Şimdi Ara

Tam 5 Yıl Oldu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mehmet Ali Birand: "3 Temmuz olmasaydı Fenerbahçe bize 20 yıl fark atardı."

Rasim Ozan Kütahyalı: "3 Temmuz olmasaydı Galatasaray'ın önü açılmazdı!"

Rasim Ozan Kütahyalı:" Galatasaray'ın kendine gelmesi için bir 3 Temmuz'a daha ihtiyaç var."

https://mobile.twitter.com/HaaydiFener/status/749366628752691200

Kaçtılar... Hesap verecekler. #3Temmuz

https://mobile.twitter.com/HaaydiFener/status/749370045587976192

Tam 5 Yıl Oldu...

İlker Başbuğ; Şike sürecinde Fenerbahçe taraftarı bir tarih yazmıştır! #3Temmuz2011

https://mobile.twitter.com/Feneristcom/status/749374187266052097

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı Aykut Kocaman
    " Tamam hız sınırı geçilmiş, ama radar bir takıma tutulmuş" diyerek zaten şike olduğunu kabul etmemiş miydi?

Ayrıca işin komiği tescilli troll Rasim Ozan ın dedikleri bir camiayı nasıl bağlıyor anlamıyorum.

Ayrıca hesap verecek kim? Galatasaray mı? O mu yaptı operasyonu?

Eğer siyasi bir operasyon ise başka bir siyasi müdahale ile 58. Madde değiştirilip küme düşme cezası kalkmadı mı? Belirli siyasiler biz kurtardık Fb yine demedi mi?

Alıntılarken beyninizi kullanmayacaksanız boşa yorulmayın cevap vermem.

• Rokun her fenere laf atışına haklı oooo felan diyenler bu lafına neden karşı çıkıyo ?

• Yav he he... Hep aynı terane. Şike olmasaydı 20 yıl ilerdeydik, 2006'da, 2010'da şampiyonluk kaptırmasak 10 yıl ilerdeydik. Boş, varsayıma dayalı konuşmalar... O zaman ben de şöyle diyeyim: 2013'te Yıldırım Demirören, Galatasaray'ın içindeki zaaflardan faydalanıp teknik direktörümüzü durduk yere almasaydı, o seneyi şampiyon tamamlasak şu an 30 yıl ilerdeydik. Kim hayır diyebilir? Boş hayaller kurmayın. Kimsenin kimseden ahım şahım bir üstünlüğü olmaz şu ligde. Hangi takım rahatlıkla her sene Avrupa'ya gidip, başarı getirdi bu ülkede şimdiye kadar? GS 4 sene üst üste sampiyon oldu, UEFA filan aldı 3-4 sene sonra maddi krize girdi, şimdi sizin mantığınıza gore Türkiye'nin Bayern'i olmamız gerekirken geldiğimiz durum ortada. Ciddi bir dünya kulübü olacak vizyon yok hiçbir kulüp yönetiminde. Türkiye'de futbol 100 küsur senedir oynanıyor, hep senaryolar üzerinden herkes kendi çıkarına göre bir şeyler uydurdu ama hepsinin kof, içi boş şeyler olduğu anlaşıldı zaman içinde.

• İş yönetime kalsaydı avukatlar falan bu dava hala sürüyor olacaktı. Hangi olayda yönetim duruşu gördünüz? Hangi olayı aydınlatabildiler? Gittikleri her yer ellerinde patladı. Taraftarın gösterdiği duruşun gramını yönetim göstermemiştir.

GS'nin yapmış olduğu paylaşımda taraftar biraz bizden uzaklaşıp başka yerlere küfür etsin mantığındadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bütün dünya zaten fenerin karşısında. Fenerbahçeli olmak tüm dünyaya karşı savaşmaktır zaten.

Şike yapıldığını kabul edemeyecek kadar midesiz olmanın Ensar Vakfı'nda tecavüz olmadı demekten farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhakkik

Aynı Aykut Kocaman
    " Tamam hız sınırı geçilmiş, ama radar bir takıma tutulmuş" diyerek zaten şike olduğunu kabul etmemiş miydi?

Ayrıca işin komiği tescilli troll Rasim Ozan ın dedikleri bir camiayı nasıl bağlıyor anlamıyorum.

Ayrıca hesap verecek kim? Galatasaray mı? O mu yaptı operasyonu?

Eğer siyasi bir operasyon ise başka bir siyasi müdahale ile 58. Madde değiştirilip küme düşme cezası kalkmadı mı? Belirli siyasiler biz kurtardık Fb yine demedi mi?

Alıntılarken beyninizi kullanmayacaksanız boşa yorulmayın cevap vermem.

ya üstünden 5 yıl geçti gitti
    ülkede şike yapmayan takım yok bu kadar basit fenerlilerin kızdığı nokta olayın fenerin üstüne yıkılmış olması
    ne beşiktaş ne galatasaray nede trabzon fenerbahçeden daha temiz değil o yüzden temizmiş taklidi yapmanın bi anlamı yok
    o yıl trabzonunda tapeleri çıktı üstü örtüldü balık dendi bilmemne dendi bu mu şerefli şampiyonluk
    herkes kendi kapısının önünü temizlesin bu saatten sonra
    zaten kimseninde gözünün yiyceğini sanmıyorum artık şikeye bulaşmaya

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Aynen bütün dünya zaten fenerin karşısında. Fenerbahçeli olmak tüm dünyaya karşı savaşmaktır zaten.

Şike yapıldığını kabul edemeyecek kadar midesiz olmanın Ensar Vakfı'nda tecavüz olmadı demekten farkı yok.

Dedi şike yapıp kupasını veren takım taraftarı.

Biz temiziz kendinle karıştırma.

• quote:

Aynen bütün dünya zaten fenerin karşısında. Fenerbahçeli olmak tüm dünyaya karşı savaşmaktır zaten.

Onu siz yapıyorsunuz la

• NeyimVarKi? N kullanıcısına yanıt
    Evet üstünden 5 yıl geçti birilerinin hakkı yendi bu ülkede adalet diye bir şeyin olmadığı tekrar tescil edildi.
    İnsanların samimiyetle inandığı futbol-kulüp vs. büyük zarar gördü.

Şike yapmayan takım yok diye şikeyi suç olmaktan mı çıkaralım? Veya düzen buymuş diye düzmeye devam mı edelim?
    Düzelmez bir şey mi bu ? Yoksa ütopya mı istiyoruz?
    Benim GS li veya başka bir takımlı olmam fikrimi değiştirmiyor. Ben temiz futbol istiyorum.

O yıl madem Ts ye de dava açılsaydı yayılsaydı.

Yanlışın var artık herkes daha rahat şike yapıyor hele şu an her suçu paralel yaptı diye sıvışma ihtimalinin olduğu şu lanet dönem...

O dönem bir milattı.

Eğer adil bir yargılama olup cezalar alınsaydı ülkede bunun güvencesi sağanabilirdi. şikesiz bir futbol....
  • Sözde şikenin arkasında kim varsa ya kaçmış ya da hapisteler, daha hala bıdı bıdı yapanlar var, hadi yürüyün gidin mahallenize!
  • quote:

hahahaahahahaha :D kupayı veren fenerbahçeydi değil mi
  • quote:

• quote:

Evet üstünden 5 yıl geçti birilerinin hakkı yendi bu ülkede adalet diye bir şeyin olmadığı tekrar tescil edildi.

Şike yapmayan takım yok diye şikeyi suç olmaktan mı çıkaralım? Veya düzen buymuş diye düzmeye devam mı edelim?
    Benim GS li veya başka bir takımlı olmam fikrimi değiştirmiyor. Ben temiz futbol istiyorum.

Yanlışın var artık herkes daha rahat şike yapıyor hele şu an her suçu paralel yaptı diye sıvışma ihtimalinin olduğu şu lanet dönem...

O dönem bir milattı.

Eğer adil bir yargılama olup cezalar alınsaydı ülkede bunun güvencesi sağanabilirdi. şikesiz bir futbol....

fenere dava açanlar ts ye açmadı problem burda zaten tarla sürdünüz diye dalga geçiyolar adamlar kasa kasa balık yolluyolar sağa sola bana bunu açıklasana ya o zaman trabzonada dava açılsaydı demekle temiz futbol olmuyor
    herkes yaptıysa herkes ceza alıcak 18 takım şike yapıp sadece tek bir takım cezalandırmaya çalışılırsa kusura bakmayında buna izin vermeyiz
    fenerden şampiyonluk almak istiyorlarsa o şampiyonluk trabzona gidemez bu bir
    galatasaray ve beşiktaşında şaibeli şampiyonlukları ellerinden alınıcak bu iki
    siz temiz futbol istiyorsunuz ama sadece fener ceza çeksin istiyorsunuz trabzonuda çekicek galatasarayıda beşiktaşıda siz varsanız bende varım hepimiz çekelim cezamızı var mısınız ?
    bu ülkede böyle büyük olaylar sadece siyaset yüzünden patlar fenerbahçe yada fenerbahçeli birileri siyasi gücü olan birilerine ters düştüğü için ortaya çıkarılmış bir olaydır bu
    bu şöyle bir şey;
    bir mahallede onlarca hırsız var birde polis var polis bu hırsızlardan para yiyor, avanta alıyor sonra bu hırsızlardan birisi bilerek yada bilmeyerek polisin evine giriyor
    daha sonra polis sen hırsızsın diye onu tutukluyor diğer hırsızlarda buna çanak tutuyor alkışlıyor o hırsızla dalga geçiyor
    evet fenerbahçe suçludur ama diğer türk takımlarıda en az fenerbahçe kadar suçludur.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

quote:

O dönem bir milattı.

fenere dava açanlar ts ye açmadı problem burda zaten tarla sürdünüz diye dalga geçiyolar adamlar kasa kasa balık yolluyolar sağa sola bana bunu açıklasana ya o zaman trabzonada dava açılsaydı demekle temiz futbol olmuyor
    herkes yaptıysa herkes ceza alıcak 18 takım şike yapıp sadece tek bir takım cezalandırmaya çalışılırsa kusura bakmayında buna izin vermeyiz
    siz temiz futbol istiyorsunuz ama sadece fener ceza çeksin istiyorsunuz trabzonuda çekicek galatasarayıda beşiktaşıda siz varsanız bende varım hepimiz çekelim cezamızı var mısınız ?
    bu ülkede böyle büyük olaylar sadece siyaset yüzünden patlar fenerbahçe yada fenerbahçeli birileri siyasi gücü olan birilerine ters düştüğü için ortaya çıkarılmış bir olaydır bu
    bu şöyle bir şey;
    bir mahallede onlarca hırsız var birde polis var polis bu hırsızlardan para yiyor, avanta alıyor sonra bu hırsızlardan birisi bilerek yada bilmeyerek polisin evine giriyor
    daha sonra polis sen hırsızsın diye onu tutukluyor diğer hırsızlarda buna çanak tutuyor alkışlıyor o hırsızla dalga geçiyor
    evet fenerbahçe suçludur ama diğer türk takımlarıda en az fenerbahçe kadar suçludur.

TS ile ilgili dediğin konuları bilmiyorum daha öncede bir yerde görmedim. Sadece iddianamede birkaç maçta suçlandığını biliyorum.teşvik primi idddiasıyla.

Herkes yaptı ise herkese dava açıslsın . 18 takım şike mi yaptı? yoksa o sene zaten şike ve teşvik iddiası olan tüm kulüpler iddianamede var mıydı? Cevap: Evet o sene zaten o kulüpler iddianamede vardı.

Senin izin verip vermemen mühim değil ama şike yoktu demek apaçık... neyse boş yere ceza almayacağım.

Şaibeli olması ile kanıtlı olması farklı şeyler . her seneye bir şaibe bulursun . hatta kaybettiğin 2006 - 2010-2012 şampiyonluklarına bile. bana şimdi yok ankaragücü 8-0 falan diyip komik duruma düşme

Ben temiz futbol istiyorum , kim suçlu ise o ceza çeksin istiyorum o sene iddianame de Fb-Bjk-Ts-EsEs-Sivas .... birkaç takım daha vardı .

Tabi ya siyasi birileri ile ters düştüğü için jet hızıyla yasa değiştirildi . Veya sürekli manipüle edildi. Hala Son kale diyorlar birde utanmadan...

polis para mı yiyormuş? kim yani?
    örneğinden devam edeyim

sorunun kökü ne biliyor musun

Herşey ayan beyan ortada iken hırsızın ben çalmadım diye ortada nara atıp , buna inanıp milleti inandırmaya çalışması hemde mahkeme sonuçlanırken :)
    veya isterse dünya çalsın hırsızın hırsızlığı değişmiyor hırsız da gitsin diğerlerini de ele versin işine geliyorsa . herkes hırsız demeyle olmuyor. veya her duruşmadan çıktıktan sonra önden ahkam kesip arkadan tam tersi davranmaya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

quote:

O dönem bir milattı.

bu şöyle bir şey;

TS ile ilgili dediğin konuları bilmiyorum daha öncede bir yerde görmedim. Sadece iddianamede birkaç maçta suçlandığını biliyorum.teşvik primi idddiasıyla.

Herkes yaptı ise herkese dava açıslsın . 18 takım şike mi yaptı? yoksa o sene zaten şike ve teşvik iddiası olan tüm kulüpler iddianamede var mıydı? Cevap: Evet o sene zaten o kulüpler iddianamede vardı.

Senin izin verip vermemen mühim değil ama şike yoktu demek apaçık... neyse boş yere ceza almayacağım.

Şaibeli olması ile kanıtlı olması farklı şeyler . her seneye bir şaibe bulursun . hatta kaybettiğin 2006 - 2010-2012 şampiyonluklarına bile. bana şimdi yok ankaragücü 8-0 falan diyip komik duruma düşme

Ben temiz futbol istiyorum , kim suçlu ise o ceza çeksin istiyorum o sene iddianame de Fb-Bjk-Ts-EsEs-Sivas .... birkaç takım daha vardı .

Tabi ya siyasi birileri ile ters düştüğü için jet hızıyla yasa değiştirildi . Veya sürekli manipüle edildi. Hala Son kale diyorlar birde utanmadan...

polis para mı yiyormuş? kim yani?
    örneğinden devam edeyim

sorunun kökü ne biliyor musun

Herşey ayan beyan ortada iken hırsızın ben çalmadım diye ortada nara atıp , buna inanıp milleti inandırmaya çalışması hemde mahkeme sonuçlanırken :)
    veya isterse dünya çalsın hırsızın hırsızlığı değişmiyor hırsız da gitsin diğerlerini de ele versin işine geliyorsa . herkes hırsız demeyle olmuyor. veya her duruşmadan çıktıktan sonra önden ahkam kesip arkadan tam tersi davranmaya

son mesajımda anlatmak istediğim şey temiz futbol ikiyüzlülüğü
    evet hırsız ne olursa olsun hırsızdır ve ceza almalı bunu bende yazdım zaten ama diğer hırsızlarda ceza almalı
    yandaş mahkemeler suçlarken arkasında duruyosunuz suçsuz buluncada arkasında durcaksınız o zaman
    adamlar ceza verirken haklılar suçsuz bulunca fenerliler öyle bi dünya yok benim tek istediğim eşitlik
    takımların o yıl fenere karşı oynadığı oyunuda gördük trabzona karşı oynadığı oyunuda gördük
    90+4 e kadar köpek gibi defans yapan antebide gördük 1 gol şampiyon yaptı bizi her şey ucu ucunaydı
    sivasa teşvik verildi deniyor teşviğin kralını o zaman denizli maçında gördük köpek gibi defans yaptılar
    bursa şampiyonluğunda anadolu kulüplerinin bursaya yaptığı hatır şikesinide gördük fenere çanakkale geçilmez oynayan takımlar bursadan 2 dakkada 3 gol yediler meşhur trabzon maçınıda gördük bursanın rahat rahat aldığı maçıda gördük
    türkiye liginde temiz takım yoktur aksini iddia eden akıl tutulması yaşıyordur siz ceza alın biz temiziz diyende ikiyüzlüdür ister kabul edin ister etmeyin

• Sonuç, bütün suç Galatasaray'ın :)
  • İsterse 10 yıl olsun kaç yazar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HESAP GÜNÜ YAKLAŞIYOR.

Az sabır

•  Tam 5 Yıl Oldu...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.