Şimdi Ara

Tam 6 (8 Gün oldu)gündür olmayan internet Türknet!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam olarak 6 gündür hiçbir bahane ve sebep gösterilmeksizin internetim yok ! İnternetim yok yetmiyor telefonumda çalışmıyor !!

Arkadaşlar almadan önce 40 defa düşünün Türknet i 1.5 yıldır kullanıyorum kafalarına göre hattımın hızını düşürüyor yükseltiyorlar ilk dönemlerde uğraşıyordum şikayet açıp düzeltiyordum bi yerden sonra allah belanızı versin dedim onu bıraktım

Zaten ping desen allaha emanet .

Tam 6 (8 Gün oldu)gündür olmayan internet Türknet!

Tam 6 gün oldu ne telefon hattı var ne internet ne doğru düzgün bilgi veren var ne de yardımcı olan.

Hattınız mı kesildi bekle kardeşim düzelirse düzelir şeklinde ama 75 tl yi cart diye çekmeyi biliyor beyfendiler.

Alırken 40 kez düşünün evde istanbulda

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakeBenihime -- 27 Ağustos 2019; 9:18:57 >

• Hocam İstanbulluların sorun yaşamasına alışkın değiliz :) Şaka bir yana geçmiş olsun. Umarım bir an önce çözülür. TTnet'in il veya ilçe müdürlüğüne ulaşmayı denediniz mi?
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam onu da ben yapacaksam türknet niye var ki :\
  • Hocam sorma ya bende superonline dayım 3 gündür net yok.4 yere şikayet ettim (Müşteri Hizmetleri, Btk, Superonline.net, Şikayetvar) maalesef daha gelen giden yok.Mh yi arıyorum tt ye ilettik diyor başka bişey demiyir.Bıktım vallahi.Yan kuruluşlar olunca tt de gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RagosSyn R kullanıcısına yanıt
    tekel olduğu için olabilir mi ?
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Başka neden yok zaten.
    En son mart ayında bitince çanak internetine gecicem

superbox alın derim
  • NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Turknet'in sorun çözmesini beklerseniz çok beklersiniz hocam. Dediğim gibi ttnet il ya da ilçe müdürlüğüne gidip olayı anlatın. Yardımcı oluyorlar. A yok ben muhatap olmama dersiniz. Ona birşey diyemem. İyi beklemeler dilerim sadece.
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    hocam ben çalışan insanım oraya gidemem ki olmadı hattı iptal ederim onla uğraşana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakeBenihime -- 26 Ağustos 2019; 15:54:57 >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam aklıma yattı arayıp alıcam.Teşekkür edrim cidden eski 2 telli bakır kablodan bıkmıştım

• Türknet'ten çok şikayet var. Bulaşmamak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Valla hocam bir an önce kapatın o zaman bence. Çünkü etkisizler ve söz geçiremiyorlar ttnet'e
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu_

Valla hocam bir an önce kapatın o zaman bence. Çünkü etkisizler ve söz geçiremiyorlar ttnet'e
    Ayni fiyata bir tavsiyeniz var mi hocam

• Ben hala aynıu şeyi tekrar ediyorum.TTNet mahsus kıllık yapıyor altyapısı kendnine ait olan Turknet,Netspeed,Millenicom gibi şirketlere.Maksat insanları bezdirip aynı bağlantı hızındaki hattı 2 kat fiyata çakmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Ben hala aynıu şeyi tekrar ediyorum.TTNet mahsus kıllık yapıyor altyapısı kendnine ait olan Turknet,Netspeed,Millenicom gibi şirketlere.Maksat insanları bezdirip aynı bağlantı hızındaki hattı 2 kat fiyata çakmak.
    Bence alakasi yok eger turknet dogru.duzgun bir sekilde durumu.izah etse konu.ile.ilgilendigini sorunlari dogru duzgun anlatsa evet derim ttnet isi ****lige dokuyor ama.oyle.bisi yok

cunku turknet e actigim sikayetlere bile cevap vermiyor otomatik bot cevabi.geliyor kimsenin umrunda bile degil. Ttnet in umrunda bile degildir 3-5 kullanici ister turknet kullansin ister ttnet fark etmez adamlara ttnet hicbir hizmet vermeden yine hat ustunden parasini aliyor zaten

asil olay turknette

netspeed

fixnet
    adsl kötü tabi ki ?
    Müşteri temsilcileri daha acemi olabilir bu başka bir konu.Hepsinin kendi altyapıları olsa eyvallah diyeceğim ama ya Superonline ya da TTnet altyapısı kullanıyor bu firmalar.TTnet kullanırken Superonline kullanırken 1 kere bile kopmayan hat bu operatörlere geç,nce neden devamlı sıkıntı yaşar bana anlatabilirmisin bunu?
    Bir de Turknetin 80 liraya aynı altyapıyı kullanarak verebildiği interneti TTnet neden 170 liraya bana satmaya çalışıyor bunu da anlatırsan minenttar kalırım sizin kadar tabi bilgili değiliz bu işlerde ben mesela 2002 den beri ADSL kullanan biri olarak hiç anlamam bu işlerden.
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    tamam hocam oyledir ugrasamam simdi boyle bos muhabbetlerle

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

netspeed

fixnet
    hocam hemen kiz arkadasima fixnet in 4mb lik paketini onerdim bile o muhtemelen onu alcaktir ucuz internet ariyodu eve tesekkur ederim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.