımı tamamen kapatmaya karar vermiştim.Bu yüzden powersmachine54 nickli hesabımı forumda sildirmiştim.Ve ondan sonra birkaç gün önce tekrar üye oldum.Bu seferde gsm sorunu çıktı.Yani cep telefon numaramı kaç kere girdim.Ve hatta numaramı 09 ile başlayarak girmiştim ama olmadı.Ve gsm cep telefon girme hakkımda doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Wayne18 -- 6 Kasım 2020; 21:1:17 >
  • GSM onay alamıyorum. Destek bölümüne dün yazdım ama halen bir dönüş olmadı.Telefon kullanımda uyarısı veriyor cep telefonu numaramı girdiğimde.

• Merhaba ayni sorun bende de var, destek mesaji da yazdirmiyo sistem.

Üyelik Durumu: Yönetici onayı bekliyor GSM Onayı

Adminler yardimci olabilir mi ?

Tsk,

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.