Şimdi Ara

Tam 11 Şanslı Takipçimizi Arıyor ve Toplamda 100$ Dağıtıyoruz! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.994
Cevap
104
Favori
93.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki

Tam 11 Şanslı Takipçimizi Arıyor ve Toplamda 100$ Dağıtıyoruz!

(En Son Oy Tarihi: 19.10.2017)
Giriş
  • Şimdi ben bir ürünü sipariş etsem bana bu forum üzerinden destek çıkarsınız o zaman yanlış anlamadım değil mi ?
    Facebook hesabım vs yok kullanmıyorum çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: t@rik

Merhaba. Benim ürünler kargolandı mı?

Öne alalım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

Şimdi ben bir ürünü sipariş etsem bana bu forum üzerinden destek çıkarsınız o zaman yanlış anlamadım değil mi ?
    Facebook hesabım vs yok kullanmıyorum çünkü

Evet Yasin Bey, forum üzerinden de sitemiz ve alışverişleriniz ile ilgili sorularınızı paylaşabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Merhaba. Benim ürünler kargolandı mı?

Öne alalım!

Tarık Bey, siparişleriniz ile ilgili işlemlerinizi sitemize login olarak "My Account / Orders" sekmesi altından ya da yukarıdaki "Track My Order" linkinden izleyebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla...
  • hocam jiayu g3 denilen telefonu sipariş geçeceğim. Gümrükte kalma ürün gelmeme gibi bir sorun olabilirmi. benim garantim nedir ?
  • RE669515599SE kodlu paketim 4 gün önce kargoya verildi. singapur kargo şirketini şeçmiştim ama kodu girdiğimde paketimin nerde olduğunu göremiyorum. sitesinde 2 gün içinde sisteme kargo tekip numaraları işlenir yazıyor ama 4 gün olmasına rağmen ben paketimimn nerede olduğunu göremiyorum yardımcı olur musunuz acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuyInCoinsTR

Sayın @veliusta,

Daha önce de belirttiğimiz gibi şu sıralar Çin Postasının yoğunluğu ve siparişinizin üzerinden endişe duyulacak kadar bir sürenin geçmemiş olması sebebiyle talebinizi şimdilik uygun bulmuyoruz. Dilerseniz paypal üzerinden ödemenizi hak talebine çevirebilirsiniz ve uygun görülmesi durumunda ücret iade işleminizi gerçekleştiririz. Şu an postadaki ürününüz ise elinize geçtiği vakit hediyemiz olur. Saygılarımızla...

56 gün geçti. Siteden mesaj attığım halde ödememi yapmadılar. Dispute mi açayım?
  • quote:

]Eğer tüm ürünleriniz stokta ise 3 gün içerisinde tek bir takip numarası ile tek pakette gönderilir.
    Kimi zaman stok durumları anlık olarak ürün sayfalarında belirtilenden farklı değişiklik gösterebilir.

İçlerinde stok bekleyen/bekleyecek ürünleriniz varsa ve aceleniz yoksa sipariş numaranızla birlikte mesaj atarak diğer ürünlerinizin bekletilmesini belirtmeniz gerekir.

Takip numarası alan müşterilerimiz için ilk parti takipli eğer ki tüm ürünlerin tek seferde tedarik edilemediği durumlarda geri kalanlar ürünler takipsiz olarak gönderilir.

sepetimde 12 urun var. Hepsinin birlikte godnerılemsını ıstıyorum. temin edilene kadar bekleyebilirim. Ürünlerin bekletilmesiyle ilgili mesaj yazın demişsiniz. Bunu için elinizde örnek bir mesaj varmı. Malum zayıf ingilizcemiz, derdimi anlatamaaycagımı düşünüyorum. Bu örnek mesajı bana gönderebilirmisiniz.

• Bu site nedir yahu
  • Benim siparişler gümrüğe giricek ve geri dönecek kesin.Bi hesap yaptım yarın 1 yurtdısı kargom giriyor Tr ye Dx den aldıgım 2 kargo giriyor.Buyincoins 3 ayrı karo yolluyor toplam 6 kargo Türkiyede en fazla 5 kargo hakkı vardı sanırım 1 yıl icinde bide benimkinin hepsi aynı anda giricek gazamız mübarek olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

Benim siparişler gümrüğe giricek ve geri dönecek kesin.Bi hesap yaptım yarın 1 yurtdısı kargom giriyor Tr ye Dx den aldıgım 2 kargo giriyor.Buyincoins 3 ayrı karo yolluyor toplam 6 kargo Türkiyede en fazla 5 kargo hakkı vardı sanırım 1 yıl icinde bide benimkinin hepsi aynı anda giricek gazamız mübarek olsun

Takibi yok onun. Geçen hafta 3 kargo aldım. 7 kargo yolda.
  • Siz aynı anda mı aldınız ?
    Bana gelecek kargoların 2 si takipli, 3 tanesi takipsiz muhtemelen hepsi aynı anda girer (Takipsizler gelsede bana ulasmaz apartmanda caliyorlar)
  • quote:

Siz aynı anda mı aldınız ?
    Bana gelecek kargoların 2 si takipli, 3 tanesi takipsiz muhtemelen hepsi aynı anda girer (Takipsizler gelsede bana ulasmaz apartmanda caliyorlar)

Aldıklarımın hepsi takipli. Takipsiz satın almıyorum artık.(Kapımın önünde paket.buldum tamam neyse dedim. Ptt nin arkasından geçmekte olan seyyar tatlı satıcısı paketi bulmuş. İş yerime kadar getirmiş adam. Şans eseri elime geçti yani paket.Ptt çalışanları o derece şerefli ve namuslu ) Aynı gün aldım evet hepsini.
  • Benim oldugum yerdeki ptt kayıtsızı apartmana bırakıyor.Apartman 40 daire biri alp gidiyor.Kayıtlıyı imza ile veriyor.Söver misin sever misin ben bilmem.Hayırlısı bakalm
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuasH

quote:

Siz aynı anda mı aldınız ?

Aldıklarımın hepsi takipli. Takipsiz satın almıyorum artık.(Kapımın önünde paket.buldum tamam neyse dedim. Ptt nin arkasından geçmekte olan seyyar tatlı satıcısı paketi bulmuş. İş yerime kadar getirmiş adam. Şans eseri elime geçti yani paket.Ptt çalışanları o derece şerefli ve namuslu ) Aynı gün aldım evet hepsini.

ptt o işleri taşerona ihale ediyo artık takipsiz riskli oluyo bu durumda..
  • Şu anda ençok tercih edilen MT6589T işlemcili telefon hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

hocam jiayu g3 denilen telefonu sipariş geçeceğim. Gümrükte kalma ürün gelmeme gibi bir sorun olabilirmi. benim garantim nedir ?

Yasin Bey, BuyinCoins sorumlu bir satıcıdır ve PayPal her zaman alışverişlerinzde ödediğiniz paranın güvencesidir. Sitemizde "Sıfır Risk" prensibi ile güvendesiniz
  • BuyInCoinsTR kullanıcısına yanıt
    Benim yukarıdaki mesajımada cevap verir misiniz şu kargo ile ilgili olan mesajıma.
    kargo takip numarasını yazıyorum çıkmıyor nerde olduğu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

RE669515599SE kodlu paketim 4 gün önce kargoya verildi. singapur kargo şirketini şeçmiştim ama kodu girdiğimde paketimin nerde olduğunu göremiyorum. sitesinde 2 gün içinde sisteme kargo tekip numaraları işlenir yazıyor ama 4 gün olmasına rağmen ben paketimimn nerede olduğunu göremiyorum yardımcı olur musunuz acaba.

quote:

Benim yukarıdaki mesajımada cevap verir misiniz şu kargo ile ilgili olan mesajıma.

Kargo takip bilgilerinin sisteme girmesi 7-10 gün sürebilir, normaldir. Aralıklarla deneyebilirsiniz :)
  • quote:

quote:

RE669515599SE kodlu paketim 4 gün önce kargoya verildi. singapur kargo şirketini şeçmiştim ama kodu girdiğimde paketimin nerde olduğunu göremiyorum. sitesinde 2 gün içinde sisteme kargo tekip numaraları işlenir yazıyor ama 4 gün olmasına rağmen ben paketimimn nerede olduğunu göremiyorum yardımcı olur musunuz acaba.

quote:

Kargo takip bilgilerinin sisteme girmesi 7-10 gün sürebilir, normaldir. Aralıklarla deneyebilirsiniz :)

7 . 10 gün sürdüğünü bilmiyordum tekrar deneyeyim m zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.