Şimdi Ara

***Tam F/P ürünü VEITHDIA Güneş gözlüğü***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
3.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler geçen yaz 2 tane almıştım Aliexpress üzerinden.
    Bugüne dek dünya markalarını kullandım ama yeminle bu gözlüğün kalite ve işçilik olarak zerre farkı yok.
    Hatta bazı modelleri mükemmel.
    Geçen yazdan beri bütün sülaleme ve yakın çevreme aldırdım.
    Hepsi göz orgazmı yaşıyor diyebilirim.
    İstanbul'a ort 10 günde geliyor.
    Fiyatlar $10 civarı.
    Türkiye'deki sitelerde 100 tl civarına satılıyor aynı gözlük..
    İnanın sırf marka diye 500 tl vermeye hiç gerek yok.
    Yıllar önce ebay'de dünyaya, gittigidiyor'da tüm Türkiye'ye gözlük pazarlamış biri olarak söylüyorum.
    Kaçırmayın..

https://www.aliexpress.com/store/223089?spm=2114.search0104.3.5.vZrDws

NOT: Ürünü kötüleyenlere, ürünle ilgili kötü tecrübe yaşayanlara bir sözüm var;

Bugün fabrika üretim hatalı sıfır iphone'lar da çıkabiliyor. 200 km yapan audi'ler yolda kalabiliyor..Apple ve audi dandik marka mı oluyor yani?

Sadece 1 örnekleme dayalı anakütle tahmini yapıyorsanız bence siz analiz şeklinizi tekrar gözden geçirin.

Ayrıca linkteki adres direkt resmi Veithdia satış adresidir. Yorumlara ve satış rakamlarına bakın anlarsınız demek istediğimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doory -- 11 Ağustos 2017; 21:16:53 >

• Gözüne güvenen alsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alüminyum çerçeveli bir model aldım beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aMiraL* kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında bu marka XIAOMI gibi çin'de çıkıp dünya markası olma yolunda. Ayda 15k kazanan akrabam bile takıyor Ben turistlerde falan daha çok görüyorum.
  • Uv koruması falan var mı önemli olan o.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 sene önce polarize, uv korumalı bir gözlük almıştım çokta memnun kalmıştım. Yakın zamanda bir sipariş de ben verdim. Uygun fiyatlı güzel alternatif. Plastik çerçeve almıştım daha önce, bu sefer bende alüminyum tercih ettim bakalım.
  • Numaralı yaptırabilir miyiz acaba? Anlayanlar cevap verebilir mi? Birkaç model hoşuma gitti.
  • 3 tane aldım ben kardşelerime filan şimdiye kadar tavsiye ederim.Yakında birtane daha alcam kendim için
  • Geçen yaz aliexpress den aldım bu markayı 2 ay sonra camı düştü ki hiç bir şekilde darbeye falan maruz kalmadı. Bence kalite anlayışınızı gözden geçirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur -- 11 Ağustos 2017; 19:4:27 >
  • police tarzı modeli var mı?
  • Pilot model birtane almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz model var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de kalite anlayışınızı gözden geçirin.

Ben de geçen yaz iki tane aldım, tamam burda satılan 20 liralıklardan biraz iyiler ama ucuz olduklarını da baya belli ediyorlar. 10 dolar verip 50 60 liralik gözlük alıyormuş gibi düşünün 150 200 liralıklarla karşılaştırmaya kalkmayın .

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    https://www.aliexpress.com/item/1-61-Index-Aspheric-Polarized-Sunglasses-Prescription-Lens-CR-39-Myopia-Presbyopia-UV-Protection-Sun-Glasses/32823427727.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.QAISOu

bu tip ürünleri satan mağazalardan bunla beraber uygun çerceve alıp aynı anda alırsanız onlar camlarla çerçeveleri birleştirip yolluyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • linke tıkladığımda 4 dolar kupon verdi, 20 dolar alt limitli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Geçen yaz aliexpress den aldım bu markayı 2 ay sonra camı düştü ki hiç bir şekilde darbeye falan maruz kalmadı. Bence kalite anlayışınızı gözden geçirin

Ahahahah yarıldım

İllimünati

• ben de akdik bu gozlukten bes para etmez. iki ayda kaplamalari dokuldu aynalari silindi.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Doğrudur :) polarize konusunda sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khal-Drogba -- 11 Ağustos 2017; 20:46:48 >
  • KingSeven mağazasından aldım. Çerçeve gayet kaliteli ve sağlam. Yanlışlıkla üzerine oturdum yamulmadı bile.

Laboratuvarda test ettim UV400 filtresi var. Polarize olması da cabası. Hepi topu $10.

• knight_offline kullanıcısına yanıt
    Aliexpress çevirisi gibi konuşmaya başlamışsın fazla alışveriş yapma istersen kardeşim.

• faruk F kullanıcısına yanıt
    Linkini atabilir misiniz hocam?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.